18 Nisan , 2024, 15:37:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğumdan Hemen Sonra Hamile Kalma Korkusu

Başlatan hümeyra_t_e, 06 Eylül , 2011, 22:54:54

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Eylül , 2011, 16:33:05
ADETİM GECİKTİ BUGUNDE SABAHTAN BERI MIDE BILÖANTIMM VARRR  :y25:

TEST ALDIRCAM EŞİME   :-\
hakkinda hayirlisi nurcum.

ama bu kadar cabuk baslamaz mide bulantilari diye biliyorum, tabii sizler daha iyi bilirsiniz malum tecrube  :k06:

insaAllah bi gun bu korkuyu bizde yasariz  :toothy10: :ehi: duami ettim kendime beddua mi  :ehi: :toothy10:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Eylül , 2011, 16:36:51
YA İNSALLAH YOKTUR BISEY AMA VARSADAA SEVINIRIMM ZATENN BIRDEN O MODA GIRDIMM

AMA BEN İLAÇTA KULLANIYORUMM YAAA BILMIYORUM KAFAM KAISTII  :y25:

merak etme ben apronax forte içmiştim 1000mg lık ağrı kesici bilirsin en sertinden  :ehi: :ehi:
Allah koruyor canım öle bişi varsa merak etme  :opucuk: :opucuk:
Hakkında hayırlısı artık .. bakalım gelmişmi bi tane daha melek yoksa mevsim değişikliği yüzünden mi gecikme  ???

banu_fth

Alıntı yapılan: derbeder - 08 Eylül , 2011, 16:41:28
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Eylül , 2011, 16:33:05
ADETİM GECİKTİ BUGUNDE SABAHTAN BERI MIDE BILÖANTIMM VARRR  :y25:

TEST ALDIRCAM EŞİME   :-\
hakkinda hayirlisi nurcum.

ama bu kadar cabuk baslamaz mide bulantilari diye biliyorum, tabii sizler daha iyi bilirsiniz malum tecrube  :k06:

insaAllah bi gun bu korkuyu bizde yasariz  :toothy10: :ehi: duami ettim kendime beddua mi  :ehi: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

dua tatlım .. sanırım  ::)  :k06:  ben de amin diyorum senin duana  :amin: :amin:  :nazar:

ben de arkadaşıma hamile duası kabul olur diye .. inşallah miden bulanırda kalkamazsın yataktan demiştim ..  :ehi: :ehi: :ehi: aaaaaa ne diosuuuuuun diordu  :ehi: :ehi: :ehi: çünkü kese göremediler filan dış gebelikmi şöle mi bölemi derken .. sağlıklı olsun demek istedim yani dedim  :ehi: :ehi:  olsun yinede o  kadar olmasın kız demişti  :k06: :k06:

sende en yakın zamanda sağlıkla meleğine kavuş inşallah .. Allahım çok bekletmesin  :amin: :amin: :amin:
(ay ezan okunmaya başladı ..  :nazar: :nazar: :nazar: )

Lă_Tăhzen!

BENIM DIGER HAMILELIGIMDE DE ÖGRENDIM HAMILE OLDUGUMU BASLAMISTI BULANTILAR ADETIM GECIKMISTI YINEE

AMA ASELE HAKSIZLIK GIBI OLCAK YAA Daha COKK KUCUKKKK  AYYY ALLAHIM KAFAM ACAYIPP DOLDUU YAA SU TESTI YAPSAMDA RAHATLASAM VARSADA YOKSADA 

DİLVİN

***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

banu_fth

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Eylül , 2011, 16:55:02
BENIM DIGER HAMILELIGIMDE DE ÖGRENDIM HAMILE OLDUGUMU BASLAMISTI BULANTILAR ADETIM GECIKMISTI YINEE

AMA ASELE HAKSIZLIK GIBI OLCAK YAA Daha COKK KUCUKKKK  AYYY ALLAHIM KAFAM ACAYIPP DOLDUU YAA SU TESTI YAPSAMDA RAHATLASAM VARSADA YOKSADA

hayırlısı deeee üzme kendini germe boş yere ..

ne zaman yapcaksın eşin mi alıp getircek test  :icon_scratch:

Lă_Tăhzen!

EVET CANIM EŞİM ALCAK  BIRAZDAN GELIR AMA BEN YARIN SABAH YAPCAMM SABAHTAN AC KARNINA   :D

TABII CANIMM HAYIRLISI DIYORUMM  HAKKIMIZDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN RABBIMDEN GELSİN YETERKİ LUTFU DA HOŞ KAHRIDA 

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hümeyra_t_e

ayy canım çok merak ettim asel nekadarlık tam olarak şimdi

Aytii

bence yok Nur

Asel imzasına göre 15 aylık sanırım  :nazar:

Lă_Tăhzen!

banada yok gıbı gelıyor yarın bakıcaz bakalım test duruyor testı gorunce içim kıpır kıpır oldu 

evet asel 15 aylık 2 sene önce ona bu ayda hamıle oldugumu ögrenmiştim  :love9:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bendede var  test ayın 17sinde yapacam adet olmazsam

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Eylül , 2011, 22:37:02
bendede var  test ayın 17sinde yapacam adet olmazsam

:k06: :k06: :k06:

emziriyormusunn gulomm

eşim diyorki ben kendımden emınımmm olmamıstırr tamam dedım sen kendınden eminsenn no problem no panıc  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım emziriyorum
bide bizimki dedem yöntemi değil
o yüzden bi nebzede olsa içim rahat
bizimki tuba ekinci yöntemi dermişim :ehi:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi:

bizim tugba ekıncı yöntemı iş bittikten sonra aklımıza gelıyorr  :ehi:   yaslılık iştee  ;D