Geç Döllenme Yaşamış Arkadaşlar Yardım Lütfen !!

Başlatan banu_fth, 27 Ağustos , 2011, 12:44:00

« önceki - sonraki »

banu_fth

Slm . kızlar ..

Arkadaşım 5+3 dr gitmiş dün .. ve kalp atışı yok demişler .. geç döllenme de olmuş olabilir yada hiç atmayabilir kalbi demişler ..  :-\ geç döllenmiş olabilir mi acaba yaa.. yani yolk kesesini görmüş dr . ama kalp atışı yok demiş . arkadaşımda 8.haftada gidicem diyor . sabah midem bulandı çok hafif ama dedi .. var benim bebeğim dedi  :crybaby2:   
ben de öyle olmasını umuyorum ve inanıyorum var .. inşalalh sağlıkla büyüycek ama ne önerirsniz acaba  :icon_scratch:

sizin yaşanmış hikayeleriniz ona da umut olur ..

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım ben yaşamadım ama çok erken zaten kalp atışı için
üzülmesine gerek yok

aydinays

canım geç döllenme olmasa bile ben ilk doktora gittiğimde 5 haftalık hamileydim değerim 2000 lerdeydi. Keseyi bile göremedi. 2 hafta sonra gel keseyi görelim dedi. 2 hafta sonra kesemizi gördük. 2 hafta sonra gel tekrar kalp atışını dinleyelim dedi. Bu yüzden bence beklesin. Çok erken daha bence.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

banu_fth

anladım canım çok sağol .. bir yıldır uğraşıolar .. oldu sonunda dedik .. böle olunca sonuç ben dedim 7-8 gbi gidin diye .. ama eşi durdurmamış .. erken gittiniz dedim ama .  :'(

Balböceği

eylul bayagi bi erken gitmisler bacim burda 8. haftadan asagi bakmiyorlar.

beklesin 1-2 hafta daha insallah melegi gelmistir..  :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 27 Ağustos , 2011, 12:47:05
canım ben yaşamadım ama çok erken zaten kalp atışı için
üzülmesine gerek yok

dimi öyle söylüyorum ama emin olmak istedim sizlerle konuşup .. ben 7.haftada gitmiştim .. dr ben duydum ama size dinletemiycem demişti biz duyamamıştık .. sonra gittiğimizde duyduk  :amin:  :nazar:

Allah korusun hepimizin meleklerini .  inşallah onun ki de büyür .. duyar kalp atışlarını  :love9: :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Ağustos , 2011, 13:03:34

değeri 4000 lerdeydi hcg si . hem yolk kesesi de görülmüş ..  :amin: :amin:
Sağolun kızlar yaa .. daha da umutluyum şimdi  :basardim:

banu_fth

aaaaaaaaa edaaa resimdeki çizgi film karakteri aynı hakan a benziooo  :k06:  :love9: :love9: ayy çok tatlııııııı  ;D

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bencede gözükmemesi cok normal o haftada kese bile göremeyenler var  ::) ben 6.haftada keseyi 7.haftada kalp atisini gördüm bence panik etmesin beklesin  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

susanna

Alıntı yapılan: eylül_üm - 27 Ağustos , 2011, 12:44:00
Slm . kızlar ..

Arkadaşım 5+3 dr gitmiş dün .. ve kalp atışı yok demişler .. geç döllenme de olmuş olabilir yada hiç atmayabilir kalbi demişler ..  :-\ geç döllenmiş olabilir mi acaba yaa.. yani yolk kesesini görmüş dr . ama kalp atışı yok demiş . arkadaşımda 8.haftada gidicem diyor . sabah midem bulandı çok hafif ama dedi .. var benim bebeğim dedi  :crybaby2:   
ben de öyle olmasını umuyorum ve inanıyorum var .. inşalalh sağlıkla büyüycek ama ne önerirsniz acaba  :icon_scratch:

sizin yaşanmış hikayeleriniz ona da umut olur ..

:caca: :caca: yaw 5+3 çok erken daha kalp atışı için beklesin biraz daha 7. haftada alttan bakınca görmüştü benim bebişimin kalp atışını
8, haftayı geçirsin enazından

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 27 Ağustos , 2011, 13:15:31

aaaaaaaaa edaaa resimdeki çizgi film karakteri aynı hakan a benziooo  :k06:  :love9: :love9: ayy çok tatlııııııı  ;D
heee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

arkadasin icini ferah tuttun keseyi gordulerse bebekte vardir..  :amin:

suzannn

banu_fth

Alıntı yapılan: gulum22 - 27 Ağustos , 2011, 13:21:00
bencede gözükmemesi cok normal o haftada kese bile göremeyenler var  ::) ben 6.haftada keseyi 7.haftada kalp atisini gördüm bence panik etmesin beklesin  :opucuk:

ay iki dr a gitmişler ikisi de kese olmasaydı alırdık demişler ..  :cildir: :cildir: sinir oldum .. biri suratını eksitmiş bakarken .. dedim ben de 8+ d a git diye .. iyi yaa baya içim rahatladı  :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 27 Ağustos , 2011, 13:28:58
Alıntı yapılan: eylül_üm - 27 Ağustos , 2011, 13:15:31

heee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

arkadasin icini ferah tuttun keseyi gordulerse bebekte vardir..  :amin:

ay inşallah  :amin: :amin:  :nazar:  :hieyt:

elif35

kişiden kişiye değişir bu kalp atışları benim şu an iki kuzenimde hamile aynı hafta hamilelikleri ikiside 9 haftalık bir tanesi 6 haftalıkken kalp atışını duydu diğeri 9. haftada duydu daha salı günü duydu yani bence arkadaşın boşa telaşlanmasın 1 sene uğraşmışlar hemen olsun bitsin istiyorlar galiba  :k06: desene oohhooo kızım sen daha dur bunun ikili testi var,üçlü testi var var da var   :k06: yolk kesesi görüldüyse kalp atışı da duyulur yakında  :icon_thumright: