29 Nisan , 2024, 10:03:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bebekle Uçak Yolculuğu ve Tatil-1

Başlatan Bebek ve Ben, 11 Eylül , 2011, 06:55:04

« önceki - sonraki »

Balböceği

Milano'dan istanbul 2 saat ordan kayseri 1 saat  :ehi: :ehi:
kayseri'den memlekete arabayla gidecegiz... ama bizimki artik cok yaramazzz .. kici baci durmuyor  :ehi:

derbeder

olsun canim guzel atlatacaksiniz. biz buyuk oldugumuz halde yolculugun uzun surelisi bayiyor bizi, kaldiki bunlar cocuk biraz mizmizlansada cok uzun degil genede. birde ucak yolcugunda eminim pek yorulmazsin ama otobus araba yolculugu sIkabilir. gelip karsilayan olacak mi havalimaninda? o zaman fazla dusunmene gerek yok.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Esim istanbul'da yarim saat falan kalabiliriz diyo..
yinede esim belkide durmayiz diyor ablasinin yanina ugracak..
kayseri'den karsilayan olacak araba ile otobusle gitmezzz  :k06:
dogru diyorsun ama ben buraya gelirken dayanamadimm cok asiri midem bulanmisti  :igrenc:

susanna

bizde ilk yolculugumuzu 20 gunlukken istanbul misir arasinda yaptik 2saat 10 dk suruyo yolculuktan once uykularim kaciyodu napicaz diye sukurler olsun bi sorun yasamadik
ucak kalkarken emzirdim inerkende memeyi tutmadi diye emzik verdim agzina  :dontknow: ucaga binmeden altini degistirdim inincede hava alaninda degistirdim

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar şubat tatilinde memlekete uçakla gitmeye karar verdik. hatta gidiş dönüş biletimizi bile aldık.

sorum şu:

bebekle uçak yolculuğu nasıl oluyo,ne yapmam lazım. daha önce çok kez bindim uçağa ama çocuklu biri hiç denk gelmedi.görmedim yani.

ayrı bi koltuğa oturtuyolar mı yoksa kucağımda mı gidiyo  :dontknow:

tecrübeleriniz varsa paylaşırsanız sevinirim.  ;)

derbeder

canim ben ne zaman ucaga binsem ciyak ciyak cocuklar agladigini hatirliyorum  :k06: belli bir aydan sonra kucakta olmuyor bildigim kadariyla, ayri koltuk alma zorunlulugu var.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım 0-2 yaş arası kucağında senin kemerine bağlı bi emniyet kemerinde gidiyor
basınçtan dolayı rahatsız olmasın diye kalkış iniş sırasında varsa emziğini yoksa biberonunu onuda almıyorsa emzirki kulakları rahatsız olmasın

°•.ℓανιηуα.•°

:ehi: :ehi: :ehi: ilahi zehra. bana da hiç denk gelmedi yaaa.. bizimki 7 aylık olucak ya koltuğu yok sanıırm  :D

ayşegülüm inanır mısın bizimki yabancı hiç bir maddeyi kabul etmiyo. emzik,biberon vs. emziririm artık  :sad1:

saolun kızlar.  :opucuk:

derbeder

valla yazik yavrucaklar ne cekiyorlar kim bilir  :y25: buyuklere bile sakiz cignemeyi birseyler yemeyi tavsiye ediyorlar.

karapnr

emziği öğrendiğim iyi oldu ben de 10 gün sonra memlekete gidicem inşallah sorun çıkmazz uçakta  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Eylül , 2011, 00:21:44
:ehi:
uçak yolculuğundan ziyade 1 ay evinden uzak kalacağını ve gittiği yerdeoğlu rahat etsin diye bi konfor oluşturduğunu yazmış
görümcesine gidiyormuşda onun evine oğlu için karyola küvet sallanan koltuk falan alacakmış
bana lüks geldi yazdıkları
eccik hava atma kokusu aldım
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: derbeder - 28 Aralık , 2011, 14:14:55
valla yazik yavrucaklar ne cekiyorlar kim bilir  :y25: buyuklere bile sakiz cignemeyi birseyler yemeyi tavsiye ediyorlar.

evet canım bizim bile nasıl oluyo kulaklarımız. zavallı yavrumun kimbilir ne hale gelecek kulakları  :y25: ama memleket arabayla 10 saat uzaklıkta. uçakla 1.5 saatte ordayız. onu daha büyük bir işkenceden kurtarmış oluyoruz aslında  :sad1:

derbeder

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Aralık , 2011, 14:33:53
Alıntı yapılan: derbeder - 28 Aralık , 2011, 14:14:55

evet canım bizim bile nasıl oluyo kulaklarımız. zavallı yavrumun kimbilir ne hale gelecek kulakları  :y25: ama memleket arabayla 10 saat uzaklıkta. uçakla 1.5 saatte ordayız. onu daha büyük bir işkenceden kurtarmış oluyoruz aslında  :sad1:
evet canim eminim deger, cunku 10 saat yolculuk yaptim bir sure once, otobusle bizler icin bile cokkk yorucu. her ne kadar artik otobus yolculuklarida konforlu olsada surekli otur otur insanin bacaklarinin dermani kalmiyor. yavrular hem sIkilir hem yorulurlar. en iyisini yapiyorsun canim. cocuktan cocugada fark eder bence, kimi cocuk mizmizlanir ama kimiside mizmizlanmaz.