resim çalışmalarım :)

Başlatan nisan rüzgar, 28 Ağustos , 2011, 22:04:38

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok basarili  :opucuk: hepsi cok güzel anlamli tablolar  :flowers: :flowers:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: gulum22 - 05 Ocak , 2012, 16:45:54
cok basarili  :opucuk: hepsi cok güzel anlamli tablolar  :flowers: :flowers:
saol cnm çok öpüyorum :opucuk: :flowers:

✿sweet_sweet✿

HEPSI GAYET BASARILI TEBRIK EDERIMM  :flowers:

BEN KULLANDIGIN MALZEMELERI MERAK ETTIM, NE TUR FIRCA YAHUT BOYALAR KULLANIYORSUN, BELIRLI BIR MARKASI VARMI, ONLARINDA RESIMLERINI CEKIP KOYMAN MUMKUNMU TESEKKURLER

✿sweet_sweet✿

EN BASTAKI RESIMDE ARAPCA VE FARS ALFABESINI COK IYI VURGULARINI YAPMISSIN YANI YAZI OLARAK IYI YAZMISSIN BIRKAC DENEME YAPIYORMUSUN YOKSA DIREKMI CIKIYOR BU RESIMLER KAC GUNUNU ALIYOR

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

vavvvv hepside çok güzel ellerine sağlık süper resimlerrr  :flowers:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

fıstık

çok beğendim ellerine sağlık

yetenek başka bişiya rabbim herkese vermiyo   :nazar:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 05 Ocak , 2012, 23:22:33
HEPSI GAYET BASARILI TEBRIK EDERIMM  :flowers:

BEN KULLANDIGIN MALZEMELERI MERAK ETTIM, NE TUR FIRCA YAHUT BOYALAR KULLANIYORSUN, BELIRLI BIR MARKASI VARMI, ONLARINDA RESIMLERINI CEKIP KOYMAN MUMKUNMU TESEKKURLER
koyarım cnm tabikideee malzemelerimide  ;)

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ✿sweet_sweet✿ - 05 Ocak , 2012, 23:24:44
EN BASTAKI RESIMDE ARAPCA VE FARS ALFABESINI COK IYI VURGULARINI YAPMISSIN YANI YAZI OLARAK IYI YAZMISSIN BIRKAC DENEME YAPIYORMUSUN YOKSA DIREKMI CIKIYOR BU RESIMLER KAC GUNUNU ALIYOR
canım obahsettigin tabloyu uzun bi sürede yaptım çok ugrastırdı once çiziyorum sonra boyuyorumm yağlı boyada hatallarınıda düzeltebilnme imkanın oldugu için rahat oluyoo .... normade diger resimleri kısa sürede yaptım 2-3 hafta kadar .... çok tesekkür ederim cnmmm  :flowers:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 05 Ocak , 2012, 23:42:15
vavvvv hepside çok güzel ellerine sağlık süper resimlerrr 
saol cnmmmm :opucuk: :flowers: begenmenize sevindimmm :hello2:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: fıstık - 06 Ocak , 2012, 00:32:53
çok beğendim ellerine sağlık

yetenek başka bişiya rabbim herkese vermiyo   :nazar:
çok tesekkr ederim cnmm resim yapmak çok iyi geliyo bana biraz olsun oyalanıyorum evdeykenn  :flowers:

nisan rüzgar

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

mükemmel pınarım ellerine sağlık

HASRET!M S@N@

nisan rüzgar

Ya-semin

çalışmaların çok güzeller, özellikle Kaplumbağa Terbiyecisi en sevdiğim resimlerdendir
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana