*•.¸♥gonca♥¸.•* Sonunda Kızına Kavuştu, Yağmur Artık Kollarında

Başlatan yellowrose, 10 Eylül , 2011, 20:47:38

« önceki - sonraki »

banu_fth

ay ben de göremedim yaa .. Allah analı babalı büyütsün canım sözün vardı battaniyesiyle resim istiyorum   :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

yoksam özelime at noluuuuuuuuuurr .. çok merak ediyorum yağmuru .. sana mı benziyor kime benziyor ..

maşşallah ALLAHIM ESİRGESİN .. UZUN ,BOL KISMETLİ , BEREKETLİ BİR ÖMrü olsun yavrucuğunun .. Allah sizi ayırmasın  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

elif35

forumun 3. yağmur'u da geldi sonunda başı ben çektim sonra gülşah şimdi de gonca yağmurlar 3lendi  :k06: :k06:

gözün aydın goncacım Rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah  :nazar:

not:bu yağmurlar neden doğmak bilmiyor acaba benim kız da 8 gün geç doğmuştu zorla doğurtmuşlardı beni suni sancı ile  :ehi: :ehi: :ehi:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

Tebessüm

canım hayırlı olsun, Allah analı babalı büyütsün inşallah ;)
Gözümün Nur'u geldi...Çok ama çok hoşgeldi... (:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Shadowqueen

Canım inan kızdan pek fırsatım olmadığı için yeni gördüm konunu bende merak ediyordum. TAtlım hayırlı olsun bol sütlü sağlıklı günleriniz olsun. Maşallah prensesin çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 24 Eylül , 2011, 18:11:47
Canım inan kızdan pek fırsatım olmadığı için yeni gördüm konunu bende merak ediyordum. TAtlım hayırlı olsun bol sütlü sağlıklı günleriniz olsun. Maşallah prensesin çok tatlı  :nazar: :nazar: :nazar:
saol cnm teşekkürederim...seninde kızın cok tatlı olmus maşallahhh  :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 25 Eylül , 2011, 21:02:27
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 24 Eylül , 2011, 18:11:47
saol cnm teşekkürederim...seninde kızın cok tatlı olmus maşallahhh  :nazar:

Teşekkür ederiz teyzesi büyüdükçe dahada sevilesi oluyor sıpa  :love9: :love9:

Nezo

*•.¸♥gonca♥¸.•*

banu_fth

Alıntı yapılan: eylül_üm - 15 Eylül , 2011, 13:41:31
ay ben de göremedim yaa .. Allah analı babalı büyütsün canım sözün vardı battaniyesiyle resim istiyorum   :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

yoksam özelime at noluuuuuuuuuurr .. çok merak ediyorum yağmuru .. sana mı benziyor kime benziyor ..

maşşallah ALLAHIM ESİRGESİN .. UZUN ,BOL KISMETLİ , BEREKETLİ BİR ÖMrü olsun yavrucuğunun .. Allah sizi ayırmasın  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:

:director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

*•.¸♥gonca♥¸.•*

Alıntı yapılan: eylül_üm - 15 Eylül , 2011, 13:41:31

atıcam cnmm sözzüm varr bi evime gideyimdee  :k06: