Yaradana Şükürler Olsun, Cinsiyetini de Öğrenmeyi Nasip Etti Çok Şükür

Başlatan bebeğimbenim(şerife), 19 Eylül , 2011, 11:50:14

« önceki - sonraki »

suzannn

dikkat et canım annen eşin yardım ediyorsa yerinden kalkma artık sabredeceksin meleğin için tv karşısına geç  o kanal senin bu kanal benim değiştir değiştir izle

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Ekim , 2011, 15:55:38
  :muzz: :muzz: :muzz: tebrik ederim canım Allah tamamına erdirsin nasıl sevindim anlatamam bir mucize melek daha geldi demek çok şükür  :amin: :amin: inşaallah kistinde sorun çıkarmaz dr dediği gibi hiç kalkma ayakta kalma biryerlere uzanma inş. kendiliğinden kaybolur Allaha emanet ol meleğinle  :amin:
aminnnnnnnn aminnnnnnnnn tatlım cok saol canım arkadasımmmmmmmmmm cok şükürrrr allhımmm bu günahkar kulunudaaa sevindirdiiii allahımma binlerceee sükürler olsunnnnnnnnnnnnnnnnn...allahım hepimizinnn melekleriniiiiiii korusun inşallh aminnnnnnnnnnnnnnn...yatıyom canımm sürekliiiii hiç kalkmıyommm bunuda yattıgım yerden yzıyom tek el
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 04 Ekim , 2011, 11:17:36
dikkat et canım annen eşin yardım ediyorsa yerinden kalkma artık sabredeceksin meleğin için tv karşısına geç  o kanal senin bu kanal benim değiştir değiştir izle
:k06: :k06: :k06:aynnen canımm öyle yapıyommmmm kanallar arasında dolanıp duruyorummmm aradaa duaa tv kapatıp dua okuyorum tesbih cekiyorum allahım kabul eder inşalllahhh...günler geçiyorrr bu zamanlarr yavas geciyoryaaa  olsunn bunada şükürrrrrrrrr
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

bebeğimbenim(şerife)

tekrardannn grşmek üzereee canlarımmmm progestan kulllandıgım iiçin herhalde  süekli uyku modundayımmmmmm  ben cıkıyorummm öptümmm hepi,nizii :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

melek-çağlar

gözün aydın canım tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :nazar:

suzannn

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 04 Ekim , 2011, 11:26:25
:k06: :k06: :k06:aynnen canımm öyle yapıyommmmm kanallar arasında dolanıp duruyorummmm aradaa duaa tv kapatıp dua okuyorum tesbih cekiyorum allahım kabul eder inşalllahhh...günler geçiyorrr bu zamanlarr yavas geciyoryaaa  olsunn bunada şükürrrrrrrrr
ÇOK ŞÜKÜR ALLAH DUALARINI KABUL EYLESİN ALLAHA EMANET OLUN

Ya-semin

tebrik ederim  :flowers:
Allah tamamına erdirsin inşallah  :nazar:
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

SABIRTAŞI

GÖZÜN AYDIN ARKADAŞIM ÇOKKKKKKKKKKKKKKK SEVİNDİM İNAN RABBİM HAYIRLISI İLE DEVAMINIDA GETİRSİN İNŞALLAH SAĞ SALİM.............

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 04 Ekim , 2011, 11:29:54
gözün aydın canım tebrik ederim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :nazar:
cok saol canımmmm amin aminnnnnnnn

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 04 Ekim , 2011, 11:53:47
Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 04 Ekim , 2011, 11:26:25
ÇOK ŞÜKÜR ALLAH DUALARINI KABUL EYLESİN ALLAHA EMANET OLUN
:opucuk: :opucuk:CANIM BENİMM ALLAHIMMM HEPİMİZİİNN DUALARINI KABUL EYLESİNNNN :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 05 Ekim , 2011, 22:15:56
GÖZÜN AYDIN ARKADAŞIM ÇOKKKKKKKKKKKKKKK SEVİNDİM İNAN RABBİM HAYIRLISI İLE DEVAMINIDA GETİRSİN İNŞALLAH SAĞ SALİM.............
KIZZZZ SEN NERELERDEYDİNNNN :caca: :k06: :k06:  :love9: :love9: :love9:COKK TESEKKÜRLERRRR CANIMMM ÖZELEE ATTIM MSJDA VALA CANIMDAHAA TAM Bİ RAHATLAYAMADIMCOK KORKUYORUM SEVİNCİM KURSAGIMDA KALCAK DİYEEE BİŞEYOLCAK DİYEE ALLAHIM ESİRGESİNNN  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:SÜREKLİ YATIYORUM DOKTOR YATMAMM GEREKTİGİNİİ SÖLEDİİ BEBİŞİM İYİ OLSUNDAAA :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bebeğimbenim(şerife)

yarın kontrolee gidicemm arkadaşlarrrrr cok heycanlıyımmmmmmmmmm vakit geçmiyoooo :love9: :love9: :love9: :love9: :nazar: :nazar: :nazar:bebegimin kalpatışını duyarızzz inşallahhhhhhh allahımmmm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

cnm inş birsey olayacak allah sonuna kadar gitmeni naip etsin inş

bebeğimbenim(şerife)

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 07 Ekim , 2011, 17:27:13
cnm inş birsey olayacak allah sonuna kadar gitmeni naip etsin inş
inşaalahhh canımm :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:allahımmm hepimizee nasipetsinnn ccanımm anne olmayı :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: