11 Mayıs , 2024, 18:39:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

TEYZOŞLARI BENİM BEBEĞİM DE ERKEKMİŞ :)

Başlatan gökkusağı, 07 Eylül , 2011, 11:46:52

« önceki - sonraki »

Balböceği

Valla saskinlikla okudum nasil bi doktormus bu  :violent1:
ama cok sukur iyisinizzz cok gecmis olsun kadom.. rabbim tamamina erdirsin..  :amin:

gökkusağı

saol edam sorma valla iki günde başımıza bunlar geldi az daha korkumdan gidiodu bebeğim.çok şükür iiyiz şimdi  :flowers: :flowers: :flowers:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

HASRET!M S@N@

gökkusağı

..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

dün dr a gittik bebeğimin cinsiyeti belli oldu kızlar benim minik tospaam meğer erkekmişş  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

allahım herkese nasip etsin bu güzel duyguyu inşş sağlığıda yerinde çok şükür 200 gr ağırşığı 15 cm de boyu varmış minik oğlumun.çok mutluyuz hiç uyuyamadım dün gece çok şükür gördük bu günleri.dualarını bizden esirgemeyen herkesten allah razı olsun inş daha güzel günler görücez hep birlikte  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

suzannn

hayırlı uğurlu olsun canım sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin rabbim

gökkusağı

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 02 Kasım , 2011, 10:29:48
hayırlı uğurlu olsun canım sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin rabbim

saol suzancım çok teşekkür ederim rabbim sanada yaşatsın inş en kısa zamanda  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

suzannn

Alıntı yapılan: kadriyee - 02 Kasım , 2011, 10:31:27
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 02 Kasım , 2011, 10:29:48

saol suzancım çok teşekkür ederim rabbim sanada yaşatsın inş en kısa zamanda  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
amin canım

ยรlคภ๓คz göภlüm

prensini sağlıkla kucağına alırsın inşallah... boyuna kilosuna bak  :laughing7: ... bebek olayını iyice unutmuşum artık hatırlama zamanım geldi :ehi:

gökkusağı

Alıntı yapılan: happines - 02 Kasım , 2011, 10:35:30
prensini sağlıkla kucağına alırsın inşallah... boyuna kilosuna bak  :laughing7: ... bebek olayını iyice unutmuşum artık hatırlama zamanım geldi :ehi:

saol cnm amin inş.kilo deil daha gram  :toothy10: :toothy10: minnacık teyzesi daha büyyo yavaş yavaş  :nazar: :nazar: :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

__nil__

cnm senin bebeğinin boyu ve kilosu ayına göre önde gidiyor  sanırım doktorun bişi dedimi.Benim 19.haftada 250 gramdı çünkü ve doktor haftasıyla kilosu uyumlu hatta 3-4 gün önde demişti.
maşallah kuzucuğuna

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :hello2: :hello2: DEMEK Bİ PASAMIZ DAHA GELİYOR ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN CANIM  :amin: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gökkusağı

Alıntı yapılan: __nil__ - 02 Kasım , 2011, 10:43:54
cnm senin bebeğinin boyu ve kilosu ayına göre önde gidiyor  sanırım doktorun bişi dedimi.Benim 19.haftada 250 gramdı çünkü ve doktor haftasıyla kilosu uyumlu hatta 3-4 gün önde demişti.
maşallah kuzucuğuna

eed cnm maşallah 18 haftalık görünüodu ama yakalıomuş haftasını dr da söledi  :flowers:  :nazar:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

gökkusağı

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Kasım , 2011, 10:44:16
:opucuk: :hello2: :hello2: DEMEK Bİ PASAMIZ DAHA GELİYOR ALLAH KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN CANIM  :amin: :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

saol cnmm çok mutluyum çok şükür çok ilginç bi duyguymuş rabbim herkese yaşatsın  :nazar: :flowers: :amin:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: AMİNNNNNNNNNNNNNNNN CANIM BENİM AMİNNNNNNNNNNNNNNN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url