29 Nisan , 2024, 20:50:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Oylama )

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Eylül , 2011, 21:55:19

« önceki - sonraki »

" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Oylama )

1.Dekorasyon
4 (6.5%)
2.Dekorasyon
2 (3.2%)
3.Dekorasyon
20 (32.3%)
4.Dekorasyon
4 (6.5%)
5.Dekorasyon
3 (4.8%)
6.Dekorasyon
22 (35.5%)
7.Dekorasyon
2 (3.2%)
8.Dekorasyon
2 (3.2%)
9.Dekorasyon
3 (4.8%)

Toplam Oy Verenler: 62

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: derbeder - 22 Eylül , 2011, 17:40:42
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Eylül , 2011, 17:28:33
canımm aysenin söyledıklerıne harfıyennn katılıyorumm

işte canı sıkılann gelıyor bı ortalıgı karıstırayım deyıp arada oluyor bu tarz olaylar yanı forumdaa alıstıkkk artık bu tarz durumlara   :ehi:

ortaligi karistirani bos ver onun niyeti belli zaten, burda hazir bekleyip ara gazi verenlerde var  :ehi:

zehroşşş kuzummmm   toplantıyaa gell  :ehi:  edoşşş napalım can sıkıntısı balım hep cıddıyet hep cıddıyet nereye kadarr reelde sevıyelı  ınsanlarızz   sanalda cosuyoruz costuruluyorzmu desem acaba  :k06:

bitter

Yarışmalar üyelerin kaynaşması,forumun aktif hale gelmesi için emek verilen güzel organizasyonlardır.Organize edenler,katılanlar hatta oy kullananlar hep aynı amaca hizmet ederler.Genelde üyeler keyif alır,forum daha renkli hale gelir.Fakat burada geçmişte her ne yaşandıysa uzantıları güncel konularda bile devam ediyor...
Aslında benim anlamadığım ve şahsımı ilgilendiren konu ise alakamız olmadığı halde başkalarının sitelerinde bu konu üzerinden imalı yollarla adımızın geçmiş olması...Burada gördüğüm kadarıyla kişiler 2 gruba ayrılmışlar hemen belirtelim biz hiç birine dahil değiliz...bazılarının bize üye olması bizi o gruba dahil etmiyor arkadaşlar....ve şu anda eylül adlı arkadaş sitesinde hakkımda yalan yanlış yorumlar yapmakta ...( hımm bak bizi takip ediyor diyorsun içinden ama inan umrumda olduğun için değil beni tanımadığın halde yargıladığın ve arkadaşlarına beni farklı anlattığın için... )  Burada uzun uzun neler olduğunu anlatmaya vaktim yok ama biraz sağ duyu sahibi iseniz Allaha ve kul hakkına inanıyorsanız işin aslını birde benden dinlersiniz...Eğer dinlemez de yapılan yorumlara göre sizde arkamdan atar,tutarsanız Allah katında sorumlusunuz manevi olarak hakkımı kesinlikle helal etmem..Beni tanıyan tanır,bilen bilir kendimi anlatma lüzumu görmüyorum ama bu kadar acımasız eleştiri ,yalanlar,iftiralar karşısında sessiz kalmamı kimse benden beklemesin...Bu yarışma hakkında konuşuluyor ve konu nedense dönüp,dolaşıp ilgim olmadığı halde eylül hanım tarafından bana bağlanıyor...şunu herkes bilsin ki ben hiç bir siteden mesajımı silmem (ancak cevap veremeyenler silerler ALLAH ŞAHİTTİR) Ben kendisini Allaha havale ettim ahirette gerçekten benimle işi var...

Mesaj şu anda gitmesi gereken yerlere gitmiştir misafir ağırlamayı bilmiyorsanız gelin biz sizi ağırlayalım derdiniz nedir,konuşalım daha sonra üyeliklerinizi ve mesajlarınızı kendi istekleriniz doğrultusunda silebiliriz de...

Lă_Tăhzen!

pardon da bitter sen kımsın ben senı tanımıyorum neden yazılanları kendı uzerıne alıyosun onuda  anlamıyorum  :dontknow:

Lă_Tăhzen!

yanlıs hatırlamıyosam bu foruma kendı forumun acıldıktan sonra uye oldun ve nedense hep bı tartısma esnasında gelıyosunuz son gönderdıklerınıze baktımda en son secım oldugunda gelıp arkadaslarla tartısma olmus bıde yarısmalarda gelıyosunuzz ama anlamadımm ben sızı tanımıyorummm bılmıyorumm sadece burda gordum neden yazılanları ustunuze alıyosun ayy mıllet ne hale gelmısss   :ehi:

Balböceği

bitter

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Eylül , 2011, 18:00:45
pardon da bitter sen kımsın ben senı tanımıyorum neden yazılanları kendı uzerıne alıyosun onuda  anlamıyorum  :dontknow:

la tahzen peki sen kimsin bende seni tanımıyorum sen neden üzerine alınıyorsun ?
muhatabım olan kişinin adı mesajımda geçiyor zaten...

Lă_Tăhzen!

EDA BITTERR KIMMM TANIYORMUSUNUZ BIZIM ORDA KONUSTUKLARIMIZI TAKIP ETMIS BAYANNN

MILLETIN İŞİ GUCU YOK AJANLIK YAPAR OLDUUUU  :cildir:

MILLETTE HEP BIZI BULURR

Balböceği

Bu isin aslini merak ettim.. Anlatta dinleyelim..
"Biraz sag duyulu iseniz,Allah'a ve kul hakkina inaniyorsaniz" cogul olarak bahsediyorsun..
anlatt bizde sag duyu ile dinliyoruz..

bitter

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 22 Eylül , 2011, 18:02:15
yanlıs hatırlamıyosam bu foruma kendı forumun acıldıktan sonra uye oldun ve nedense hep bı tartısma esnasında gelıyosunuz son gönderdıklerınıze baktımda en son secım oldugunda gelıp arkadaslarla tartısma olmus bıde yarısmalarda gelıyosunuzz ama anlamadımm ben sızı tanımıyorummm bılmıyorumm sadece burda gordum neden yazılanları ustunuze alıyosun ayy mıllet ne hale gelmısss   :ehi:

böceğide senide tanımıyorum hakkımda yorum yapan kişiyedir mesajım...sizler muhatabım değilsiniz neden şimdi bana cephe aldınız?ayrıca senin burda fikirlerini beyan etme hakkın ne kadarsa benimde o kadar....istediğim zaman gelir istediğim konuya yazarım . 'Ajan ' kime denir bir fikrin var mı? :) anlamıyorsun galiba 'bana atılan bir iftira var ortada' 'Allah dan korkan' işin aslını araştırır o kadar söylüyorum.

bitter

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 18:10:43
"Biraz sag duyulu iseniz,Allah'a ve kul hakkina inaniyorsaniz" cogul olarak bahsediyorsun..

Bu konuyu mu sabote edelim ? yoksa başka bir ortamda mı yazayım?

Lă_Tăhzen!

tamam atılan ıftıayı bul yazda bızde bılelımmm   ;)

madem oraya gelıp oraya yazsaydın yaaa nıye gelıp burayı mesgul edıyosunuzz

Balböceği

Alıntı yapılan: bitter - 22 Eylül , 2011, 18:15:45

Baska bi bolume konuyu acabilirsin..
Bizim disimizda kimse dahil olmayacak konuya...

banu_fth

Alıntı yapılan: bitter - 22 Eylül , 2011, 17:49:35
Yarışmalar üyelerin kaynaşması,forumun aktif hale gelmesi için emek verilen güzel organizasyonlardır.Organize edenler,katılanlar hatta oy kullananlar hep aynı amaca hizmet ederler.Genelde üyeler keyif alır,forum daha renkli hale gelir.Fakat burada geçmişte her ne yaşandıysa uzantıları güncel konularda bile devam ediyor...
Aslında benim anlamadığım ve şahsımı ilgilendiren konu ise alakamız olmadığı halde başkalarının sitelerinde bu konu üzerinden imalı yollarla adımızın geçmiş olması...Burada gördüğüm kadarıyla kişiler 2 gruba ayrılmışlar hemen belirtelim biz hiç birine dahil değiliz...bazılarının bize üye olması bizi o gruba dahil etmiyor arkadaşlar....ve şu anda eylül adlı arkadaş sitesinde hakkımda yalan yanlış yorumlar yapmakta ...( hımm bak bizi takip ediyor diyorsun içinden ama inan umrumda olduğun için değil beni tanımadığın halde yargıladığın ve arkadaşlarına beni farklı anlattığın için... )  Burada uzun uzun neler olduğunu anlatmaya vaktim yok ama biraz sağ duyu sahibi iseniz Allaha ve kul hakkına inanıyorsanız işin aslını birde benden dinlersiniz...Eğer dinlemez de yapılan yorumlara göre sizde arkamdan atar,tutarsanız Allah katında sorumlusunuz manevi olarak hakkımı kesinlikle helal etmem..Beni tanıyan tanır,bilen bilir kendimi anlatma lüzumu görmüyorum ama bu kadar acımasız eleştiri ,yalanlar,iftiralar karşısında sessiz kalmamı kimse benden beklemesin...Bu yarışma hakkında konuşuluyor ve konu nedense dönüp,dolaşıp ilgim olmadığı halde eylül hanım tarafından bana bağlanıyor...şunu herkes bilsin ki ben hiç bir siteden mesajımı silmem (ancak cevap veremeyenler silerler ALLAH ŞAHİTTİR) Ben kendisini Allaha havale ettim ahirette gerçekten benimle işi var...

Mesaj şu anda gitmesi gereken yerlere gitmiştir misafir ağırlamayı bilmiyorsanız gelin biz sizi ağırlayalım derdiniz nedir,konuşalım daha sonra üyeliklerinizi ve mesajlarınızı kendi istekleriniz doğrultusunda silebiliriz de...

gerçekten çok aklı başında gibi yazmışsın .. Ayrıca bu konularda Allahın adını ağzına alıpta beni kışkırtacağnı sanıyorsan yanılıyorsun ..
sen kendini herkese çoktaaaan ispatladın .. nasıl biri olduğunu neler yaptığını ve sitemde yazılanları okuduğunu ki iyiki okudun çünkü en azından yüzüne söleme fırsatı bulmuş oldum ..

ben sizin gibi olayları kişileri takip etmiyorum .. yeri zamanı gelince neyin ne olduğunu söylüyorum ..

o anda yerinde zamanında .. ve evet yine yarışmada kavga çıktı diye konu açıldı ve daha önce kavga ettiğim kişinin site kurucusu olduğunu farkındaysan bana arkadaşlar söledi .. benim sitemede bitter adıyla girdiniz .. tırnaklarınızıın ojesinden bahsettiniz .. ve yazdıklarınızı bir de kız arkadaşlara gösterelim dediğimde
silip gittiniz ..

sen yada senin arkadaşın yada site kurucuların .. ama bitter adlı kullanıcı adıyla geldin ..

burda herkes herkesin aklının dibini biliyor .. sana kendimi ispatlamak zorunda değilim .. asla da böle kavgaların içinde olmadım .. sadece fikir alışverişi yaparken bir kişiyle zıt düşmüştüm o da sen misin bilmiyorum .. çünkü siz sürekli niçk değiştirdiğiniz için tanıyamıyorum ..

kin tutmadığım içinde bugün ters düştüğüm birine ertesi gün günaydın diyebilirim .. ama asla ona yakınlaşmak için yada siteme üye olsun diye yalanlar sölemem yalandan gülmem kimseye..

şimdi istediğini söyle .. istediğin kişiye de link ler ver ve baksınlar okusunlar ne demişim .. gerçek dışı hiçbir şey yok yazdıklarımda ..
yalan d a yok iftira da yok ..

BENİM SİTEM BİR YILDIR AÇIK .. BURDA KİMSEYE YALAKALIK YAPIP KANDIRIP SİTEME ÇAĞIRMADIM ..
BURANIN ÜYELERİNE ÖZELDEN MESAJ ATIP KENDİ FORUM ADRESİMİ VERMEDİM .. GELENLERİN KENDİ TERCİHİDİR ..

yalan söyleyen bizden değildir ... sözünü asla unutmam ben ..

herkes kendine baksın .

bitter

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Eylül , 2011, 18:18:34
Alıntı yapılan: bitter - 22 Eylül , 2011, 18:15:45

Baska bi bolume konuyu acabilirsin..
Bizim disimizda kimse dahil olmayacak konuya...

Tabi güzel olur...işyerindeyim ve çıkıyorum şu anda yarın konuyu açar anlatırım.

Balböceği