нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

__nil__

gülcüm bayadır konuşamadık.maşallah size paşa baya büyümüş rabbim sağlıkla kucağınada aldığını gösterir inş.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 28 Ağustos , 2013, 09:37:58
gülcüm bayadır konuşamadık.maşallah size paşa baya büyümüş rabbim sağlıkla kucağınada aldığını gösterir inş.
saol cnm amin  :amin: evet cnm bayadir yoksun nerelerdesin duru nasil iyimi  :opucuk:
:nazar: :nazar:

__nil__

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Ağustos , 2013, 10:13:54
saol cnm amin  :amin: evet cnm bayadir yoksun nerelerdesin duru nasil iyimi  :opucuk:

iyiyiz şükğr canım ben arada fırsAT BULUNCA GİRİYORUM nete biraz bakıp çıkıyorum benim kız bırakmıyor.girdiiğimdede kimseyle denk gelemiyorum
.iyiyiz duruda iyi büyüyo ççok şükür.bi problemimiz yok ecrin nasıl

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Eylül , 2013, 12:33:38
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 28 Ağustos , 2013, 10:13:54

iyiyiz şükğr canım ben arada fırsAT BULUNCA GİRİYORUM nete biraz bakıp çıkıyorum benim kız bırakmıyor.girdiiğimdede kimseyle denk gelemiyorum
.iyiyiz duruda iyi büyüyo ççok şükür.bi problemimiz yok ecrin nasıl
ecrinde iyi ama masallahi var yerinde durmuyo  :k06: bide isin kötüsü bisey anlatamiyinca elimi tutuyo götürüp gösteriyo  :k06: :k06: papagan gibi herseyi tekrarliyo cok tatli zamanlari  :love9: :love9: oglumda gelsin artik ikisiylen ugrasmaktan bende zaman bulamam kesin  :laughing7: :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

minik oglusum kavusmamiza cok az kaldi bi hafta daha yada daha erken  :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :opucuk: :opucuk: sagliklan gel seni sabirsizliklan bekliyoruz  :love9: :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tembel oglum dün gelcektin gelmedin bakalim ne zaman gelcen  :dontknow: :dontknow: :dontknow: gel artik cok özledik seni  :love9: :love9: :love9: :love9: ablan bile anladi sanki bebek geliyo geliyo diyip duruyo ama sen icerde rahat rahat duruyon  :caca: :caca: :caca: hadi bakalim sagliklan gel artik  :love9: :love9: :love9: