Aranızda Kan Uyuşmazlığı Olan Var mı?

Başlatan sude, 17 Mayıs , 2008, 10:59:56

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Bugun kan verdim test yapilcak 5de sonuclarini alcaz insallah bi sorun yoktur kizlar dua edin  :amin:

muhribe

dualarımız seninle canım  :amin:
Allah hayırlı sonuçlar versin, meleğini korusun  :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

NURUM DUALARIMIZ SENİNLE  :amin: :amin: İNŞALLAH BİŞİ OLMİCAK  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

asya81

Allah korusun sizleri
Bu konuda bildigim anne negatif baba pozitifse igne olunmasi lazim yada kontrol edilmeli aslinda doktor ilk muayende bunu sormali

hümeyra_t_e

canım inş saglıkla gelicek bebegin iyi şeyler düşün güzel haberlerini bekliyoruz duam seninle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

noldu acaba  :dontknow: :dontknow: insallah iyi cikmistir sonuclar  :amin:
:nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

Cok tesekkur ederim guzel insanlar dualariniz icin  :opucuk:

Allahima sukurler olsun hicbir problem cikmadi 28.haftamda tekrarlancak ustumden buyuk bi yuk kalkti kus gibi hafifledim resmen geceleri uyku girmiyodu gozume

Balböceği

Canım çok sevindim  :muzz: :muzz:

İnşallah 9 ayı problemsiz atlatırsın  :amin:

Lă_Tăhzen!

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

beynâ

benim eşimle uyuşmuyor,ama ilk testimizde de 28. hafta testinde de birşey çıkmadı şükür.. yine de iğne vurulmam gerekiyor mu acep? :-\

ARieS

bizim de eşimle kan uyuşmazlığımız var

ben 0 negatifim eşim 0 pozitif..şu an 23 haftalık hamileyim.sürekli takip altındayım dr.um da biliyo uyuşmazlığı..o da sanırım bu bahsettiğiniz testten bahsetmişti bi ara ama ne zmaan yapılacak bilmiyorum :dontknow:

iğne ne zaman olunması gerekiyor?

Lă_Tăhzen!

Kan uyusmazligi testi var adi aklima gelmedi ondan yaptirdim ben 12.haftamda  zaten hamileligin ilk haftalarinda yapilmali negatif cikarsa bi problem yok egerki pozitif cikarsa her ay igne vurulmak zorunda anne hernagi bi problemle karsilasmamak icin negatif ciktigi takdirde 28.hafta da tekrar yapiliyor test her ihtimale karsi igne vuruluyor doguma kadar bi problemle karsilasilmasin diye bazi doktorlar onermiyor dogumdan sonra 72 saat icinde anneye igne  vuruluyor  umarim anlatabilmisimdir :)