27 Nisan , 2024, 10:57:13

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Oylama )

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Eylül , 2011, 21:55:19

« önceki - sonraki »

" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Oylama )

1.Dekorasyon
4 (6.5%)
2.Dekorasyon
2 (3.2%)
3.Dekorasyon
20 (32.3%)
4.Dekorasyon
4 (6.5%)
5.Dekorasyon
3 (4.8%)
6.Dekorasyon
22 (35.5%)
7.Dekorasyon
2 (3.2%)
8.Dekorasyon
2 (3.2%)
9.Dekorasyon
3 (4.8%)

Toplam Oy Verenler: 62

°•.ℓανιηуα.•°

ayten yerim seni haaaaa...  :hungry: :hungry: :hungry: kızma hemen canım aaaaa....  :opucuk:

Aytii

kızmadım canım

düşüncemi söyledim

hem fenamı işte dekorasyon görüyoruz bu sayede

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

katılıyorum aytenim sonuçta göreceli bişey evinin en güzel köşesini çekip yollamış işte herkes birde benim  benım kafama takılan bu resımlerın daha önce baska yerlerde görülmemiş olması ama bazı arkjadaslar gözüm ısırdı bir yerden falan demiş.yani sözün özü biçok şey yarışma konseptine uykun değil ona bakarsanız!!!
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

miray

karar vermek cok zor  :icon_scratch:
hepsi güzel 3 teki saatli kitaplık cok değişik hoş
4.deki koltuk benim koltuk takımımın aynısı
ama balkona verdim
güzel dizayn   :icon_thumright: cafe tarzı olmus kırmızı koltuklar falan hoş

suzannn

bende balkona verdim oyumu hepisi birbirinden güzel gerçekten insanın kendi evi olmayınca istediği gibi düzenleyemiyor bile allah herkese kendine ev nasip etsin

derbeder

bende balkon ve bunun arasinda tereddutte kaldim, ama buna verdim genede  :love9:

Alıntı
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 20 Eylül , 2011, 12:58:54
aman çok biliyosunuz siz

yollayanlar eğlenmek için yolladılar

bukadar ciddiye almanın lüzumu yok

ben mesela sayı artsında yarışma açılsın diye gönderdim. köşe möşe ev işte da. evle ilgili neticede

ZATEN YARIŞMA EVİNİZİN EN GÜZEL KÖŞESİ...
İLLA DİP KÖŞEYİ ÇEKİN DİYE YAZILMAMIŞ

DEMEK Kİ SALON EKLEYENLERİN EVİNİN EN GÜZEL KÖŞESİ SALONU...
SALON RESMİ EKLEYEN ARKADASLARDA GAYET DERLİ TOPLU DÜZENLİ VE DE TEMİZ  :laughing7:

°•.ℓανιηуα.•°

konu çok gereksiz uzuyo bence. hepsi birbirinden güzel,herkes de oyunu kullanıyo sanırım. herkes dilediğini düşünmekte özgür  :icon_thumright:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

demet arkadaşım çok güzel demişsin tebessüm ettim açıkçası hatta kahkaha attım ''illa dip köşeyi çekin yazılmamış''  :k06:nedir herkesteki bu köşe takıntısı ya ;D  daha önce görülmüş fotoğraflarla yarışmaya katılan kişiler var hiç etik değil açıkçası bence bu gibi şeylere dikkat etsin arkadaşlar ::)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Demet_dk

PİSCİK ARKADASIM ADINI BİLMİYORUM KUSURA BAKMA BÖYLE HİTAP ETTİM

ZATEN YARIŞMANINDA ADİL OLDUĞUNU DÜŞÜNMÜYORUM BEN
HERKES BİLDİĞİNE SEVDİĞİNE OY VERİYO  ;)

miray

3.fotodaki saatli kitaplık sanırım ikeada vardı  ::)

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

BENDE KULLANDIM OYUMU
BALKON DİZAYNINA BİTTİM DOĞRUSU
EN ÇOK İSTEDİĞİM GENİŞ Bİ BALKONUM OLMASI VE BU ŞEKİLDE DİZAYN ETMEM
6 NUMARAYA VERDİM OYUMU AMA GERÇEKTEN ZORLANDIM HEPSİ ÇOK GÜZEL

tweety0555

6 ıle 3 arasında takılı kaldım aslında balkon dar gelmesıne ragmen cok hos olmus onda karar kıldım...belkı dıger resımde koltuklar daha duzenlı ve ısık daha aydınlık olmus olsaydı kesın onu secerdım cok losluk benı bunalttı...ama en az uc kere bakıp bakıp karar verdım...ama tum resımler cok guzeldı allahım agız tadıyla yasamayı nasıp etsın en onemlısı o....

...ŞehzadEfe...

3. ev kiminse ikeada düzmüş evini hepsi orda varrr  :) 6. ile 3. arasında gidip geldim 6. nın ağaçlık biyerde sanırım bahçeli bi yer bayıldım oraya 3 de tam benlik spor hepsi güzelll kullandım oyumu hayırlı olsun
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

hüzünden_gelme

oy kullanan herkese teşekkür ediyorum  :opucuk: :opucuk: ve beni kırmayıp yarısmaya katılanlarada  :opucuk: :opucuk:

tartısma çıkmak üzere galıba gene  ;D ben dıyecegımı dedım gerısı artık üyelerın insafına ve vicdanına kalmıs  :-* yarısmaları acarım bı güzel yarısırız haksızlık olmus su söle yapmıs bu böle yapmıs onun evı böle de şölede artık ilgılenmıyorum bu yarışma son yarısmam bırdaha ben açmıcam benden sonra kım devralır bılemıcem  :laughing7:

bırıncı bellı olur olmaz yarısmalarım bıtıyor .. bugun açıklıcaktım bu yarısmanın bırıncısını ama esıtlık gordum 1 gun daha uzattım.. yarın kısmetse açıklıcam  :hieyt: :hieyt: