Kızlar böyle günlerde yapabileceğimiz değişik tarifleriniz var mı???

Başlatan aydinays, 15 Eylül , 2011, 20:31:29

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2011, 11:53:16
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Eylül , 2011, 11:51:17
KIZLAR BU DA MAKARNAYA FARKLI BI BAKIS AÇISISI  DUN DENEDIM :D

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo nasıl ince düşünülmüş bişe yaaaa eşim bayılır sosisli makarnaya böyle fikir enteresan olmuş kopmuyor dimi makarna haşlanınca

yakın olsanız her gün birinize gelirdim boyle degişik tarifleri hiç denemiyodumm normal anne yemekleri yapıyorum  :k06: sizleri görünce iştahım kabarıyo denemek istiyorum hemen  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

suzannn

GÜZEL FİKİR AMA DAHA ÖNCE HİÇ SOSİSLİ MAKARNA YEMEDİM DENEYEYİM

EnDuruYanım

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

hamileyiz ya canım, sosis salam sucuk yasak doğurana kadar, doğurunca da süt nedeiyle aşırı baharatlı şeyler yasak
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tweety0555

SIMDI 1 PAKET KAKAOLU PAYKEK ALIYORSUN DILIMLIYORSUN TEPSIYE YATIRIYORSUN USTUNE NESCAFE ILE ISLIYORSUN...DIGER TARAFTA YAPTIGIN KREMAYI KOYUP USTUEN EN USTUNE CIKOLATA SOSUNU KOYUYORSUN KOLAY BIR TARIF...
2,5 BARDAK SUT 1 POSET KREMSANTI VE 1PAKET CREAM OLE VANILYALI PUDINGI CIRPIYORSUN BAYAGA KOYU BIR KIVAM OLUYOR...BUNU KEKIN USTUNE KOYUYORSUN HARIKA BASIT BIR TARIF...

derbeder

Alıntı yapılan: tweety0555 - 22 Eylül , 2011, 14:11:31
SIMDI 1 PAKET KAKAOLU PAYKEK ALIYORSUN DILIMLIYORSUN TEPSIYE YATIRIYORSUN USTUNE NESCAFE ILE ISLIYORSUN...DIGER TARAFTA YAPTIGIN KREMAYI KOYUP USTUEN EN USTUNE CIKOLATA SOSUNU KOYUYORSUN KOLAY BIR TARIF...
2,5 BARDAK SUT 1 POSET KREMSANTI VE 1PAKET CREAM OLE VANILYALI PUDINGI CIRPIYORSUN BAYAGA KOYU BIR KIVAM OLUYOR...BUNU KEKIN USTUNE KOYUYORSUN HARIKA BASIT BIR TARIF...
guzel bir tarif gercekten. sen bayag pratik bi ev hanimisin sankiiii  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

aydinays

hımmm gerçekten basit bir tarifmiş  :hungry: :hungry: :hungry:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tweety0555

Alıntı yapılan: derbeder - 22 Eylül , 2011, 14:13:42
EVET CANIM MECBUREN OYLEYIM CUNKI calısıyorum ustune ıkı cocuk helede bırı acayıp yaramaz mecbur kolay seyler ve duzenı ıyı oturtmaya calısıyorum aslında bende cok kolay ama bır okadar lezzetlı tarıfler var ama zaman yok ıste yazmak ıcın aslında okulda yazarım ama aklıma geldıkce yazarım ...adım ozlem tesekkurler guzel tahmının ıcın.... :opucuk:

kelebekkk

aaaaa sen bizim özlem değilmisin facebook'a i bak bakalım tanıdınmı beni  :laughing7: :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kelebekkk - 07 Aralık , 2011, 16:33:14
aaaaa sen bizim özlem değilmisin facebook'a i bak bakalım tanıdınmı beni  :laughing7: :laughing7:
sen daha önce üyemiydin buraya  :icon_scratch: beni tanıyo musun  ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

kelebekkk

twetty0555 için söylemiştim cnm ben   :laughing7: :laughing7:

daha önce bebk.com forumdaydım ben  ;) ;)

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 22 Eylül , 2011, 14:13:42
pratik hemde nasil  :k06:

derbeder

haftasonu icin menumde sunlar var:

Ispanakli borek
Cikolatali pasta
Hindistan cevizli kurabiye
Patates salatasi

ve de sicacikkkk cayy  :hungry:

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

kelebek ne buyuk buyuk terbıyesızlık yapacam ama hatırlıyamadım facedekı adınıda hatırlıyamıyorum ayyy yer yarılsada ıcıne gırsem yahu :-\ :honk: :honk: :honk: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: