doğum öncesi ve sonrası sizi en çok yoran şey ne oldu???

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 26 Ağustos , 2011, 01:54:31

« önceki - sonraki »

Aytii

Ayşe senin kızın en fazla 1,5 saat uyumuyosa iyi benim oğlan bazen 4 saat uyumadığı oluyo hatta 6 saati bile bulduğu var  :'(

Lă_Tăhzen!

İnsan alısıyor zamanla uykusuzluga daha cok baslardasınız bende asla uykusuzluga dayanamayan bırıydım ama mecbur  dayandıkk 

14 ay gece 4 5 kez kalkardım  daha da fazla olurdu eksık olmazdı memeye cok duskundu  gece 2 3 lere kadar uyumazdı sabahın körunde kalkardı emzırmeyı bıraktım rahatladım artık uykusu duzene gırdı gecelerı  rahat uyuyor sabahları en gec 11 en erken 9.30 da uyanıyor

sabretmek lazım  ;)

AyNi

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 26 Ağustos , 2011, 22:03:05
Ayşe senin kızın en fazla 1,5 saat uyumuyosa iyi benim oğlan bazen 4 saat uyumadığı oluyo hatta 6 saati bile bulduğu var  :'(

geceleri mi 6 saat uymadığı oluyor??

Aytii

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 26 Ağustos , 2011, 22:29:07
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 26 Ağustos , 2011, 22:03:05

geceleri mi 6 saat uymadığı oluyor??

bazı geceler 4 saat uyumadığı oluyo

gündüzleride 6 saati bulabiliyo bazen

AyNi

aytenciğim büyüdükce azalır inşallah... şuan kızım 5 bucuk aylık ve gündüz her 2 saatte bir uyuyor.. bazen yarım saat bazen iki saat duruma göre değişiyor.. zamanla sizin düzeniniz oturur canım

Aytii

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 26 Ağustos , 2011, 22:35:11
aytenciğim büyüdükce azalır inşallah... şuan kızım 5 bucuk aylık ve gündüz her 2 saatte bir uyuyor.. bazen yarım saat bazen iki saat duruma göre değişiyor.. zamanla sizin düzeniniz oturur canım

inşallah  :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

dogumoncesi mide bulantilar, mide yanmasi ve kasik agrilari/ bebisin baskisi
dogum sonrasi bebise tek bakmanin verdigi stres ve sut yetme sorunu
cok sukur astik hepsini kendimle ve hazelimle gurur duyuyorum  :occasion14:  :nazar:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

hümeyra_t_e

valla bebeğimin bakımı falan yormuyo da onunla ilgilenirken bi yandan da ev işi yapmak zorunda olmam beni çok yoruyo ve sinir ediyo  :BangHead:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

doğum öncesi bulantılar  :igrenc:

doğum sonrası da kocam  :ehi: :ehi: :ehi:

maşallah bebeğim hiç yormadı beni.sadece ilk ayımızda 2saate bir kalkardı
bi de 5. ayda emmeme isteği yordu azcık  ::)
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

buliga

bebeğimin gaz sancıları(kolik)....gerçeketen çok yorucu hiç bitmiycekmiş gibi ağlaması....

serife26

kalça kemiğime giren beni mahveden ağrı doğumdan az önce geçti rahatladım demiştim derken doğum gerçekleşti ve meme ucu yarası,sürekli emmek isteyen bir bebek&uykusuzluk beni baya yıprattı,aynen devam ediyoruz...Allah bundan geri koymasın diyorum...

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

dogum yapacak oldum gun :cildir: :cildir:

yogun bakım donemı :icon_pale: :icon_pale:

ve uykusuz geceler :cildir: :cildir:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»