Doğumdan Hemen Sonra Hamile Kalma Korkusu

Başlatan hümeyra_t_e, 06 Eylül , 2011, 22:54:54

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

06 Eylül , 2011, 22:54:54 Son düzenlenme: 07 Eylül , 2011, 17:56:10 g10ca
arkadaşlar doğum yapalı 3 ay oldu nerdeyse ama bende korku var sanki korunamıcam hamile kalcam tekrar saçma sapan biliyorum ama psikolojim bozuldu resmen..benim gibi olan varmı ya yoksa benmi böleyim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

yalnız değilsin canım bendede hergün hatta heran oluyo
bide göbek olunca tekrar hamile gibi hissediyorum
bazen bağırsak hareketlerimi bebek kıpırtısı sanıyorum,aklımda neler kuruyorum bi görsen
tek sen değilsin anlıyacağın,inşallah hayırlı zamanda olsun ama en azından2 yıl bi geçse

ツgöçmen_54 ツ

ahhh ah bende bu korkuları yaşıcakmıyım bi gün acaba  ::)

hümeyra_t_e

ayyy evet yaa 2 gündür karnımda pıtır pıtır bişe hissediyorum eşim dio saçmalama damar atıyodur ben kurup duruyorum ne zaman geçicek bu korkum ya adamı deli ettim resmen :k06:

Lă_Tăhzen!

:k06:

bende korku halınde degıl bu ama ensılenıyorum ruyalarımda falan görduugumde falan bayagı tuhaf oluyorumm

adetım 2 gun gecıktı mesela acabalarım var bıde ilaç kullanıyorum ya olursa kullandıgım ilaçlar bebegıme zarar verırse dıye dusunuyorum

doğangüneş

off ben korka korka sonunda hamile kaldım sizin bari 2. olur benim 3. olcak bunada şükür 4. olmasında  :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ben de korkuyorum hiç bi şeyi unutmamışken 2.ciyi düşünmek bile istemiyorum.eşim bi tane de kız olsun diyo adamı bi dövmediğim kalıyo.allah isteyenlere nasip etsin
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

benim eşim istemiyo ama olsun isterdim  :k06:

hümeyra_t_e

en azından 3 sene bi geçsin benimde rüyalarıma giriyo geçen gün hamile olduğumu gördüm rüyamda ağlıyorum istemiyorum istemiyorum ben daha oğluma doymadım 2.yi istemiyorum die sölenerek uyandım :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bendede var bu korku,bir arkadasım daha 9 aylık çocugu varken hamıle kaldı pat diye :-\okadar çok etrafımda varki bu dönemde hamıle kalan.doğum kanalları açık oluyormuş ve çok çabuk hamıle kalınıyormuş tam bu zamanlarda Rabbim hayırlısını nasp etsın en az 5 sene dıyorum ama buyuk konuşmamak lazım ::)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 07 Eylül , 2011, 13:50:00
bendede var bu korku,bir arkadasım daha 9 aylık çocugu varken hamıle kaldı pat diye :-\okadar çok etrafımda varki bu dönemde hamıle kalan.doğum kanalları açık oluyormuş ve çok çabuk hamıle kalınıyormuş tam bu zamanlarda Rabbim hayırlısını nasp etsın en az 5 sene dıyorum ama buyuk konuşmamak lazım ::)

Oğuza bir kayınço  yada bir baldız :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:k06: ee bi 5 yıl falan sonra neden olmasın
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Alıntı yapılan: afra024 - 07 Eylül , 2011, 13:46:20
en azından 3 sene bi geçsin benimde rüyalarıma giriyo geçen gün hamile olduğumu gördüm rüyamda ağlıyorum istemiyorum istemiyorum ben daha oğluma doymadım 2.yi istemiyorum die sölenerek uyandım :k06:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hayır olsun  :amin:    :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Ayni SIKINTI bendede var  :honk: 3 gun gecti 4. gundeyim..
bide zaten bi kac gundur keyifsizim  :-\ hayirlisi olsun bakalim.

✿گสЯเ_ќĮż✿

HAYDİ KIZLAR GELSİN 2.Cİ BEBECİKLER  :hello2: :hello2: :hello2:
BOMBA GİBİ HABERLER VERİN BAKALIM BİZLERE  :binkybaby: :binkybaby:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?