Sükürler olsun rabbime, kizim dogdu..

Başlatan Ezocan84, 20 Eylül , 2011, 13:07:06

« önceki - sonraki »

serife26

canım tebrik ederim,ufaklık baya erken gelmiş dünyaya,inşallahta hızla büyüyerek aramıza katılacak en kısa zamanda.Rabbim yardımcısı olsun bebişin de inşallah hemencecik büyüsün.

Ya-semin

tebrik ederim canım, Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah... Rabbim yardımcınız olsun, umarım en kısa sürede hastaneden çıkar bebeğin, sen güçlü olmaya çalış bebeğinin sana ihtiyacı var annesi, minik kuzun hızlıca büyür inşallah canım, dualarım seninle...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Ezocan84

kizlar kosturmacam hala devam ediyor, hastanede hala kuzum.. ama hizla büyüyo..  :nazar: 2 haftada 400 gr. aldi.. kavusmamiza safak sayiyorum simdide  :crybaby2:

dualariniz icin tesekürler  :opucuk: insallah en kisa zamanda yanimda olur.. hastaneden cikar cikmaz özlüyorum.. cok zor birsey kizimi orda birakip eve gelmek ama elden birsey gelmiyo.. orda iyi olduguna emin oldugum icin dayaniyorum

burcum

güzel haberlerinizi bekliyoruz tez zamanda eve birlikte dönersiniz inşallah :amin:

seda87

öznurcum ne oldu canm herşey yolundadır inş.güzel haberlelrle gel canm.dua ediyorum sürekli sana
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 08 Ekim , 2011, 21:46:20
kizlar kosturmacam hala devam ediyor, hastanede hala kuzum.. ama hizla büyüyo..  :nazar: 2 haftada 400 gr. aldi.. kavusmamiza safak sayiyorum simdide  :crybaby2:

dualariniz icin tesekürler  :opucuk: insallah en kisa zamanda yanimda olur.. hastaneden cikar cikmaz özlüyorum.. cok zor birsey kizimi orda birakip eve gelmek ama elden birsey gelmiyo.. orda iyi olduguna emin oldugum icin dayaniyorum
cnm benim Allah biran evvel kavustursun sizi cok zor oldugunu tahmin edebiliyorum  :y25: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

suzannn

allah sağlıklıca ordan kucağınızda çıkarmayı nasip eder allaha emanet kuzun büyüyecek maşallah

aydinays

Canım benim maşallah zelihaya. En kısa zamanda toparlayacak kendini. Sonrada kucağında döneceksiniz evinize. Dualarımdasın canım arkadaşım. Çok şükür az kaldı kızına kavuşmaya.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

susanna

ezom canım arkadaşım can kulağı ile iyi haberlerini hayırlı gelişmeleri bekliyoruz canım bukadar dua eden var senin minnak prenses tez zamanda toparlıcak kendini bak görürsün bak bugun yarı kırkı çıktı meleğinin allahın izniyle bundan sonra çarçabuk toparlar  :amin:

derbeder

canim benim gecmis olsun  :flowers: bu tarz bebekler cok cabuk toparliyorlar kendilerini, insaAllah minnosumuzda kocaman bir kiz olacak, sen uzulme annesi  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 08 Ekim , 2011, 21:46:20

canım benım hersey guzel olucak hıc merak etme.. cok zor ama sukur kı ıyı melegın o ıyı olsun her turlu zorluk kolauylasır canım..

dua edıyorum cnm cabuk cabuk alsın kıloları premses de evıne kavussun  :amin: :nazar:

tulayysl

canım guzel haberler bekliyoruz. gözüm kulağım sende

xxcansuxx

canım ya ben bu konuyu hiç görmemişim ben yokken doğum yapmışsın kızın dünyaya gelmiş sağlıklada evinize gelecek inş. dualarım sizinle... yaşı uzun olsun tebrik ederim. ne güzel kilo alıyor daha da güzel olacak inş.  :amin:  :opucuk:

SABIRTAŞI

DUALARIMIZ SİZİNLE CANIM İNŞALLAH SAĞ SALİM KAVUŞACAKSIN BEBİŞİNE İNŞALLAH ÇOK GÜZEL GÜNLER GÖRÜRSÜNÜZ BEBİŞİNLE...AMİNNN....

belkis_nur

canim kusura bakma grmemisim konuyu. insallah iyidir simdi melegin  :amin:   opuyorum tatlim haberlerini bekliyorumm