2011 Haziran,Temmuz,Ağustos Anneleri bebeklerimiz kaç kilo kaç cm ?

Başlatan izemsevi, 08 Eylül , 2011, 00:01:24

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Kızlar benim prensesimde 2840 kg 48 cm doğdu. 2 ay 6 günlükken yani Çarşamba günü tartıldı 5700 kg çıktı boyuda 56 cm, sağlık ocağındaki kızlar önde gittiğini söyledi. Sağlıklı olsunlarda kilo boy bence önemli değil  :icon_thumright:

FeHi

Dogdugunda 3700 kg 50cm di şimdi 3ay 11 günlük 6200kg 62cm boy anne sütü +Aptamil'le beslenio..

<<AyBüKe>>

Maşallah kızlar bebişlerinize  :nazar:   Benim kızım çıtı pıtı bişey olucak galiba  :k06:   Bugün sağlık ocağında kontrolümüz vardı 3 ay 19 günlüğüz  5.800 gr olmuş kızışım  :D   3.325 gr doğdu sarılık oldu 2.840 gr'a düştü ..   Çok fazla değil kilo alımı ama doğduğundan beri hiç mama vermedim sadece anne sütü  :nazar:  Sağlıklı olsunlar yeterki  :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bugün gittik doktora 2 ay 4 günlük oğlum 58 cm ve 52oo gr geldi doktor gelişimi iyi dedi
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

serife26

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kızlar bebişlerinize
ben de günde 1 defa aptamil veriyorum,önceden günde en az 2 kez kullanıyordum.haftada ortalama 400 gr. alıyor benim oğlan,sütüm sanırım yağlı,sağdıktan sonra baktım üst kısmında sütün baya yağ toplanmıştı,ben ona bağlıyorum kilo alımını çünkü günde 1 aptamil o kadar kilo yapamaz sanırım.

FeHi

Ayyyy ne güzel ya imreniyorum sade sütle beslenen bebeklere benim süt yeterli gelmio emziriorm memeden sonra avazı çıktıgı kadar ağlıo bende çaresiz mama verince susuo :'(

izemsevi

Alıntı yapılan: FeHi - 19 Eylül , 2011, 23:51:52
Ayyyy ne güzel ya imreniyorum sade sütle beslenen bebeklere benim süt yeterli gelmio emziriorm memeden sonra avazı çıktıgı kadar ağlıo bende çaresiz mama verince susuo :'(

bende aynı durumdayım ilk emziriyorum sonra başlıyor ağlamaya çekiyor süt az gelince ağlıyor yavrum hemde ne ağlama ozaman aptamil anne :)))))))) devreye giriyor

bizde 4 gün önce gittik dr 4970  kğ 55 cm olmuş meleğim 50günlük

°•.ℓανιηуα.•°

maşallah izemsevimize sevalcim...  :nazar: :nazar: :nazar:

ben de şimdiye kadar anne sütünden başka bişiy vermedim. sütümün azaldığı zamanlar oldu ama inanılmaz bi inat vardır bende. resmen göğüslerime süt yapacaksın diye bağırdığım bile oldu  :ehi:  :ehi: :ehi: 3.5 ay oldu bakalım... ama sanki oğlum bu ay fazla kilo almadı gibime gelio. çok ama çok hareketli. ondan mı acaba  :dontknow:

tgbybr

lavinya aynen canım ısrarla emzirdim mama vermedim. emdikçe de çoğaldı sütüm. tosuncuğum 4 ay 2 günlük oldu bugün. 1 aydır meyve suyu veriyorum. özellikle elma suyu çok besleyici kızlar bilginiz olsun. bu ay 1250 gr aldı. perş günü aşıya gidicez bakalım boyumuz nasıl??

FeHi

Kızlar bende sürekli emziriyorum çok sıvıda tüketiyorum süt olsun diye ama nafile artmıoda artmıo sütüm bide doğum öncesi gögüs pedi almılştım kullanmak kısmet olmadı benim minik emmeyle diil ne yazıkki mamayla doyoyu..

°•.ℓανιηуα.•°

canım peki elma suyunu nasıl elde ediyoun? ben de yavaş yavaş verricem. çünkü işe başlicam 1.5 hafta sonra. ben yokken bakıcısı yavaş yavaş vericek ek besin...

hilalcim canım ısrarla emzirmeye devam et. ne kadar emerse o kadar kardır canım...  :opucuk:

FeHi

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Eylül , 2011, 13:52:36
canım peki elma suyunu nasıl elde ediyoun? ben de yavaş yavaş verricem. çünkü işe başlicam 1.5 hafta sonra. ben yokken bakıcısı yavaş yavaş vericek ek besin...

hilalcim canım ısrarla emzirmeye devam et. ne kadar emerse o kadar kardır canım...  :opucuk:

ok canım

tgbybr

kızlar katı meyve sıkacağında hazırlıyorum ama cam rendeyle rendeleyip süzmek daha sağlıklı olur.   iki  küçük ya da 1 büyük elma yetiyor.   mutlaka kaşıkla verin. ben tahta kaşıkla veriyorum.

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: tgbybr - 21 Eylül , 2011, 11:34:05
kızlar katı meyve sıkacağında hazırlıyorum ama cam rendeyle rendeleyip süzmek daha sağlıklı olur.   iki  küçük ya da 1 büyük elma yetiyor.   mutlaka kaşıkla verin. ben tahta kaşıkla veriyorum.

tamam canım... ben de vericem yavaş yavaş alışsın tatlara.. :opucuk:

tgbybr

bugün kuzuma yoğurt yedirdim. daha önce de vermiştim ama beğenmemişti. bugün yedi bir çay tabağı kadar. bu arada tatlı kaşığı dediğim şu küçük bal kaşıkları varya onlar :icon_thumright: :icon_thumright: