29 Nisan , 2024, 18:40:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Sık Aldığınız İltifat ?

Başlatan hüzünden_gelme, 09 Eylül , 2011, 20:03:18

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Eylül , 2011, 12:33:19
Genelde gözlerin çok guzel derler eşimde bunu cok soyler :D

esarp  sana cok yakısyor cok guzel baglıyorsun guzel gıyınıyorsun gıbı iltifatlar gelir cevremden  :laughing7:

nebılıyım zaman ve mekana göree ve yerıne gore gelır ıltıfat    :k06:

fotoğrafını gördüğümde bende gözlerini beğendiim  :nazar:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: derbeder - 12 Eylül , 2011, 12:29:02
genelde giyim kusam konusunda gelir iltifatlar. bi ara patronlardan biri her gun cok sIksin deyip dururdu, sagolsun. yanindan gecerken bile ne diyecegini bilirdim  :k06: esarplarim hakkinda iltifat alirim  :love9:

yaa zehra ben senı acayıp merakk edıyorumm özelden barı at bı fotoda goroelım  guvwnmıyormusunn yoksaaa  :y25:  lutfennnnnn  :love7:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 12 Eylül , 2011, 12:31:18
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 10 Eylül , 2011, 12:33:19
Genelde gözlerin çok guzel derler eşimde bunu cok soyler :D

esarp  sana cok yakısyor cok guzel baglıyorsun guzel gıyınıyorsun gıbı iltifatlar gelir cevremden  :laughing7:

nebılıyım zaman ve mekana göree ve yerıne gore gelır ıltıfat    :k06:

fotoğrafını gördüğümde bende gözlerini beğendiim  :nazar:

:opucuk:  tesekkur ederim canım  senınkılerde öyle   :nazar:

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Eylül , 2011, 15:22:58
genelde giyim kusam konusunda gelir iltifatlar. bi ara patronlardan biri her gun cok sIksin deyip dururdu, sagolsun. yanindan gecerken bile ne diyecegini bilirdim  :k06: esarplarim hakkinda iltifat alirim  :love9:

yaa zehra ben senı acayıp merakk edıyorumm özelden barı at bı fotoda goroelım  guvwnmıyormusunn yoksaaa  :y25:  lutfennnnnn  :love7:
sadece ekstra tedbirliyim foto yerlestirme konusunda diyelim  :k06: yoksa sana guvenmemeyle ilgisi yok canim  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

__nil__

son zamanlarda herkes hamile kaldıktan sonra çok güzelleştin cildin parlıyor resmen diyorlar..

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Eylül , 2011, 15:32:21
son zamanlarda herkes hamile kaldıktan sonra çok güzelleştin cildin parlıyor resmen diyorlar..

oglun olcak ozaman :D derler ya anne guzelleşirse erkek  tersi olursa kız diye :D

gerçi banada herkes sen guzellestın kesın oglun olcak derdı kızım oldu :D herkeste tutmuyor :D

__nil__

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Eylül , 2011, 15:34:00

oglun olcak ozaman :D derler ya anne guzelleşirse erkek  tersi olursa kız diye :D

gerçi banada herkes sen guzellestın kesın oglun olcak derdı kızım oldu :D herkeste tutmuyor :D

evet ya belli olmuyor o ekşi yiyincede kız diyorlar ama o da tutmuyor.batıl şeyler bunlar.allah hayırlısını nasip etsin inş herkese sağlıklı ve hayırlı :nazar:

derbeder

Alıntı yapılan: __nil__ - 12 Eylül , 2011, 15:39:47
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 12 Eylül , 2011, 15:34:00

evet ya belli olmuyor o ekşi yiyincede kız diyorlar ama o da tutmuyor.batıl şeyler bunlar.allah hayırlısını nasip etsin inş herkese sağlıklı ve hayırlı :nazar:
ekside erkek olur diye biliyordum ben, burda ise tam tersi kiz diyorlar.

βαlκιz

nereye gitsem herkes çocuklara çok iyi baktıgımı büyüttügümü söyler dururlar bende utanır kızarırım  :-[ :-[ :-[ :-[   :k06:

dün kendimlede ilgili aldım tabi önceden çok zayıftın şimdi çok iyisin hep böyle kal dediler  ;D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

burcum

hiç doğurmuş kadına benzemiyorsun diyorlar :ehi:

elif35

yaaa aynen bende çok merak ediyorum yaaa  :sad1: kesin çirkin görünce o ne tip laa diyip konuşmucaz sanıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

elif35

benimde son zamanlarda aldığım tek iltifat "kapalılık çok yakışıyor sana açık halinden bile daha güzelsin keşke daha önce kapansaydın "  :love9:

eşimden de gelen iltifat taş gibisin  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: elif35 - 15 Eylül , 2011, 17:11:29

yaaa aynen bende çok merak ediyorum yaaa  :sad1: kesin çirkin görünce o ne tip laa diyip konuşmucaz sanıyor  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Bende isterim  :caca: :caca: :caca:

GÜL GÜZELİ

banada genelde CİMCİME derler  :k06: özellikle eşimin akrabaları  :k06:

eşimde SEN ALLAH'IN BİR LÜTFUSUN der hep  :hieyt: aşkım,bitanem,bebeim,kuzum gibilerini saymıyorum bile  :toothy10:

ımmm dışardanda genelde çok güler yüzlü olduğumu söylerler.Ayakkabılarımı beğenirler. (Biraz ayakkabı manyaklığı varda bende ) bide çok güzel pasta yaptığımı söylerler  :toothy10: ha bide bizim kızlar senin ince beline sarılmak çok güzel dioooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

:love9:  :nazar:
Alıntı yapılan: aslı sevdanın - 06 Ekim , 2011, 21:42:06
banada genelde CİMCİME derler  :k06: özellikle eşimin akrabaları  :k06:

eşimde SEN ALLAH'IN BİR LÜTFUSUN der hep  :hieyt: aşkım,bitanem,bebeim,kuzum gibilerini saymıyorum bile  :toothy10:

ımmm dışardanda genelde çok güler yüzlü olduğumu söylerler.Ayakkabılarımı beğenirler. (Biraz ayakkabı manyaklığı varda bende ) bide çok güzel pasta yaptığımı söylerler  :toothy10: ha bide bizim kızlar senin ince beline sarılmak çok güzel dioooo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: