16 Nisan , 2024, 18:07:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Sükürler olsun rabbime, kizim dogdu..

Başlatan Ezocan84, 20 Eylül , 2011, 13:07:06

« önceki - sonraki »

karapnr

ALLAH analı babalı büyütsün canım  :flowers: arkardaşların da dediği gibi küçük bebekler doğumdan sonra daha çabuk toparlanıyorlar , hemen alır da evinize gidersiniz kızçenle biran önce inşallah  :opucuk: :nazar: :nazar:

burcum

tez zaman da mis kokulunu da alır eve 3 kişi dönersiniz  :amin: güzel haberlerinizin devamını bekliyoruz :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 25 Eylül , 2011, 20:54:22
Kizlar dilekleriniz icin hepinize tek tek tesekkür ediyorum.. son haberlere gelince.. kizima dokunabildim, ellerini tutabildim  :love9:  cok stressli günler gecirdigim icin, tek rahatladigim yer hastanede kizimin yani.. masallah güzel kilo aliyor.. 2 bucuk kilo olunca eve gidebiliyoruz, insallah tez zamanda kizim toparlanir ve eve gelir..

evde icim cok daraliyo, depresyona girdim resmen, hersey batiyor bana.. her yolda gördügüm taniyanlara ayni seyleri anlatmaktan biktim.. bu stressli halim esimide etkiliyo, resmen yabanci gibi olduk.. icim bombos, disariya cikmak istemiyorum, eve kapandim resmen.. bunlarda benim suanki ruh halim.. haber vermek icin girdim siteye, hepinizi öpüyorum
:opucuk:  canım benim masallahh kızına tatlım inşallah bu zorlu gunleri atlatcanız ALLAH IN İZNİYLE tatlım stres yapma sütün kesilir bak bebeğini düşün hep  :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

canm az kaldı sabret hayırlısıyla atlatacaksınız bugünleri.allah sabır versin inş sizlere.dularımız hep seninle unutma :flowers: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

aydinays

canım benim zor bir süreçten geçiyorsun. Sakın üzme kendini. Oğlunu düşün, kızını düşün. Az kaldı rabbim kızını sana kavuşturduğunda 4 kişilik bir aile olarak kaldığınız yerden hayatınıza devam edeceksiniz. Rabbim daha kötü dertler vermesin canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

minik kelebek nasıl oldu büyüdüümü acaba
canım inşallah zor günler geride kalacak,herşey yoluna girecek

tulayysl

canım üzülme sen. ben yenidoğan yoğun bakım hemşiresiyim. biz ne 800 900 gramlar buyuttuk allahın izniyle. haftası kucuk olan bebeklerin yasama sarılmaları daha guclu. merak etme. allahın izniyle alıcaksın kucağına. benm kızım da 36 hft doğdu bir hafta kaldı kuvozde. seni anlayabilyorum gercekten cok stresli bir bekleyiş. inşallah sonu guzel olacak dualarımız seninle

doğangüneş

cnm inş. herşey çok çok güzel olacak..bu zorlu imtihanın mükafatı çokk güzel olacak inş. dularımız minik kuzunla cnm..rabbim çabucak kavuştursun sizi  :amin: :amin:

Ezocan84

kizlar gün gectikce kizimda büyüyo ve güzel haberleri geldikce bende kendimi iyi hissediyorum.. dogum sonrasi psikolojisi yüzünden olsa gerek stress yaptiim, ama suan sükürler olsun cok iyim.. kizim 1335 gr. olmus  :nazar:

hergün gidiyorum hastaneye ve ne bebekler görüyorum.. rabbim hepsine yardim etsin.. onlari gördükce icimdeki korkku azaliyo ve binlerce kez sükür ediyorum rabbime.. yeni yeni benimsemeye basladim kizimi..

kelebegimm

Alıntı yapılan: Ezocan84 - 01 Ekim , 2011, 00:18:17
kizlar gün gectikce kizimda büyüyo ve güzel haberleri geldikce bende kendimi iyi hissediyorum.. dogum sonrasi psikolojisi yüzünden olsa gerek stress yaptiim, ama suan sükürler olsun cok iyim.. kizim 1335 gr. olmus  :nazar:

hergün gidiyorum hastaneye ve ne bebekler görüyorum.. rabbim hepsine yardim etsin.. onlari gördükce icimdeki korkku azaliyo ve binlerce kez sükür ediyorum rabbime.. yeni yeni benimsemeye basladim kizimi..
canim ya masallah kizinaa :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: annesi toparlancak o tombis tombis eve alip gitcen melegini oyy yerim ben onuu

]

__nil__

çok sevindim canım.inşallah bundan sonrada kısa sürede büyüyecek bebeğin ve evinizde güzelce devam edicek yaşantınız.İyi olmanıza sevindim canım

burcum

ah kurban olsunlar onu yaradana  :amin: :nazar: inşallah en kısa zamanda kilosunu toparlarda koynunda uyur canım :amin:

aydinays

Canım öznurum inan zelihada sende hep aklımdasın. Dualarımdasın. Maşallah zelihada büyüyor annesi bak. Tombiş tombiş olup gelicek evinize. Çok şükür seninde daha iyi olduğuna sevindim. Rabbim sizinle canım arkadaşım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

canım inşallah sağlıklıca kucağında dönersiniz evinize allaha emanet olsun meleğin allah onu korusun

olvido

canım maşaallah bak 10 günü atlatmışsınız inşaallah hızlıcacık büyür ve annesinin kollarına döner. Allah emeklerine zay etmesinn dua edicem kızın ve senin için ....