24 Nisan , 2024, 19:52:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Tülay Bebeğine Kavuştu

Başlatan tgbybr, 05 Eylül , 2011, 22:14:04

« önceki - sonraki »

sibel28

maşallah Rabbim korusun inşallah

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar:

allah analı babalı buuyutsun inşallah hayırlı bır evlat olur anne ve babasına  :amin: :amin:
bol sütlu günler dılıyorum bacım  :opucuk: :opucuk:

derbeder

hayirli ugurlu buyutun, darisi tum gebelere  :amin:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

gözün aydın canım sağlıkla büyüt inşallahhh
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ALLAH ANALI BABALI BUYUTMENİ NASİP ETSİN CANIM GÖZÜN AYDIN
HOŞGELDİN DÜNYAYA BERRA BUGLEM  :hello2: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

KONYALI

gözünaydın tulaycım, allah analı babalı sağlıkla buyumeyı nasıp etsın ınsallah

✿گสЯเ_ќĮż✿

HAYIRLI UĞURLU OLSUN ARKADAŞIM  :flowers:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN  :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Ezocan84

Alıntı yapılan: tgbybr - 06 Eylül , 2011, 17:50:27
kızlar tülay ın bebeği bugün öğlen dünyaya gelmiş  :hello2::nazar:. 36 haftalık doğduğu için yarına kadar küvöz de kalacakmış tülay da berra buğlem de iyiymiş...

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hayirli olsun, hayirli saglikli uzun ömürlü bir evlat olsun insallah  :amin:

HASRET!M S@N@

gözün aydın canım benm cok sevindim allah analı babalı büyütsün   :love9: :love9: :love9:

tulayysl

kızlar ben geldim. hemen size anlatıyım basıma gelenleri. bayramdan once tansiyonum çıktı. idrarda protein çıktı preeklemsi tanısıyl ayın 27 sınde hastaneye yattık. kızım da ayın 6 sında sezaryen ile doğdu ama kilosu düşük oldugu için 2460 gr. küvöze alındı kucağıma alamadan. hala kuvozde. daha goremedim bile. inş yarın cıkaracaklar. emmesi zayıf oldugu için tutyolar hala. bizim için dua edin.

ツgöçmen_54 ツ

çok geçmiş olsun.allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :opucuk:

yellowrose

Alıntı yapılan: tulayysl - 08 Eylül , 2011, 12:57:05
kızlar ben geldim. hemen size anlatıyım basıma gelenleri. bayramdan once tansiyonum çıktı. idrarda protein çıktı preeklemsi tanısıyl ayın 27 sınde hastaneye yattık. kızım da ayın 6 sında sezaryen ile doğdu ama kilosu düşük oldugu için 2460 gr. küvöze alındı kucağıma alamadan. hala kuvozde. daha goremedim bile. inş yarın cıkaracaklar. emmesi zayıf oldugu için tutyolar hala. bizim için dua edin.
canım çok geçmiş olsun ama aynı zamanda gözünüz aydın kavuştun prensesine maşallah  :nazar:
Rabbiim inşallah en kısa zamanda kollarında göstersin sağlıkla sıhhatle prensesini... :amin:
bak biz hala beklemedeyiz goncayla ;D
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

aydinays

Canım benim kızın doğdu çok şükür. İnşallah en kısa zamanda kucağına alırsın. Sen ona iyi bakarsın annesi. Kısa zamanda eksik kilolarını doldurur. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

çingene kızım hala küvözde kızlar.çok özlüyorum onu. İnş.yarın çıkacak.bizim için dua edin lütfdn

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 11 Eylül , 2011, 08:58:04
çingene kızım hala küvözde kızlar.çok özlüyorum onu. İnş.yarın çıkacak.bizim için dua edin lütfdn

Canım benim allah en kısa zamanda sizi kavuştursun inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.