16 Mayıs , 2024, 22:53:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

allahım sana şükürler olsun bende hamileyim

Başlatan duygu.029, 10 Eylül , 2011, 11:27:57

« önceki - sonraki »

duygu.029

allahım sonunda yüzüme baktı arkadaşlar 3 yılın sonunda bende kavuştum allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: duygu.029 - 10 Eylül , 2011, 11:27:57
allahım sonunda yüzüme baktı arkadaşlar 3 yılın sonunda bende kavuştum allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

ne guzel Allah tamamına erdırsın hayırlı olsun canım     :flowers:

duygu.029

çok teşekkür ederim allahım herkese nasip etsin inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

canım çok ama çoookk sevindim rabbim kucağına almayıda nasip etsin..
bi aralar senle konuşuyoduk tatlım.aylarca adet olmadığını söylemiştin..nasıl oldu neler yaptın?

@@@gözde@@@

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin:

KONYALI

tebrikler,allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsın  ınsallah

nazo-58

Alıntı yapılan: duygu.029 - 10 Eylül , 2011, 11:27:57

cok sevindim canım :flowers: :hello2: ..RABBİM tamamına erdirsin,saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş..Darısı bana ve tüm bebeiş isteyen arkadaslarımızın basına inş.. :amin: :amin:

duygu.029

:nazar: :nazar: :nazar: hiç sorma artık umudu kestik beş altı ay ara verilim ramazandan sonra tüp bebğe gidecektik artık eşimle ole konuşmuştuk ve ben tüp bebek için karar verdiğimiz ay hamile kaldın ve şuanda 6 buçuk aylık oldu ama düşük tehlikesi vardı hastanede yattım dinlendim nete pek girmedim o yüzden bu kadar geç yazabildim ama allahıma binlerce kez şükürler olsun ki sonunda yüzümüzü güldürdü şuanda 6 buçk aylık hamileyim ve bir kızım olacak allahım herkese bu mutluluğu yaşatsın inşşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

duygu.029

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederimmmm çok saolun :)

nazo-58

MAŞALLAH.. :nazar: :nazar: :nazar:  Az kalmış ,RABBİM kızını sizlere bagışlasın saglıcakla kucagına almayı nasip etsin inş :amin: ..Darısı bizlere inş.. :amin:

duygu.029

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  nazocumm inş tez zamanda nasip etsinn allahım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazo-58

Alıntı yapılan: duygu.029 - 10 Eylül , 2011, 11:45:22
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:  nazocumm inş tez zamanda nasip etsinn allahım  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

AMİN AMİN AMİN inş canım :flowers: ..bana ve tüm isteyen kardeşlerime hayırlısıyla inş.. :amin: :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: duygu.029 - 10 Eylül , 2011, 11:39:56
:nazar: :nazar: :nazar: hiç sorma artık umudu kestik beş altı ay ara verilim ramazandan sonra tüp bebğe gidecektik artık eşimle ole konuşmuştuk ve ben tüp bebek için karar verdiğimiz ay hamile kaldın ve şuanda 6 buçuk aylık oldu ama düşük tehlikesi vardı hastanede yattım dinlendim nete pek girmedim o yüzden bu kadar geç yazabildim ama allahıma binlerce kez şükürler olsun ki sonunda yüzümüzü güldürdü şuanda 6 buçk aylık hamileyim ve bir kızım olacak allahım herkese bu mutluluğu yaşatsın inşşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
maşallah canım  :nazar: rabbim sağ selim kucağına almanıda nasip etsin  :amin:
ekstra kullandığın bişeyler varmıydı bitki falan ?

aydinays

Canım maşallah 6. aylık bile olmuşsun. Allah sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin. Çok sevindim canım. Rabbim herşeyin hayırlısını veriyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.