Eşinizle tartıştığınızda bunu kime anlatırsınız?Mesela ailenize anlatır mısınız

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Eylül , 2011, 12:52:40

« önceki - sonraki »

duygucuk

BEN KİMSEYE ANLATMAM... KAYINVALİDEMLERLE EVİMİZ YAN YANA... KAVGANIN ÜZERİNE GELSELER BİLE HEMEN SUSARIM... ANNEME BİLE ANLATMAM.. TARTIŞMALARI AİLELER DUYUNCA İYİ OLMUYOR... EŞLER ARASINDAKİ TARTIŞMALARI YİNE EŞLER ARALARINDA BİR ŞEKİLDE HALLEDİYORLAR AMA AİLELER DUYUNCA HER KAFADAN BİR SES ÇIKIYOR.. BENDE EŞİMLE ARAMDAKİ TARTIŞMAYA HİÇ KİMSENİN MÜDAHİL OLMASINI İSTEMEM...ASLADA KARIŞTIRMAM..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

karapnr

hüzünden_gelme

çok buyuk kavga edersek anlatırım tabı nıye anlatmayayım hatta aileme bıle sölerımm dövsunler onu  :ehi:

muhribe

kesinlikle anlatmam. sadece aileme değil en yakın arkadaşıma bile anlatmam. arada kafamı bozarsa buraya yazıyorum rahatlıyorum  :) onun dışında evimle ilgili kimseye sır vermem. annem bile der sen sır küpüsün diye

kelebegimm

aileme kesinlikle anlatmiyorum anlatmamda bosyere uzmus olurum
ama sadece gorumceme anlatiyorum oda abladan ote bana burda tutundugum tek dal diyebilirim cookk iyiyiz sanki oz ablam

]

Balböceği

vay be herkes anlatmam demiş  :k06:

6 aydır anlatmıyorum arkadaş  :ehi:

Aslında takmıyorum taksan anlatırım  :ehi:

Ama sadece anneme  :love9: ne arkadaş ne başkası..

Annem benim herşeyim  :love9:

Validemi gercektende severdi Anacim kedi gibi saf zannetti.

Ama validemin iki yüzlü olduğunu anlayınca iş işten gecti.

Şimdi anmıyorum kimsenin adını.. Zamanında başkaları yüzünden çok üzüldüm.

Şu zamanım keyif zamanım  :muzz:   

FeHi

Alıntı yapılan: kadriyee - 08 Eylül , 2011, 14:48:45
kesinlikle çok büyük bi sorun olmadığı müddetçe ailemi karıştırmam çünkü ben eşimi affedebilirim ama ailem çocuklarını üzen bi adamı kolay kolay affetmez bu da daha büyük sorunlar yaratır  :icon_thumright:
Kesinlikle Doğru katılıyorum :icon_thumright:

rümeysaa

İcimin rahatlamasi icin ve fikir vermesi icin ablama anlatirim
bazende dostlarimla paylasirim
ama cok sukur ole buyuk bi tartismamiz olmadi  :nazar:

iklima

O an yakınlarımdan herkese anlatasım geliyo sinirimden ama 2dk sonra barıştıgmız için tutuyorum kendimi.millet dalga mı geçıyon bizle diycek zırt diye kavga edip pırt diye barışılır mı?çok dellenirde uzatırsam teyzoşuma anlatyorum.canım o benim ya.!evlenmeden önce dinledikleri yetmemiş gbi evlendikten sonra da kurtulamıyo beni dinlemekten :D
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!