нαyαтιмιzα нoѕɢeldιɴ ѕürprιz yυмυrтαм:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 14 Eylül , 2011, 13:00:09

« önceki - sonraki »

asya81

anlıyorum seni eşinde haklı benim eşimde olsa girmesdi içeri eminim canım yanıo felan sanardıda.sinir bozucu bebğin daha nice güsel zamanlarını ağız tadıyla baktırmıycaklar anlaşılan.neyse canım onlarında vardır bildikleri bilmiyoruski önemli olan bebişinin sağlığı varsın öyle olsun.zaman öyle bir geçecekki bi bakcan kucağında inşallah ozaman doya doya izlersin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: asya81 - 04 Ekim , 2011, 18:12:32
anlıyorum seni eşinde haklı benim eşimde olsa girmesdi içeri eminim canım yanıo felan sanardıda.sinir bozucu bebğin daha nice güsel zamanlarını ağız tadıyla baktırmıycaklar anlaşılan.neyse canım onlarında vardır bildikleri bilmiyoruski önemli olan bebişinin sağlığı varsın öyle olsun.zaman öyle bir geçecekki bi bakcan kucağında inşallah ozaman doya doya izlersin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar:
evet cnm esimde öyle düsünüyo  ::) bende bugün dedim sagliklan bi dogsun doya doya bakarim sükür cogu gitti sayilir 4ayimiz kaldi hayirlisi olsun  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Ekim , 2011, 18:09:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 18:01:43
CANIM BENİM ÖNEMLİ OLAN SAGLIKLI SIHATLI OLMASI NEYSE  :opucuk:
bende öyle diyom cnm napayim hayirlisi olsun  :amin: :amin: zaten ögrensemde elbise filan almicaktim bidaki aya insallah sagliklan ögrenirsem ozaman baslarim zamanim var daha
canım benim kıyamam  :opucuk: dr  :violent1: :violent1: tam bi salakmış  :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :caca:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 18:15:11
Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Ekim , 2011, 18:09:42
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Ekim , 2011, 18:01:43
CANIM BENİM ÖNEMLİ OLAN SAGLIKLI SIHATLI OLMASI NEYSE  :opucuk:
bende öyle diyom cnm napayim hayirlisi olsun  :amin: :amin: zaten ögrensemde elbise filan almicaktim bidaki aya insallah sagliklan ögrenirsem ozaman baslarim zamanim var daha
canım benim kıyamam  :opucuk: dr  :violent1: :violent1: tam bi salakmış  :violent1: :violent1: :violent1: :BangHead: :caca:
valla öyle ya inan yasli kadinlarlan bi sohbet ediyo adam bi saat cikmasini bekliyon ama hamileleri hemen bakip postaliyo  :caca: :caca: :caca: hevesi kaciyo insanin  :-\

bihterp3416

slm canım gelmişsin sıkma canını sağlıklı olsunda oda yeter ... bazı doktorlar öyle gıcık ağzından cımbızla laf alıyon öyle doktorların kafasını kırasım geliyor :violent1: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :cussing: :cussing: ya canım artık seninki kocaman olmuş alttan neye bakıyormuş burda ilk haftalarda ben gittim şimdi bebek küçük alttan bakmayayım bir hafta sonra gel dedi halla halla işte insandan insana değişiyor.. alttan bakmakta gıcık birşey ben senden bir ay gerideyim benim karından net görünüyor  :dontknow: neyse canım benim sıkma canını sağlıklı olsun da yeter sana

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 04 Ekim , 2011, 18:30:24
slm canım gelmişsin sıkma canını sağlıklı olsunda oda yeter ... bazı doktorlar öyle gıcık ağzından cımbızla laf alıyon öyle doktorların kafasını kırasım geliyor :violent1: :caca: :caca: :caca: :violent1: :violent1: :cussing: :cussing: ya canım artık seninki kocaman olmuş alttan neye bakıyormuş burda ilk haftalarda ben gittim şimdi bebek küçük alttan bakmayayım bir hafta sonra gel dedi halla halla işte insandan insana değişiyor.. alttan bakmakta gıcık birşey ben senden bir ay gerideyim benim karından net görünüyor  :dontknow: neyse canım benim sıkma canını sağlıklı olsun da yeter sana
as cnm evet türkiyede ne güzel öyle ama burda baska ne bilim anlamadim  :dontknow: kime sorsam ayni doktora gidenlere aynisini diyo hep alltan sadece cinsiyeti ögrenirken karindan bakti diyo  :dontknow: sükür Allaha bi sorun yok saglik olsun napalim bi ay daha beklerim  ::) bizim burda bi türk doktoru var yarin aricam sorcam 3d varmi bi kerenlik gidim baksinlar ama cok pahaliysa yaptirmam beklerim  ::)

seda87

ayyy ben o doktoru var yaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:allahım yarabbim valla sinirlerim oynadıı.tövbe tövbe yaaa amaaan valla en önemlisi sağlıklı olması.cinsiyetide erkek erkek demiştim ben erkek die  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: seda87 - 04 Ekim , 2011, 19:24:47
ayyy ben o doktoru var yaaa :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:allahım yarabbim valla sinirlerim oynadıı.tövbe tövbe yaaa amaaan valla en önemlisi sağlıklı olması.cinsiyetide erkek erkek demiştim ben erkek die  :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
:k06: :k06: :k06: aynen hayirlisi olsun cnm napalim bekleriz bebegim diye sevmeye devam edicez artik  :binkybaby: :love7:

xxcansuxx

canım dr gelmişsin hayırlısı olsun sağlıklı  olsunda garip bir şey dr muayenesi ama her yerin kendine özgü sistemi var demek ne diyeyim  :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ekim , 2011, 21:14:58
canım dr gelmişsin hayırlısı olsun sağlıklı  olsunda garip bir şey dr muayenesi ama her yerin kendine özgü sistemi var demek ne diyeyim  :opucuk: :opucuk:
saol cnm  :opucuk: evet maalesef burdada sistem buymus  :-\ bebegim icin katlancam artik saglik olsunda  :amin: ama valla Türk doktorlari bi baska  :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Ekim , 2011, 21:21:23
saol cnm  :opucuk: evet maalesef burdada sistem buymus  :-\ bebegim icin katlancam artik saglik olsunda  :amin: ama valla Türk doktorlari bi baska  :love9:
böyle zamnlarda daha çok özlem duyuyorsunuzdur  :'( ama napacaksın ki üzülme inş. bir daha ki sefere öğrenirsiniz tam süpriz yumurta seninkisi  :k06: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ekim , 2011, 21:37:15
böyle zamnlarda daha çok özlem duyuyorsunuzdur  :'( ama napacaksın ki üzülme inş. bir daha ki sefere öğrenirsiniz tam süpriz yumurta seninkisi  :k06: :opucuk:
ay valla haa dedigin gibi tam süpriz yumurta bide bakiyomusum dogana kadar ögrenemiyom  :ehi: :ehi: :ehi: kaynanam diyo bosver ögrenme öyle dogur  :-ooo burda yapan cok ama ben yapamam herhalde  ::) ::)

laracroftt

allah allah tovbe tovbe elını mı sokuyosumus???  o nasıl sey oyle, bıde alttan muayene he koca bebege?? Allah allah cnm yaa valla agzım acık kaldı okuyunca, benım doktor cok karsı nıe alttan baktırıyosunuz keseyı falan bozarlar yaptırmayın dıe kızıyor ama ondan once gıttıgım doktorda sureklı alttan bakıyodu hepsı bı tuhaf anam bunların bılemedım ne dıycegımı :(  bebıste gostermemıs kendını ınsallah bı dahakı ay gıttıgınde gosterır bebecık :)  ama turk bı doktor bulursan uzakta olsa gıtmenı ısterdım dogrusu, ınsallah bı yolunu bulursun dıkkat et bebısınle kendıne ;)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: gulum22 - 04 Ekim , 2011, 23:00:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Ekim , 2011, 21:37:15
ay valla haa dedigin gibi tam süpriz yumurta bide bakiyomusum dogana kadar ögrenemiyom  :ehi: :ehi: :ehi: kaynanam diyo bosver ögrenme öyle dogur  :-ooo burda yapan cok ama ben yapamam herhalde  ::) ::)
:)) eskiden cinsiyet mi öğreniyorlarmış sanki ama şimdi bizler duramıyoruz bırak cinsiyetini teninin rengini kime benzediğine varıncaya kadar öğreniyoruz nerdeyse anne karnında  :k06: :k06: öğrensende aldığın eşyalarda ara renk alıyorsun 2.yi düşünerek vs eeee ne anladım bundan diyesi geliyor insanın  :ehi:

Balböceği

Gül alttan bakmalarının sebebi..
düşüklerin olmazmı  :-\ banada her ay hem karından hemde alttan bakarlardı..
sordum araştırdım düşük yaptığım için doktorlar herşeye temkinli davranıyorlardı..
Benim çevremde hiç alttan kontrol olan yoktur  ::)
Hayırlısı olsun inşallah canım sağlığı yerinde olsunda  :nazar: