27 Nisan , 2024, 09:28:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşinizin eski sevgilisi...

Başlatan serife26, 29 Ağustos , 2011, 16:23:18

« önceki - sonraki »

toprakk

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 02 Eylül , 2011, 18:23:00
toprak'cım ne demişler eskiye mazi denir
%85 her evli bayanın eşinin eski sevgilisi vardır yanı sırf bu yuzden yaramaz bı durumda yoksa eşlerimize cephemi alalım :D
ha birde nerden biliyosun ki ona verdıgı degerı sana vermedıgı sonucta sen onun nıkahlı karısısın
valla benım eşiminde olmus eski sevgilileri ama hiçbirzaman basına kalkmadım sonucta benımde oldu onun benım hayatıma girecegini bilemezdim  yasandı bıttı gıttı herzaman önumuze bakmamız lazım geçmişi kurcalarsak işimiz zor  ;)

caım nede güzel konustum eşimde öyle diyor zaten eğer sana değil de onadeğer verseydim suan o vardı yanımda ve okızı bırakanda eşim olmus o değil ama ne biliyim bir kuruntudur almıs basını gidiyor bende birde benm eşimden önce hiç kimseyi sewmedim onuda kıskanıyorum benim ikim o neden bende onun ilki değilim
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

DoctorGunel

canim sen esinin ilki, ilk sevgilisi, ya iliskisi  olman icin gerek 15 yasindan tanisasiniz, su devrde hangi erkek 25-30 yasina kadar sevgilisiz oturub bizleri bekleyecek ki,sonucda o da bir insan, nerden bile bilirdiki seninle tanisacagini...onuncun kecmisi kurcalamamak lazim,  sonucda o kizlarda eslerimizle tanisdiginda bizim eslerimizle tanisdigimiz gibide dusunub evlilik icin yola cikmislar, hayal kurmuslardi, ama kismet olmamis biz cikmisiz karsilarina...yani ben ciddi iliskilerden bahs ediyorum, oyle gecici hevesleri soylemiyorum...benimde esim kecmisden konusmayi sevmiyor, ama ben aklima geldiyinde soruyorum,  kiziyordu, ama bir gun bana uzun iliskisini anlatdi, hatta ben esime kizdim ki neden kizi birakdin falan, kizlara yazik demi, falan konusdum...demem o ki benim esimde o kizi birakmis, ama ben bu halden hic mutlu olmadim, cunki sonucda o da bir bayan ...onuncun kecmisi fazla karisdirmamak gerekir kizlar...kafaniza fazla takmayin, keyfinize bakin, geleceye bakin, her kese bol cocuk ve mutluluk diliyorum eslerimizle birliklde insallah...AMIN..
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

ayışığı

amaaan kızlar siz eski sevgiliden bahsediyosunuzüzülüyosunuz benim savaşmak zorunda burnumun dibinde bi eski nişanlı ve kayınvalide var ben ne yapıyım.hatta kadınla aynı sofrada yemek yedim düşünebiliyomusunu.sürekli gözü üsümde sanki kızını ben ayırmışım gibi.mide agrılarımın hesabı bana bunu yasatan kayınvalıdeme bıgun sorulacak bılıyorum :violent1:

derbeder

Alıntı yapılan: ayışığı - 08 Eylül , 2011, 14:53:38
amaaan kızlar siz eski sevgiliden bahsediyosunuzüzülüyosunuz benim savaşmak zorunda burnumun dibinde bi eski nişanlı ve kayınvalide var ben ne yapıyım.hatta kadınla aynı sofrada yemek yedim düşünebiliyomusunu.sürekli gözü üsümde sanki kızını ben ayırmışım gibi.mide agrılarımın hesabı bana bunu yasatan kayınvalıdeme bıgun sorulacak bılıyorum :violent1:
nasil yani? neden burnunun dibindeki?
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ponçik

Alıntı yapılan: ayışığı - 08 Eylül , 2011, 14:53:38

sen yine şanslısın 1 eski nişanlı ve kayınvalide  ::)
ben de iki eski nişanlı var  :toothy10:
üstelik eşimle evlendikten sonra da annesinin evinde yaşamaya devam ettiğmiz için her daim bir delikten eski nişanlılarla ilgili resimler, eşyalar , her köşede bir hatıra çıkıyor
ilk evlendiğim yıllar sürekli onlarla kıyaslanmak , her akrabasının ağzından eski nişanlılarla ilgili dedikodular vs.vs.....
hatta geçen hafta dolapları düzeltirken ilk nişanlısının k.pederimle dansederken çekilmiş resimlerini buldum
yani düşünecek olursanız benim durumum daha da vahim  :ehi:

biz nişanlıyken k.validem eski gelinine alınan ev içi terlikleri bana vermek istemişti, sonra o terlikler birden ortadan kayboldu  :suclu:  itiraf ediyorum , o terlikleri makasla paramparça edip çöpe atmıştım  :toothy10:
şimdi olsa alıp çatır çatır giyerdim , ne demişler "devletin malı deniz yemeyen keriz "
sonuçta eşimin parasıyla alınmış ama o an içimde kopan fırtınalara yenik düştüm
vay anasını ben neymişim beeee  :toothy10:

derbeder

goncacim keske sende deseydin; diger kizlar iyi olsalardi esim onlarla evlenirdi diye  :k06:
iste genclik..simdiki akli olsa insan bazi seyleri cok farkli yapar.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ponçik

Alıntı yapılan: derbeder - 08 Eylül , 2011, 15:07:05
goncacim keske sende deseydin; diger kizlar iyi olsalardi esim onlarla evlenirdi diye  :k06:
iste genclik..simdiki akli olsa insan bazi seyleri cok farkli yapar.

tam olarak öyle olmasa da "haticeye değil neticeye bakmak lazım" demiştim  :laughing7:
iyi cesaret bende ki de  ;D

serife26

kızlar valla ben o konuyu o gün kapattım kendi içimde,o kız benden sonra girdi hayatına,ben geri dönmek işteyince bana geri döndü o da,onu gerçekten sevse ondan vazgeçip benimle evlenmezdi,bana yazdığı şiirleri o kıza mektup yazarken kullanmış fln,o açıdan kızgınım ona hala ama içten,dıştan belli etmiyorum ki kendini bişe sanmasın sevgili eşim.dediğim gibi o resimler taşınmış olmalarından fln annesinde kalmış,kendi değer verse görmek isterdi,bir şekilde bulur ve de yerini bilirdi,mantığım ve kalbim aynı yönde,o beni seviyooooooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben de sizleri seviyorum,yorumlarınız için teşekkürler ;)

toprakk

11 Eylül , 2011, 23:05:48 #23 Son düzenlenme: 12 Eylül , 2011, 16:09:08 toprakk
Alıntı yapılan: serife26 - 11 Eylül , 2011, 23:03:40
kızlar valla ben o konuyu o gün kapattım kendi içimde,o kız benden sonra girdi hayatına,ben geri dönmek işteyince bana geri döndü o da,onu gerçekten sevse ondan vazgeçip benimle evlenmezdi,bana yazdığı şiirleri o kıza mektup yazarken kullanmış fln,o açıdan kızgınım ona hala ama içten,dıştan belli etmiyorum ki kendini bişe sanmasın sevgili eşim.dediğim gibi o resimler taşınmış olmalarından fln annesinde kalmış,kendi değer verse görmek isterdi,bir şekilde bulur ve de yerini bilirdi,mantığım ve kalbim aynı yönde,o beni seviyooooooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
ben de sizleri seviyorum,yorumlarınız için teşekkürler ;)
SANADA tesk.VE  O BEBEĞİNİ VERENE KURBAN OLURUM BIRAK EŞİ FİLAN DA BENİM İÇİN ÖP BEBİŞİNİ
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

serife26

teşekkür ederiz teyzesi,biz de seni öpüyoruz :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Nezo

Amaaaan Eskiye Mazi Dürtülmüşe Gazi Derler Bizim Orda Tam Öyle Değilde Ben Rötüşledim  :ehi: Eşimden Daha Fazla Eski Sevgilim Çıkar bi Deşsek. Bi Ara Çok Fırlamaydım.  ;D İkimizinde Başından Birer Nişanlılık Geçti. Benim Eski Nişanlım Hala Yek O Mala Da Kimse Varmaz Zaten Bu Saatten Snra. Onun Nişanlısıda Netten Birini Bulup Kaçmış Sonra  :laughing7: Geçenlerde Bi Duyduk Ki İntaar Etmiş Asmış Kendini Ölmüş Çocuğuda Varmış Üzüldük Valla.  :sad1: