02 Mayıs , 2024, 04:29:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Esiniz sizi aldatsa naparsiniz?

Başlatan ~AnneCiik~, 10 Eylül , 2011, 00:58:15

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

affetmekmi asla  :violent1: :violent1: affedenlerin sonunu gordum ben  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

derbeder

uzaktan hos gelir davulun sesi, ya da bekara kari bosamak kolaydir. Allahima hos varsin buyuk konusturmasin bu konularda. hic bir yorum yapamiyorum cunku. Rabbim kimseciklerin basina vermesin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

helal olsun der  kapıyı gösterırım  :wave: :wave: :wave:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

...ŞehzadEfe...

ilk olarak iyi bir avukat bulurum hukuki açıdan neler yapmam gerektigini öğrenirim kendisiyle hiç bir şekilde muhattap olmam asla da dönüşü olmaz o an o saniye biter
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

EnDuruYanım

Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Eylül , 2011, 12:55:58
ilk olarak iyi bir avukat bulurum hukuki açıdan neler yapmam gerektigini öğrenirim kendisiyle hiç bir şekilde muhattap olmam asla da dönüşü olmaz o an o saniye biter

hukiki açıdan boşa yeter dünür:) :toothy10: oğlumu verme babasına :ehi:

şaka biyana olayı tüm acıklıgı ıle ogrenır hıc konusmam bile kapıyı gösteririm .. sonrada bayag bı sure bunalımda olurum herhal :k06:  off allah kımsenın basına vermesın   :love3:

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: Pınar. - 12 Eylül , 2011, 13:13:10
Alıntı yapılan: nagihannn - 12 Eylül , 2011, 12:55:58

hukiki açıdan boşa yeter dünür:) :toothy10: oğlumu verme babasına :ehi:

şaka biyana olayı tüm acıklıgı ıle ogrenır hıc konusmam bile kapıyı gösteririm .. sonrada bayag bı sure bunalımda olurum herhal :k06:  off allah kımsenın basına vermesın   :love3:

valla sakin olunurmu bilmem ama hep diyorum eşini aldatan bütün kocalar prostat olsun tutmasın şeyleri diye  :k06: allah kimsenin başına vermesin dünürüm oğlumuda asla bırakmam zati  8) oyle bişey olsa
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

affetmeyeceğim 2 şey
ihanet ve alkol
inşallah 2sinide göstermesin rabbim

doğangüneş

Nezo

O Anki Psikolojime Bağlı Ama Herhalde Hayatını Zindan Ederdim. Bilemiyorum Affetmek Uzak Geliyo Şuan Gözüme. Allah Korusun Dayanamam Yıkılırım. Şeytana Uydurmasın Rabbim.  :y25:

olvido

aynı soruyu eşime sordum şimdi ' eşiniz sizi aldatsa napardınız? ' cevap ' vururum  :violent1:' ben her konuda eşimi destekler ve katılırım bende ' fururum namıssızım'  :toothy10:

olvido

Alıntı yapılan: olvido - 28 Eylül , 2011, 20:17:51
aynı soruyu eşime sordum şimdi ' eşiniz sizi aldatsa napardınız? ' cevap ' vururum  :violent1:' ben her konuda eşimi destekler ve katılırım bende ' fururum namıssızım'  :toothy10:
ekleyim dedi katılıyorum ve artırıyorum iki defa vururum  :cildir: :cildir: :cildir:

serife26

iğrenirim ondan,tiksindiğim biriyle nasıl yaşarım,çocuğum için bile olsa affetmem,asla affetmem.
bile bile olmaz,olamaz,olmamalı.

GÜL GÜZELİ

düşünemiyorum  :cussing: hem Allah korkusu olan bi erkeğe yakışmaz..Rabbim kocalarımızı şeytana uydurmasın kızlar ortlık şeytandan beter kadın kaynıyo  :cildir: :cildir: :cildir:

Shadowqueen

Aldatılmak ve şiddet asla affedemiyeceğim iki husus. Eşimin beni aldattığına emin olduysam kesinlikle boşanırdım ve bu o kadarda kolay olmazdı. Anasından emdiği sütü burnundan getirirdim ve çocuğu olduğu halde onu önemsemiyerek böyle bişi yaparsa da maalesef onuda zor görürdü  :caca: :caca: :caca:

duygucuk

11 Ekim , 2011, 17:46:34 #29 Son düzenlenme: 11 Ekim , 2011, 17:50:55 duygucuk
BEN OLSAM HEMEN BİR KALEMDE SİLEMEZDİM HERHALDE.. BAŞKASI YÜZÜNDEN YUVAMIN YIKILMASINA GÖNLÜM RAZI OLMAZDI... YUVAMI TEKRAR KURTARMAK İÇİN ELİMDEN GELENİ YAPARDIM... ASLA BİR ÇIRPIDA SİLİP ATMAZDAM ÇÜNKÜ BİR ÇIRPIDA KURULMUYOR BU YUVALAR.. BAKTIM OMUYOR GÖNLÜ BENDEN GEÇMİŞŞŞ O ZAMAN AYRILIRDIM... AMA BİLİYORUMKİİİİ O ZAMAN İÇİM KAN AĞLARDIIII... ALLAHIM SEN YUVAMA ZEVAL VERME. ZOR KURDUK BU YUVAYI ÇOK EMEK VERDİK KOLAYCACIK YIKILMASINA RAZI OLMA ALLAHIM AMİNNNN
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm