Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 17 Kasım , 2011, 20:50:43
hayırlı olsun allah tamamına erdirsin canım... :nazar: :nazar: :amin: :amin:
cok teşekkürler canım  :flowers: :flowers: :nazar: :nazar:
bu mubarek gün hürmetinee allahım kucagımıza saglıklı sıhhatli almayı naipetsin :amin: :amin: :amin: :amin: bekleyen arkadaslarıda hayırlıısıylaa beebişleriniii nasipetsinnn :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

13 hafta yaşındayım ve artık bir şeftali kadarmışım, şeftalinin benim gibi kolları ve uzun bacakları var mıdır? Bu hafta ses tellerimi çizdiler, bağırsaklarımı yerlerine yerleştirdiler, ve karaciğerim ile pankreasım üretime başladı.Anne de benim bu yaşımda eskisi kadar şikayet etmiyor, sadece yorgun olduğumuz için dinleniyoruz. Bazen karnında ve sağ kasığında ağrılar oluyormuş, doktor dedi ki bunun sebebi benim büyümemmiş, ben büyüdükçe beni tutan bağlar geriliyormuş ve ağrı yapıyormuş.
            :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

susanna

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 21 Kasım , 2011, 14:20:02

13 hafta yaşındayım ve artık bir şeftali kadarmışım, şeftalinin benim gibi kolları ve uzun bacakları var mıdır? Bu hafta ses tellerimi çizdiler, bağırsaklarımı yerlerine yerleştirdiler, ve karaciğerim ile pankreasım üretime başladı.Anne de benim bu yaşımda eskisi kadar şikayet etmiyor, sadece yorgun olduğumuz için dinleniyoruz. Bazen karnında ve sağ kasığında ağrılar oluyormuş, doktor dedi ki bunun sebebi benim büyümemmiş, ben büyüdükçe beni tutan bağlar geriliyormuş ve ağrı yapıyormuş.
            :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :nazar:

bebeğimbenim(şerife)

SENİNLEEE AH SENİNLEEE herşeyyy COKKKKKKK GÜZELLL CANIMMM YAVRUMMMM SENİN İÇİMDEE OLDUGUNUU BİLMEKK BİLEE DÜNYADAKİİ HERŞEYDENN DAHA GÜZEL DAHA DEGERLİİİ,,, :love9: :love9: :love9: :love9: :y25: :y25:
ALLAHIMMMMMMMMMMM BİNLERCE ŞÜKÜRLEROLSUNN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:nazar: :nazar: :nazar:
allah nazarlardan saklasın canım az kaldı cinsiyetinide öğrenirsin. ikili taramayı kaçıncı haftada yaptı doktorun bana 13 . haftanın sonuna randevu verdi neler yapacak çok merak ediyorum

bebeğimbenim(şerife)

amin aminnn canımmm :amin: :amin:
canım beniim 11+6 da baktı doktor ense kalınlıgını ölcecek 3 mm den küçük olması gerekiyormuş ense kalınlıgının artı bide kan alıyorlarmış kan sonucuna bakılıyormuş benim doktor 3 lü test yapalım dedi ense kalınlıgını ölçtü sadecee,,,benide üçlü test heycanı bastı
inşallahhh bir sorun cıkmaz testlerimizdee :amin: :amin: :amin:ALLAHIM KORUSUN MELEKLERİMİZİİ :amin: :amin: :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 24 Kasım , 2011, 14:11:55
amin aminnn canımmm :amin: :amin:
canım beniim 11+6 da baktı doktor ense kalınlıgını ölcecek 3 mm den küçük olması gerekiyormuş ense kalınlıgının artı bide kan alıyorlarmış kan sonucuna bakılıyormuş benim doktor 3 lü test yapalım dedi ense kalınlıgını ölçtü sadecee,,,benide üçlü test heycanı bastı
inşallahhh bir sorun cıkmaz testlerimizdee :amin: :amin: :amin:ALLAHIM KORUSUN MELEKLERİMİZİİ :amin: :amin: :amin:

ayyy canım daha 2 hafta var çatlarım benn. hele 3 lü taramayı düşünemiyorum

bebeğimbenim(şerife)

16 hafta yaşındayım ve annenin sesini duydum beni okşuyor ne kadar çok sevdiğini söylüyordu. Birden kalbim çok hızlı atmaya başladı, artık ona anneciğim diyeceğim, çünkü o beni severken "kızım bana anneciğim diyecek" diyordu, kız olduğumu o da biliyor, zaten bu yaşımda cinsiyetimi belirten organlarım oluştu. Kemiklerim ne kadar sert ama yine de cildim çok ince, damarlarım görünüyor ben de beslenmek için bu sıvının yetmediğine karar verip parmağımı emmeye başladım, çok tatlı bir şey bu...Az daha boyumu söylemeyi unutuyordum, ben tam 16 cm. oldum ve 135 gr. Anneciğim çok meşgul beni yine unuttu, doktora gidecekmiş, midesi yanıyormuş, burnu kanıyormuş ben neden olduğunu biliyorum, onun damarlarındaki kan miktarı artmış, bu benim için iyiymiş ressamlar konuşurken duydum. Bir de babam görmek istiyormuş, o da doktora gidecek annemle, beni bir makinenin içinden görecekler, onlar için edeceğim.,
                   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

TEYZELERİİİİİİİİİİİ COK ŞÜKÜR CİNSİYETMİİZİ ÖGRENDİKKK  :love9: :love9: :love9: :amin: :amin::hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:
OGLUŞUMMMMMMM OLCAKMIŞ    :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :muzz: :muzz: :muzz:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ORNA

MAŞALLAH BU SENE OGLAN SENESİ  :k06: SAĞLIKLA BÜYÜT CANIM OGLUŞUNU GÖZÜN AYDIN  :amin: :amin: