27 Nisan , 2024, 15:00:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En İyİ Poz Yarışması ( SONUÇ ) nisan rüzgar ;)

Başlatan hüzünden_gelme, 28 Ağustos , 2011, 18:42:23

« önceki - sonraki »

elif35

Alıntı yapılan: eylül_üm - 29 Ağustos , 2011, 19:03:47
Alıntı yapılan: elif35 - 29 Ağustos , 2011, 19:00:05
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 29 Ağustos , 2011, 18:50:50
Alıntı yapılan: elif35 - 29 Ağustos , 2011, 18:33:51
bne kimseyi göremedim yaaa kaçırdım  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

sana özel fotomu yollayayım kız ayıpsın  :ehi:

yollayın valla hayır demem  :ehi:

BEN DE BEN DE İSTERİM BEN DE KAÇIRDIM .. EVE GİTTİM YARIŞMA AÇILMIŞ BİTMİŞ .. SABAH AÇTIM YOK HİÇ Bİ TANE RESİM .. OY BİLE KULLANAMADIM ..  :y25: :y25:

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: aayyyy oy bile kullanmadım dediii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

°•.ℓανιηуα.•°

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ben tatildeyken olmuş bitmiş her şey. ne kızları görebildim ne oy kullanabildim ne de kaçıncı olduğumu öğrenebildim  :sad1: :sad1: :sad1:

✿sweet_sweet✿

uleyynnnnnnn benim bu yarismalardan hic haberim yokk.. nur yavrum insann bi mail atar haber verir  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

birinciyi tebrik ederim  :opucuk: resmini gormedim ama tebrikler yinede..  :hello2:

ben katilsaydim yarismaya acik ara farkla bitirirdimm hahah koptum yaa.. saka saka  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

mucckk  :flowers: :flowers:

Lă_Tăhzen!

kuzummm zatennn sen  katılsaydın kımsenın şansı olmazdı dıyee ben sana haber vermedım vermeyıde dusunmemm sahsennn egerkı bende katılmıssam  :ehi:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Eylül , 2011, 08:21:43
kuzummm zatennn sen  katılsaydın kımsenın şansı olmazdı dıyee ben sana haber vermedım vermeyıde dusunmemm sahsennn egerkı bende katılmıssam  :ehi:

bebegimsin yaa.. muahhhhhhhhhh  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

sen zaten katilsaydin yarismaya ben katilmazdim, o zaman benim sansim kalmazdii...  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

benim guzel canim arkadasimm  :opucuk: :opucuk:

neysem artikin onumuzdeki maclara bakalimm  :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

BEN KATILDIM DA SADECE 2 OY ALDIM  :y25:

BUNUDA SÖYLE YORUMLUYORUMM ARKADASLARIN GÖZLERI KAMASTIGI ICINNN GORUNTUMDENN BENI GÖREMEDIKLERI ICINNN OY VEREMEDIKLER  :ehi:

✿sweet_sweet✿

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 08 Eylül , 2011, 23:10:16
BEN KATILDIM DA SADECE 2 OY ALDIM  :y25:

BUNUDA SÖYLE YORUMLUYORUMM ARKADASLARIN GÖZLERI KAMASTIGI ICINNN GORUNTUMDENN BENI GÖREMEDIKLERI ICINNN OY VEREMEDIKLER  :ehi:

koptummmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

kizim senin hizina yetismek ne mumkunn bakan 1 bakamayan 1000 pisman  :ehi: :ehi: :ehi: bu lafida ben uydurdum yaz bi kenara  :ehi: :ehi: