Yasemin (yellowrose) Asya'sına kavuştu

Başlatan susanna, 14 Eylül , 2011, 17:53:03

« önceki - sonraki »

oslemturgay

canımmm tebrik ederim allah analı babalı büyütsünn :flowers:

ツgöçmen_54 ツ

Allah analı babalı büyütsün hayırlı evlat olsun inşallah  :opucuk: :opucuk:

yellowrose

kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim  :opucuk:  bugün saat 12:00'de evimize geldik Asya'mla, ikimizde çok iyiyiz çok şükür  :nazar: ama hala sütüm gelmedi  :crybaby2: sadece ona üzülüyorum. darısı bebek bekleyen ve isteyen tüm arkadaşlara inşallah  :amin:
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

burcum

bol bol emzir canım eminim en kısa sürede gelicektir sütün :icon_thumright:

aydinays

Alıntı yapılan: yellowrose - 15 Eylül , 2011, 21:15:42
kızlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim  :opucuk:  bugün saat 12:00'de evimize geldik Asya'mla, ikimizde çok iyiyiz çok şükür  :nazar: ama hala sütüm gelmedi  :crybaby2: sadece ona üzülüyorum. darısı bebek bekleyen ve isteyen tüm arkadaşlara inşallah  :amin:

Canım benim asyayı gördüm faceten çok güzel bir bebek allah nazarlardan saklasın asyayı. İnşallah en kısa zamanda da sütün gelir.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

yasemincim gözünüz aydın,maşallah bebeğine. bol sütlü günler inşallah  :love3:

yellowrose

karapnr

oyy maşallah asyamızaaa , Rabbim analı babalı büyümeyi nasip etsin , bol sütlü ,az gazlı ,az nazlı günler inşallah prensesinle  :love9:  :love1: :love1:

yellowrose

teşekkür ederiz teyzesi, biz artık savdık sıramızı; sıra sizde hayırlısıyla  :nazar:

suzannn

BEBEĞİN MAŞALLAH SARIŞIN AYNI NİCKİNLE UYUM SAĞLAMIŞ

asya81

canım hayırlı olsun maşallah asya dünyalar güzeli  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin sağlıkla inşallah :amin: :amin:

laracroftt

aaaayy asya mıymıs kızının adı, ne guzeeeeellll bende asya koyucam allah nasıp ederse, ısmıyle yasasın asya bebek, kaderı,bahtı,sansı acık olsun, allah analı babalı buyutsun ......   :)

şipidik şipidik yüzen balik

Allah analı babalı sağlıklı uzun ömürlü günler nasip etsin size

banu_fth

:nazar: :nazar: :nazar:  hayırlı olsun maşşallah ay parçası gibi  :love9:  :nazar: :nazar:

Bol sütlü gazsız günler ..sağlıkla büyüt bebişini .. darısı başımıza  :amin: :amin:  :nazar: