" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Oylama )

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Eylül , 2011, 21:55:19

« önceki - sonraki »

" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Oylama )

1.Dekorasyon
4 (6.5%)
2.Dekorasyon
2 (3.2%)
3.Dekorasyon
20 (32.3%)
4.Dekorasyon
4 (6.5%)
5.Dekorasyon
3 (4.8%)
6.Dekorasyon
22 (35.5%)
7.Dekorasyon
2 (3.2%)
8.Dekorasyon
2 (3.2%)
9.Dekorasyon
3 (4.8%)

Toplam Oy Verenler: 62

...ŞehzadEfe...

daha önce yine boyle yarışmamı olduki pek anladım konuyu ama baya karışmış gibi sduruyo şahsen benim tanıdığım arkadasımın evi olsaydı ve ben bilseydim ona verirdim o kazansın isterdim  :k06: pek adil olmazdım sanırım  :k06: :k06: ama kızlar evleriniz tertipli ve düzenli eşyaya degilde buna çok özen gösteririm 3.  biraz dağınık ama  :k06: kimse pasaklı hatun ve ben ona oy verdim aman şaka diyorum arkadaslar biraz havayı yumuşatayım dedim alınmayın sakın hepinizin evinde huzur olsun
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Eylül , 2011, 11:55:16
GÖRSEM HATIRLARIM BELKİİİ BAKTIM O KONUYA AMA BULAMADIMMM  :ehi: :ehi:

OYUMU VERMISTIM BEN BUARADA TAA İLK ACILDIGINDAAA  :ehi:
BENDE OYUMU TAAA ÖNCEDEN VERDİM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

resimlerin cogunu goremedigim icin oy kullanamadim  :sad1: encokta 6. dekarasyon ovulmus merak ettim  :dontknow: goremiyorum ya  :(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

HERKESİN EVİ VE KÖŞESİ ÇOK GÜZEL.  :icon_thumright: DERLİ TOPLU  :laughing7: GÜLE GÜLE OTURSUN ARKADAŞLAR  :)
BU ARADA BALKONU ÇOK BEĞENDİM.GAYET HOŞ GÖRÜNÜOR.KIRMIZIDA HARİKA OLMUŞ OYUMU BALKONA KULLANDIM  :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

aydinays

1. evdeki halı çok güzel.
3. dekorasyondaki saat çok hoşuma gitti.
6. dekorasyon çok güzel.
Diğer evlerde çok hoş arkadaşlar. Açıkçası hepinizin evi çok güzel. Benim bildiğim tanıdığım ev olmasına rağmen en çok hoşuma gidene oy verdim. Hepiniz evinizde huzurla tatlılıkla yaşayın :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

SAÇMA SAPAN ORTADA TARTIŞILCAK Bİ KONU YOKKEN DAHİ TARTIŞMAYI BECEREBİLİYORUZ YAA :ehi: :ehi:

KADIN MİLLETİNDEN KORKULUR

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 21 Eylül , 2011, 16:33:45
SAÇMA SAPAN ORTADA TARTIŞILCAK Bİ KONU YOKKEN DAHİ TARTIŞMAYI BECEREBİLİYORUZ YAA :ehi: :ehi:

KADIN MİLLETİNDEN KORKULUR
aynen  :icon_thumright:

Demet_dk

FİKİR BEYAN ETMENİN ADI NE ZAMAN TARTIŞMAK OLDU NURAY

SEN TARTIŞMA GÖRMEDİN HERALDE
SEN BUNU HUY EDİNDİN HE DİREK NOLUYO NİYE TARTIŞIYOSUNUZ DİYE DALIYOSUN KONUYA  :ehi:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: Demet_dk - 21 Eylül , 2011, 16:39:18
FİKİR BEYAN ETMENİN ADI NE ZAMAN TARTIŞMAK OLDU NURAY

SEN TARTIŞMA GÖRMEDİN HERALDE
SEN BUNU HUY EDİNDİN HE DİREK NOLUYO NİYE TARTIŞIYOSUNUZ DİYE DALIYOSUN KONUYA  :ehi:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

DEMET SEN NEDEN ÜZRİNE ALINDIN Kİ SEN Mİ TARTIŞTIN :icon_scratch:

YARIŞMALARI ELİMDEN GELDİĞİNCE TAKİP EDİYORUM BİTMESİNİ İSTEMİYORUM VE BUNU BEYAN ETTİM

BU TARTIŞMALAR YÜZÜNDEN ÖZGE KONU AÇMIYCAM DİYOR NE GEREK VAR YANİ  :icon_thumright:

DİREK SÖYLERİM TABİ NİYE TARTIŞIYOSUNUZ DİYE ÇÜNKİ YARIŞMALARIN BİTMESİNİ İSTEMİYORUM NE KADAR KATILAMASAMDA :)

Arkadaşlar ortada tartışma falan yokki birisi bişey söylemiş ona yorum yapıldı ,düşüncesini söyledi arkadaslar ,bende düşüncemi söyledim hepsi bu ,yani olgun insanlarız kimse bunu tartışma boyutuna getirip seviyeyi bozmadıki .sonuçta herkes farklı ,farklı düşünceler ve yorumlarda olabilir ,demetin söylediğide bu zaten fikir beyan edildi kimse saç başa girmedi yani :toothy10:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BEN DE TARTIŞMA OLDU DEMEDİM Kİ ÖZGENİN LAFINDAN SONRA YAZDIM YARIŞMALAR BİTMESİN BU TARZ SORUNLAR YÜZÜNDEN ;)

Demet_dk

BEN ZATEN Bİ TANE YORUM YAPTIM ODA RAHATSIZ ETTİ BİRİLERİNİ NURAY

KİMSEYLE TARTIŞMADIM TARTŞILACAK Bİ DURUM YOK
AMA NASILKI BAZILARI BENİM GÖZÜME BATIYOSA
BENİM LAFLARIMDA BAZILARINI RAHATSIZ EDİYO OLABİLİR

FORUMA GİRMİYORUM HİÇ BİŞEY KATILMIYORUM TEK BİR YORUMLA OLAYMI YARATTIM  :dontknow: :ehi:

Tabiki yarışmalara bitmesin ,özgeyede sonsuz teşekkürler çok güzel konular buluyor,vakit ayırıyor bizlere Allah razı olsun ,çok güzel yarışmalar yapıyor,gayet yerli yerinde kurallarda koyuyor bende bitmesini istemem yarışmaların ama kendi adıma konuşayım bidaha katılmayacagım sebebide bana kalsın   ::)

Demet_dk

BENCEDE ÖZGE GAYET BAŞARILI RENK KATIYO YARIŞMALARLA

BENDE BİR KEZ KATILMIŞTIM SORUN YOK YANİ  :laughing7:

BEN SADECE FİKRİMİ SÖYLEDİM