29 Nisan , 2024, 00:16:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MİNİKİM BENİİMMMMMMMM........

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Eylül , 2011, 18:31:53

« önceki - sonraki »

suzannn

HAYIRLI YOLCULUKLAR PİSİCİĞİM

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

sağol suzanım :opucuk:
daha öncede elifle bindim çok şükür 1 saat y asadece sıkıntı çıkarmadı bukez saat daha gec gece 11 umarım uyur ve sorun çıkarmaz :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

canım benim güle güle git gel inşallah... iyi bakın kendinize hasta olmayın. izmir soğuk bu hafta sonu. bize de gelin dicem ama.... manisaya... çok yakın izmir..  :opucuk:

Aytii

hayırlı yolculuklar dünürüm

inşallah güzel geçer Elifim yaramazlık yapmaz ve seni üzmez  :opucuk:

sağolun canlarım,bu akşam gidiyoruz Allahın izniyle pazar günü döneceğiz hepinizi çok özleyeceğiz :love9: :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

suzannn

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 18 Ekim , 2011, 11:30:28
sağolun canlarım,bu akşam gidiyoruz Allahın izniyle pazar günü döneceğiz hepinizi çok özleyeceğiz :love9: :opucuk: :wave:
BİZDE SİZİ ÖZLÜYECEĞİZ CANIM  :flowers:

Minikimmm gittik geldikk bidaha uçakla senle gitmeye cesaret edebilirmiym bilemıyorum çünkü 1 saat boyunca agladın demıyorum resmen krize girdin artık ne kemer taktım ne bişey kabınde dolaşıp durdum ama banamısın demedin neden öyle yaptıgınıda bılıyorum uyku saatındi mecbur baban bırakacaktı bizi havaalanına ve gece uçusunu sectim ama uykun gelınce hiç çekılmıyorsun ve rahatına çok düşkünsün benim fındık kızıım ucaktada kucagımda uyuyamadın sıkıldın ve ucaktan ınınce sustun hemen eve gıdıp uyutuncada rahatladın sabah 5e kadar uyanmadın hiç .Annemm çok üzülüyorum buara emmiyorsuun beni gündüzleri,geceleri sorun yok emip uyuyorsun ama gündüz istemıyorsun ısrar edıyorum ozamanda sinirlenip ciyak ciyak ağlıyorsun,neden böyle yapıyorsun annem ya,öyle üzülüyorumki öyle kötü bir duyguymuşki evladının göğsünü reddetmesi bide sucluluk duyuyorum mama vermesemıydım dıye ama ozamanda ölecekmıydın açlıktan,çevredki akrabalar falanda mama verdın ya bak ondan oldu işte gibi bilmiş tavırlar içinde ,seni bırakcak o aldı mamanın tadını gibi saçma sapan konuşuyorlar delıye dönüyorum zaten üzülüyorum üzüntüme birde vicdan azabı eklıyorlar :y25:

Aytii

canımm dünürüm hoşgeldiniz  :opucuk:

mamayla ilgisi yok be tatlım

sanki ben Oğuz'a ne kadar mama veriyodumda tadını alsın

oda beni emmiyor gündüzleri

yinede iyice acıkmasını bekliyorum yada az mama yapıp sallıyorum ozaman sakinleşiyo yarım saat sonra göğsüme takıyorum ozaman emiyor sende öyle dene  :icon_thumright:

Oğuz da keyfine çok düşkün uykusu geldiği zaman mızmızlanıyor çok ama ne kadar uyuyo diye sorarsan  :-\ en fazla yarım saat  ::)

Aynen canım benim ya :-\öyle mızmızlanıyorki uykusu gelınce hatta acıktı galıba deyıp mama vrıyorum onu bıle reddediyor şimdi kayınvalıdem aldı uykusu var deli gibi ama uyumuyoo :dontknow:

minikim aşın vardı bugün 4. ay aşın 2 tane aşın oldun herzamanki gibi çok ağladın yıne şuandada mışıl mışıl uyuyorsun hala beni emmemeye devam ediyorsun annen çok üzgün senin beni emerken seninle gözgöze gelmeyi çok özledim bitanem :'(

Minikimm anneciğin öyle yoğunki bu aralar yok toplantı yok sınavlar,fotokopi bir yığın ödev,evin işi,yemeği ve benim bitanecik kızım tabiki sen.... öyle çok koşturuyorumki hem işlerime hem sana yetişmek için Rabbim sağlık versin güc versın bana  :amin:ek gıdaya gectık elma-armut suyuyla devam edıyoruz tatlım dün ilk yoğurdunu mayaladım yedin çok sevdin babanla sana yedirirken yerlere yattık aynı minik kedi  yavruları gibi yalaya yalaya yıyorsun kasıktan annen bugun sana yıne mayaladı ikindide verecek yıne .yavrum emme sorunumuz düzeliyor yavas yavas çok şükür :amin:annen yılmadı senide zorlamadı cıyak cıyak agladığın zamanlarda ustune gıtmedı ,senınle ılgılendı memeyi sevdirmek için çabaladı artık göğsüme alınca aglamıyosun konusuyosun canın ıstersede guzelce emıyorsun bugun okuldan gelınce yıne emdin çok güzel öyle mutlu oldumki inşallah böyle böyle düzelir bırakmazsın emmeyi,seni çok sevıyorum miniğim...2-3 saat ayrı kalınca bıle delı gıbı özluyorum :love9: :love9: :love9: :love9:

Aytii

maşallah benim gelinime  :nazar: :love9: aferin ona uslu uslu emsin  :opucuk:

Annemmmm yerim ben seni gün be gün değişik şeyler yapıyorsun akşam antep fıstığı olan derın bır kaseye diktin gözlerini bende sana yaklaştırdım daldırdın elını ve bir avuç antep fıstığını avuclayıp aldın zor bıraktırdım  ;D yıne bazen emıp bazen emmıyorsun bende sagıp verıyorum hiç olmazsa anne sütü geçsin biraz bogazından diye annecık hasta oldu ve bugun gıtmedı okula,farenjiti azdı yıne ateşlendim ve çok kötü oldum mecburen antıbıyotık kullanıyorum sana zarar vermeyen bır hapmış doktor dedi ben eczanedede sordum asıl kullanmazsam bogazımdaki enfeksıyon kandan süte ordanda sana gecermış,dayanamam canım kızım senın hasta olmana,inşallah anneciğinde iyi olur bıran önce :amin:

Aytii

oyy kıyamam size ben  :opucuk:

geçmiş olsun sanada  :flowers:

dikkat et canım bende Oğuz'u hiç öpmüyorum  :sad1: çok zor  :'(