special K ile zayıflayan varmı?

Başlatan toprakk, 19 Eylül , 2011, 18:58:00

« önceki - sonraki »

miray

emzirirken kullanılabilirmi acep  ???

toprakk

Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

Aytii

toprakk

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 19 Eylül , 2011, 19:48:12
emzirirken kullanılabilirmi acep  ???
SEN EMZİRİYORSUN TATLIM SİMDİLİK ZAYIFLAMAYI AKLINDAN BİLE GEÇİRME :caca: :caca: :caca:
Make a pregnancy ticker

toprakk

Make a pregnancy ticker

@@@gözde@@@

günaydın.. bende denedim ama yiyemedim zaten sütü sevmiyorum sırf kalsiyum için arada bi içiyorum onuda bardakla hooppp indiriyorum mideye öle kaşık kaşık olunca hiç gitmiy.. yoğrtla denedim onuda yiyemedim :suclu:

ยรlคภ๓คz göภlüm

işyerinde öğle yemeği yerine bu gevreklerden yiyorum, süt ya da yoğurt ekliyorum... yemeğin verdiği ağırlık ve halsizlik olmuyor her zaman enerjik oluyorum. akşam yemeğinde de normal yemek yiyorum. kilom hiç artmıyor 56 kiloyum. İçinde yulaf gevreği olanlar daha çok tok tutuyor ve bu gevrekler bağırsakları da iyi çalıştırıyor

Balböceği

Geçen gazetede okudum  Zayıflamak isteyenler yemeklerden önce bir bardak süt için yazıyordu  ::)

derbeder

bende dun gazetede okudum edacim, gunde 2 bardaktan fazla sut icmek kansere yol aciyormus.
kafayi yememek elde degil bunlari okuyunca  :cildir: ben normalde her gun icerdim bir bardak sut, ama artik azalttim cok fazla icmiyorum. haftada 1-2 kez birde tatlilarima filan kullaniyorum o kadar.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Sutte kanser yaparsa vay halimize  :-ooo :-ooo :-ooo
su an kendimi iyi hissediyorum yaza dogru rejime baslarim artik  :ehi:

toprakk

süttemi kanser yapıyor*?? :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
yakında anne sütü de kanser yapıyor derseler sasırmayın artık :-\
Make a pregnancy ticker

derbeder

ilk duydugumda bende inanamadim ve arastirdim. bir cok yerde yaziyor maalesef, kafayi yememek elde degil. bizler iciyoruz, cocuklarimiza iciriyoruz. Allah sonumuzu hayir etsin.

mavişim80

Alıntı yapılan: derbeder - 05 Ocak , 2012, 10:12:40
ilk duydugumda bende inanamadim ve arastirdim. bir cok yerde yaziyor maalesef, kafayi yememek elde degil. bizler iciyoruz, cocuklarimiza iciriyoruz. Allah sonumuzu hayir etsin.

haklısınc anım katılıyorum size.....sütü gec yakında su içmeyin bile diyecekler diyecekler.....
bende zayıflama yönünde ilerlemek istiyorum...ama yeni yoluın basındayım.ne tavsiye ediyorsunuz arkadaslar.benim tek sorunum var sabah öğle bogazımı tutabiiliyorum ama akşam eve gidince nedense kendimi kaybediyorum yardım edin arkadaslarım....

derbeder

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 05 Ocak , 2012, 11:19:55

haklısınc anım katılıyorum size.....sütü gec yakında su içmeyin bile diyecekler diyecekler.....
bende zayıflama yönünde ilerlemek istiyorum...ama yeni yoluın basındayım.ne tavsiye ediyorsunuz arkadaslar.benim tek sorunum var sabah öğle bogazımı tutabiiliyorum ama akşam eve gidince nedense kendimi kaybediyorum yardım edin arkadaslarım....
gun icinde ac kalmamaya gayret et, tum gun ac kalirsan aksam eve gittiginde saldirirsin yemeklere.
birde cok fazla cesit yapma eve gidince mutlaka salata ve corba agirlikli beslen aksam. abur cuburu fazla tuketme, haftada 1 defa sagliksiz ama sevdigin birseyi tuket ve gunluk yuruyus yap. ciddi anlamda spor yapabiliyorsan haftada 3 defa yeterli.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 05 Ocak , 2012, 11:19:55

ben de işyerinde kendimi tutuyorum ama evde ipin ucu kaçıyor... gerçi çok bir kilom yok 57,5 kilom  boyum da 170 ama iki kilo versem çok iyi olacak. çatlatma iğnesi bende kilo yaptı bu ay tekrar yaptıracağım

eğer tatlıya düşkünsen elmayı rendele üzerine tarçın dök elma yerine muz koyarsan daha da doyurucu oluyor. tarçın şeker ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. çayın yanında kuru meyve yemek de iyi