09 Mayıs , 2024, 05:06:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

MİNİKİM BENİİMMMMMMMM........

Başlatan ¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨, 09 Eylül , 2011, 18:31:53

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

idrar tahliliniz belli oldu mu canım? inşallah bişiyi yoktur kuzumun yaaa. sen böyle yazıyosun ya sürekli ağlıyo diye içim parçalanıyo. ki insan kendi yavrusunun ağlamasına hiç dayanamıyo. bunu ancak çeken bilir  :y25: kilosu boyu nasıl canım?

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

2 ay 8 günlükken baktırmıştım kilosu 6 kilo boyuda 63cmdi enson sonuç pazartesi belli olacak idrarın rengi çok berraktı bişey çıkmayacak sanırım bizimkinin ağlaması gaz sancısı yüzünden ya  :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

°•.ℓανιηуα.•°

çok iyi canım hatta epey iyi maşallah elife :nazar:

bitanem dediğim gibi bak bu günler geçecek. her şey geride kalıcak. hiiiiç merak etme.  :amin:

inşallah canımmm geçerde birgün bu satırlara yazarım bende :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

miniğim benimm akşam yıne okadar çok uyandınki hiç uyutmadın anneni ve sabahın 5 buçuğnda uykunda bitmişti inatla yuymadın okadar yorgun ve uykusuzdumki oturdum ağladım ve şuan uyuyosun yapmam gereken işler olduğu için şuanda ben uyuyamıyorum :-\hiç takatim yok annem öyle yorgunumki başımda dönüyor herşeye rağmen iyiki varsın,seni çok seviyorum :love7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

sayfan hayırlı olsun pisiciğimm umarım hep güzel şeyler yazarsınnn bundan sonra... :amin:hepimiz zor günler geçiriyoruz gerçekten allah acılarını göstermesin pamuklarımızın.bu yorgunluk beni de mahvetti 2 saat uykuyla durabileceğimi hiç düşünmezdim ama duruluyormuş.allah dayanma gücü versin canım inşallah elifin bu gaz olayı kaka olayı bir an önce biterr.nasıl bir ağlamadır çok iyi biliyorum oğuzhan 1 gün hiç durmadan ağladı sadece uyuduğunda sustu ertesi sabah acile götürdük ağlamaktan gözüne kan oturmuştu yavrumun bir daha o kadar şiddetli olmadı çok şükür.bildiğim duyduğum ne varsa yaptım hiç bi şey kar etmedi en sonunda kulaklarımı tıkayıp oturup ağladım ben ağlamaya başlayınca sustu beni izledi bi kaç dakika sonra yine başladı  :'( allah yardımcın olsun canımmm
ayrıca o gamzeli fıstığııııı ben yerimmmmmmmm yerrrr
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

nurum benım sağolasın tatlım biliyorum beni en iyi anlayanlardan birisin aynı şeyleri yasıyoruz çünkü elifte ağlıyor ,uyumuyor inan takatim kalmadı şikayet değil bunlar sadece düşüp kalacağım yavruma kim bakar ozaman diye korkuyorum gercekten iyi değilim buaralar aşırı yoruluyorum uyku desen o hiç yok zaten gece asırı derecede kalkıyor elıf 5:30-6:00 arasıda uyanıp bıdaha uyumuyor  :-\

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 18 Eylül , 2011, 17:43:50
nurum benım sağolasın tatlım biliyorum beni en iyi anlayanlardan birisin aynı şeyleri yasıyoruz çünkü elifte ağlıyor ,uyumuyor inan takatim kalmadı şikayet değil bunlar sadece düşüp kalacağım yavruma kim bakar ozaman diye korkuyorum gercekten iyi değilim buaralar aşırı yoruluyorum uyku desen o hiç yok zaten gece asırı derecede kalkıyor elıf 5:30-6:00 arasıda uyanıp bıdaha uyumuyor  :-\

canım benim oğuzhan da 5 te yada 5:30 da uyanıyor oyun istiyor napıyım kalkıp eğlendiriyorum onu taki 7:30 a kadar sonra yorulup biraz kestiriyo.çok iyi anlıyorum seni allah yardımcımız olsun güç versin yavrularımız için inşallah.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

minikimm benim ara ara o öksürmelerin tükürük kaması dğilmiş canım boğazında balgam  var ondanda hafifte hırıltı gelıyor hemen doktora gitti annen söyledi şu aralar salgın varmış havalardan dolayı balgam sökücü verdi çok şükür gece öksürmelerin ya çok sık öksürmelerin yok inşallah geçecek meleğim  :amin: :amin: :amin:

miniğim günden güne büyüyorsun artık ıkınarak kakanı kendin yapabiliyorsun ve daha uzun süre uyuyorsun annem geceleri annenide uyutuyorsun  :opucuk:şuandada mışıl mışıl uyuyorsun annen seni emzirip çarşıya gittti ananeye bıraktı seni  arkamdanda uyumuşun hemen halada mışıl mışıl uyuyorsun canım kızım :nazar:sana tam şuan oynayacagın türden oyuncaklar aldım rengarenk basınca viyak viyak ses çıkaran hayvancıklar bide rengarenk cıngıraklar bu aralar herseyı tutuyorsun elınle çok dikkatli incelıyorsun ya tam sana görelik şeyler uyanınca oynayacagız birlikte elifim :love9: :love9: :love9: seni çok seviyorum gamzelim :love7:

Aytii

Oğuz'unda gamzesi var  :muzz: :muzz:

babama çekmiş aynı yerde gamzesi  :hieyt: :hello2:

ne güzel canım ya çok tatlı oluyorlar gülünce dimi :k06:bendede eşimdede var benimki iki tarafta elifiminkide sağ tarafta

Aytii

canım Oğuzunda sağ tarafında  :k06:

çok tatlı oluyor evet  :love9: :nazar:

yirim onların gamzelerini beeeennn  :love7:

minikimm benimm güzel kızım kkanı yaptın yine :hieyt: artık kendi kendine yapabiliyorsun çok şükür,şiimdide çıngıraklarıla oynuyorsun elıne verdım çevirip sallıyorsun bakıp bakıp gülüyorsun yerim seni meleğim benim :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: ohhhh doyamıyorumm öpmeye seniii

Elifim ,pamuğum ,benim canım kızım;
    Bugün 27 eylül !27 Haziran günü saat 14:20de anneciğinin yanağına değiyordu yanağın ...bugün 3 ayımız doldu birtanem şuan mışıl mışıl uyuyorsun artık agulamakla kalmayıp konuşmak için çok daha fazla çaba sarfediyorsun ayakların hiç durmuyor başında öyle :D emzirirken bir elinle elime sarlıyorsun,herşeyım okuldan geldim öyle yorgundumki ama senin o güzel yüzünü görmek herşeyi unutturdu bana,şuan yatağında mışıl mışıl uyuyorsun Rabbim o melek yüzünü hep güldürsün elifim,seni çok ama çok seviyorum kuzum benim,mis kokulum.... :love9: :love9: :love9: