25 Nisan , 2024, 07:20:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

doğumdan sonra tetanoz aşısı

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 19 Eylül , 2011, 14:36:19

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kızlar benim 3.doz aşım doğumdan 2 ay sonraydı vurunmadım öyle kaldı gitti
herkes vurundumu aşılarını
bi sorun olurmu acaba

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım ben de son dozu vurulmamıştım bir yıl sonra sağlık ocağına gittiğimde vurdular, hemşireler "gecikme de sorun olmaz "demişlerdi

<<AyBüKe>>

Bende vurunmadım dünürüm unutmuşum ben onu  :k06:

Shadowqueen

Canım vurulman senin için iyi çünkü 5 doz aşıyı olduğunda birdaha tetenoz aşısı olmayacaksın, unutuğunu  git bence yaptır  :icon_thumright:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 20 Eylül , 2011, 14:49:25
   Bende vurunmadım dünürüm unutmuşum ben onu  :k06:
sende benden sin demek dünür hatunum
tamam kızlar en yakın zamanda yaptırcam inşallah

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

benimde doğumdan sonraki tetanoz aşım bu ayın 26sında vurdurup tamamlamayı düşünüyorum 3. aşı olacak dahada var sanırım dimi kızlar  :icon_scratch:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

alla alla bana neden 2 doz dediler. o da hamileyken vuruldum bitti. yani bi daha olacağımı söylemediler. garip değil mi  ???

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 22 Eylül , 2011, 17:34:17
benimde doğumdan sonraki tetanoz aşım bu ayın 26sında vurdurup tamamlamayı düşünüyorum 3. aşı olacak dahada var sanırım dimi kızlar  :icon_scratch:

Canım sağlık ocağından bana 5 doz dediler birde kart verdiler,3.cü aşıdan sonra 1 er yıl ara ile 2 aşı daha olacak ve 5 doz aşı bittiğinde bir daha tetanoz aşısı vurulmayacak  :icon_thumright:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 22 Eylül , 2011, 17:37:44
alla alla bana neden 2 doz dediler. o da hamileyken vuruldum bitti. yani bi daha olacağımı söylemediler. garip değil mi  ???

Canım sen nerde yaşıyorsun ki? Türkiye de isen 5 doz aşı olarak uygulanıyor diye biliyorum bana aşı kartı bile verdiler ve tarihleri yazıldı ona göre gideceğim. Sende bir araştır istersen  :icon_thumright: