24 Nisan , 2024, 20:48:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tülay Bebeğine Kavuştu

Başlatan tgbybr, 05 Eylül , 2011, 22:14:04

« önceki - sonraki »

tulayysl

amin canım.buarada oğluşun buyumus canım masallah.listenin basına cıkmışsınızdır

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 11 Eylül , 2011, 09:15:18
amin canım.buarada oğluşun buyumus canım masallah.listenin basına cıkmışsınızdır

Yokkk daha 10 küsürüz  :k06: :k06: :k06: 61 günümüz var. Ama zaman geçiyor yavaş yavaş. Az kaldı canım yarın herşey bitecek evinizde minik prensesinle geçireceksiniz günlerinizi.  :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Lă_Tăhzen!

HAYIRLI OLSUNN CANIMMM  ALLAH ANALI BABALI BUYUTMEYI NASIP ETSIN

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

canımmmmmm gözün aydın yeni gördüm Rabbim sağlık sıhhat versin meleğiini korusun onu sana bağışlasın tatlım :amin: :amin: :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Canım benim inşallah kızın küvezden çıkmıştır.  Bu gün çıkacak diyordun. İnşallah şimdi kızınla aşk yaşıyorsunuzdur. :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

< ESLAL >

HAYIRLI,SAĞLIKLI UZUNN ÖMÜRLER VERSİN RABBİM TATLI BEBEĞE  :nazar:

suzannn

İNŞALLAH KIZINLA KAVUŞMUŞSUNUZDUR

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

°•.ℓανιηуα.•°

hayırlı olsun canım.. Allah analı babalı büyütsün inşallah  :amin:

ORNA

çok geçmiş olsun tülaycım daha yeni gördüm konunu göznüz aydın  :nazar: :nazar: inşallah herşey yolunda gider  :amin: :amin:  canım senden haber bekliyoruz  :opucuk: :opucuk:

tgbybr

kızlar tülayla dün konuştum. bebeği de kendisi  de iyiymiş. evdelermiş.  :nazar: :nazar:

tulayysl

evet cok şukur kızım da ben de çok iyiyiz. evdeyiz. biribirimize alışmaya calısıyoruz. darısı hadei bekleyenlerin basına en ii şekilde inşallah

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 19 Eylül , 2011, 15:54:36
evet cok şukur kızım da ben de çok iyiyiz. evdeyiz. biribirimize alışmaya calısıyoruz. darısı hadei bekleyenlerin basına en ii şekilde inşallah
:amin: :amin: AMİN CANIM  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcum

ALLAH bir daha ayırmasın :amin: bolbol emişin bakışın :icon_thumright:

suzannn

Alıntı yapılan: tulayysl - 19 Eylül , 2011, 15:54:36
ÇOK ŞÜKÜR GÖZÜNÜZ AYDIN CANIM