нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Eylül , 2011, 18:56:44
GÜLÜM CANIM BENCE KIZIN OLCAK GİBİME GLEİYOR  :k06:
:k06: :k06: :k06: :k06: %99 kiz denildi bakalim sali insallah belli olcak  :love7:  :muzz: :muzz: eger erkekse hepinize kizacak ben erkegim diye  :caca: :caca: :caca: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bakalim merak etmeyen ben merak ettim  :laughing7: :laughing7:
:nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Eylül , 2011, 22:54:38
:k06: :k06: :k06: :k06: %99 kiz denildi bakalim sali insallah belli olcak  :love7:  :muzz: :muzz: eger erkekse hepinize kizacak ben erkegim diye  :caca: :caca: :caca: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: bakalim merak etmeyen ben merak ettim  :laughing7: :laughing7:

sanırım rüyan gerçek oluyor :k06: :k06: :k06: :k06: Kız annesi olacaksın hazırla kendini, minik minik etekler alıcaksın, ayy küçük küçük tokalar  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aydinays - 29 Eylül , 2011, 23:04:09

sanırım rüyan gerçek oluyor :k06: :k06: :k06: :k06: Kız annesi olacaksın hazırla kendini, minik minik etekler alıcaksın, ayy küçük küçük tokalar  :k06: :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hadi bakalim teyzesi az kaldi insallah ögrencez  :love7: :occasion14: :occasion14: gecen magazada bebek reyonunda güzel kiz esyalari gördüm hemen gider alirim  :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Eylül , 2011, 23:11:33
Alıntı yapılan: aydinays - 29 Eylül , 2011, 23:04:09

:k06: :k06: :k06: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: hadi bakalim teyzesi az kaldi insallah ögrencez  :love7: :occasion14: :occasion14: gecen magazada bebek reyonunda güzel kiz esyalari gördüm hemen gider alirim  :k06: :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slmm bebisimmm  :wave: :wave: :opucuk:
insallah iyisindir büyümüsündür cok az kaldi bebegim seni görmeme sadeceeee 2 gün  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: cok mutluyum azcik kaldi koca bi ayi devirdik  :love7: bugün seni rüyamda gördüm bebegimmm hic bu kadar net görmemistim  :love7: güyaa doktora gitmistik seni görmeye doktor öyle bi kamera koymuski herseyin net bi sekilde gözüküyodu  :laughing7: gözlerine baktim maviydi  :k06: büyümüstün sen doktor pipini gösterdi güya bana bak erkek olcak dedi  :laughing7:  :love7: :love7: simdi merak etmeye basladim gercekten tutcakmi diye merak etmezdim ama bu rüyalar yüzünden cok merak ediyom  :k06: :k06: bu ara sükür burda havalar yaz gibi sicacik ondan zaman daha cabuk geciyo sükür son yazimizi yasiyoruz bebegim  :sunny: insallah bidaki yazi beraber yasicaz  :amin: :opucuk: :opucuk: ha bu arada senin her an bana göndercen kücük tekmeleri bekliyorum atincada cok mutlu oluyorum  :occasion14: :occasion14: daha cok at bebegim anneni mutlu et  :muzz: :muzz: babanda sabirsizliklan senin disardan atcagin tekmeleri bekliyor haberin olsun  :k06: :k06:
2gün sonra görüsmek üzere bitanemm  :love9: :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hadi bakalım cinsiyetide ögerenirsiniz  ::) bi  prensesimiz daha geliyo  :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :love9: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Ekim , 2011, 17:52:34
hadi bakalım cinsiyetide ögerenirsiniz  ::) bi  prensesimiz daha geliyo  :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :love9: :nazar: :nazar:
insallah yarin hayirlisiylan ögreniriz  :amin: bakalim tutcakmi kiz dedi cok kisi  :k06: :k06:

Balböceği

suzannn

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 03 Ekim , 2011, 23:40:04
Maşsallah gül 18 haftalıkmı oldunuz süper ya  :muzz: :muzz:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

evet teyzesi yarindan sonra 19.haftaya gircez insallah  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

suzannn

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm bebegim  :wave: :wave: :wave:
bugün bi ay beklemeden sonra gördüm seni  :love7: ama görmemlen gitmem bir oldu ya anlamiyom bu doktorlari  :caca: :caca: okadar bekledik senin icin tam tami 2dk durdum icerde  :caca: :caca: :caca: gerci saglik olsun sen iyi olda napalim bi ay daha beklicez  ::) gene alltan bakti tabi karanlik büyüdügün icin cok net deildi sadece kafani göbegini gördüm babanda gördü seni  :love7: cinsiyeti belli olmuyo dedi  :dontknow: bidaki ay karindan bakariz ordan görürsün dedi  ::) kac cm oldun ne kadar agirsin hic bilgi vermedi  :dontknow: babanda cok hevesliydi ama okadarcik gördü seni olsun dedik sonra sen iyisin kalbin atiyo o yeter bize bekleriz napalim  :love9: babanin bi is arkadasi esini 3d olan bi doktora götürmüs ona sorcak olmazsa belki oraya gitcez  :) neysem bebegim sonra grsrz seni cok ama cok seviyoruz sen iyi ol o bize yeter  :opucuk:

suzannn

cinsiyet mühim değil canım önemli olan sağlıklıca büyümesi çok şükür

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: Katre-iMatem - 04 Ekim , 2011, 17:29:23
gül cinsiyetini ne zaman öğreneceksiniz
gittik ama alltan baktigi icin karanlikti göstermedi yani görmedi ne bilim yaa anlamiyomki neden alltan bakiyo hala baksaya karnimdan  :cildir: :cildir: saglik olsun bi ay daha beklicez  ::)