27 Nisan , 2024, 10:17:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

‎" Evinizin en güzel köşesi '' Yarışması ( Katılım )

Başlatan hüzünden_gelme, 14 Eylül , 2011, 18:02:40

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Pınar. - 15 Eylül , 2011, 13:08:45
benim bilgisayarımda gecen ay cekılmıs evimin bir köşesi var:) ama biraz dağınık :toothy10: :ehi: göndersem mi acep :dontknow:

gönder gönderr  :k06: :k06:

Lă_Tăhzen!

valla benım evımın esyaları bana aıt degil  vede benım evımın guzel bir köşesi yok    :k06:

sevmıyorumm evımııı egerki bıgun turkıyeye dönersem yenı esyalar aldıgım zaman evmının en guzel köşesini çekerım bu yarısmayı bıdaha yaparız ölme eşegim ölme yaz gelsin yonca biçelim :toothy10:

elif35

anam benim ev sadelikten kırılıyor koltuk,halı,vitrin bu kadar  :ehi: :ehi: :ehi: sevmiyorum ben ıncık cıncık şeyleri dağınıklıktan hoşlanmam ben  ???

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 15 Eylül , 2011, 15:47:52
valla benım evımın esyaları bana aıt degil  vede benım evımın guzel bir köşesi yok    :k06:

sevmıyorumm evımııı egerki bıgun turkıyeye dönersem yenı esyalar aldıgım zaman evmının en guzel köşesini çekerım bu yarısmayı bıdaha yaparız ölme eşegim ölme yaz gelsin yonca biçelim :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

ben de kirada olduğumdan evim kafama göre değil. ilk evimizi erzuruma kurmuştuk. taşınıcaz buralara gelicez eşyalar telef olucak diye iyisinden de almadık. inşallah bi gün kendi evim olduğunda ve içini zevkime göre dizayn ettiğimde katılırım ben de bu yarışmaya nur gibi  :laughing7:

--elif--

çok güzel bir yarışma bence  :hello2:
tabii ben katılmıcam seyirciyim
çünkü benm evimin en güzel köşesi yok  :ehi:
ama yparsanız en kötü köşesi yarşmasına katılırım   :ehi:  :ehi:

hüzünden_gelme

__nil__

canım sen bence yarın aç pazar günü çoğu kişi siteye giremiyor.yarından başlasın oylama

Aytii

Alıntı yapılan: __nil__ - 16 Eylül , 2011, 18:11:10
canım sen bence yarın aç pazar günü çoğu kişi siteye giremiyor.yarından başlasın oylama

:icon_thumright:

hüzünden_gelme

ANKETİ AÇARKEN NUMARA OLARAK BELIRTECEGIM İSİM YAZMAYACAGIM  ;) YARISMACILARA DUYRULUR  ;D

Pınar86

çok iyi düşünmüşsün güzel bir yarışma inşallah herkes katılır
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

birazdaha bekleseydini esilamın odasını yollardım  ;D

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

hüzünden_gelme

Aytii