19 Nisan , 2024, 09:13:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kişlik hamile elbiseleri:)

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 26 Ağustos , 2011, 10:31:03

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benim gibi hamileligi kis dönemine gelenler icin  ;)
:nazar: :nazar:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

karapnr

altı bol olanlardan alın kış hamişleri normalde de giyebilirsiniz  :icon_thumright: benim geçen yıl aldığım kabanımın alt bölümü bombeli , geçen giydim oluyor mu diye oluyo hala koca göbüşümde  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: karapnr - 26 Ağustos , 2011, 10:38:09
altı bol olanlardan alın kış hamişleri normalde de giyebilirsiniz  :icon_thumright: benim geçen yıl aldığım kabanımın alt bölümü bombeli , geçen giydim oluyor mu diye oluyo hala koca göbüşümde  :k06:
evet bende öyle düsündüm cünkü hamile kislik kabanlar cok pahali bi kac beden büyük alirsak olur herhalde  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

laracroftt

ben boyle bı hamıle kotu alıcam kısa gırerken ust kolay ıs bıraz bol seyler aldım mı tamamdır  :k06: ocakta benım dogum kıslık elbıleler bıde boyle bı kot yeter bana  ::)

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

güzelmis bendede var böyle  :muzz: :muzz: hatta simdi bile giyiyom rahat oluyo  :k06:

laracroftt

ben bı tane aldım ama kot degıl ınce kumastan o benı ekıme kadar goturur esneme payı var ondan sonra bı tanede boyle bı kot aldım mı yetıcek bana  :laughing7:

karapnr

Alıntı yapılan: gulum22 - 26 Ağustos , 2011, 10:41:32
Alıntı yapılan: karapnr - 26 Ağustos , 2011, 10:38:09
evet bende öyle düsündüm cünkü hamile kislik kabanlar cok pahali bi kac beden büyük alirsak olur herhalde  ::)

yoo 38 beden benim kabanım normal duruyo gayet  :icon_thumright: ama benim çoğunlukla göbüşüm büyüdü üst kısmımdan çok kilo almadım