kızlar bebeklerinizin popo temizliğini neyle yapıyorsunuz?

Başlatan izemsevi, 25 Ağustos , 2011, 20:51:04

« önceki - sonraki »

laracroftt

balbocegı en guzelını yapıyosun da yınede kabasını almak ıcın kullanmak sana daha kolay olmaz mıydı?   :icon_scratch:  sonucta dıskıyı ellemekte bakterılere davetıye cıkarıyor dıye dusunuyorum ben, bence alkolsuz olanlarından kullanabılırsın. Ben henuz anne degılım olucam ınsallah ama kardesım elımde buyudu altını ben temızler yemegını ben yedırırdım tecrubelıyım yanıı   :icon_thumright:   benım annem buldugu ıslak mendılı kullanırdı bıseyde olmadı ama mantıken alkolsuz ve bebek ıcın olanları kullanmak gerekır dıyorum  ::)

Balböceği

Tabiki kabasini aliyorum bezin kenariylaaa oylece zaten ellemem  :ehi: :ehi:

Bende kardesime baktim zamaninda onun pisigi cok olurduuu cok cektirdi cadolozzz  :k06:

genellikle baska bir yere gittigimde kullaniyorum islak mendilii...

ama evde genelde yikarimmm bide benden soylemesiii her islak mendilll iyidir degil..

ucuzz islak mendili aliptaa cocuklariiniza kullanmayinn temizliyor demeyin bakteri saciyorlar  :icon_thumright:

ha bu arada pampers kullaniyorumm disarda..  :k06:

laracroftt

valla henuz arastırma yapmadım hangısı ıyıdır dıe  :k06:  artık doguma yakın arastırırım cok pahalı olmayan ve kalıtelı olan mesela dalinin falan mendılı yok mudur acaba o nasıldır? Bakıcaz artık dogsun bı hayırlısıyla da  :love9:

Shadowqueen

Bende meleğim için huggisin organik pamuk ve saf su olan ıslak mendilini ve bezini stok yapmıştım, 40 ı çıkana kadar o ıslak mendilleri kullandım ve anca yetti çok memnun kaldım, şimdide pampers kullanıyorum markette ucuzluk yapmıştı stok yaptım  :k06: Stok yaptığım huggies bezler bittiğinde prima uyu ve oyna turuncu paketler var onlardan kullanacağım bir kere aldım kokusuda dokusuda mükemmel tavsiye ederim, hiçte pişik yapmadı  :icon_thumright:

Balböceği

insallah canim sen hayirlisi bile bi dogrda mendil kolay  :flowers:

bizim burda doktorlar ozellikle hemserilerrr alt temizligi konusunda pimpirikli  :-\

kesinlikle yeni dogan bi bebekteee islak mendil kullanmayacan dediii

bi ara caktirmadan islak mendille sildim daha yeni dogum yapmisim

birden geldi ne yapiyorsun dedi aldiii kendi yikadi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ogun bugundurrr yikaniyor popu  :ehi: :ehi:

laracroftt

e orasına bakarsan en saglıklısını sen yapıyosun tabı ama ben yıkamakla ugrasamazdım her yaptıgında herhalde :ehi:  helal olsun sana valla :)  ama buyumus artık yormaya baslamıs bıle senı annesı.

Balböceği

Yormak degildeee mubarek tosun gibi kolum kanadim kiriliyorrr  :ehi: :ehi: :ehi:

cok kiymetli popo  :ehi: :ehi: :ehi:

laracroftt

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ben ilk 3ay nıveayanın aleoraveralı ıslak mendilinden kullanmayı dusunuyorum biraz depo yaptık  :laughing7: bezde prima gene aleoveralı

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

eguzel89

doğduğu günden beri pamukla temizliyorum bebeğimi tahriş olmasın diye:)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

AyNi

benim kızımda popişi kıymetlidir.. primadan başka bez pişik yapıyor maalesef.. bizde unibaby ve pampers ıslak mendil kullanıyoruz ve çoook memnunuz..

geçen eşime ıslak mendil al dedim, kocaman bir paket canbebe almış... daha önce hiç kullanmadık... pamper bulamadım diyor ama ben biliyorum ki canbebe pembe renki hemen gözüne çarptı, fıyatı da uygun, bunu alayım dedi.. pampersi aramadı bile  :BangHead: :BangHead: sonuç kızım aynı akşam pişik oldu eşimde bir araba dolusu fırça yedi  :caca: :caca: :caca:

kevserciğim aslında stok yapmasan daha iyi, bu bebişlerin işi belli olmuyor, benim 2 paket molfix bez ve 3 paket ıslak mendil elimde patladı... doğduktan sonra deneyip stok yapmak daha iyi olur cnm :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

evet bende katılıyorum ayşe ye kevsrcim stok yapma nasıl olsa marketlerde bol :D dene önce bi  hangisi uygun olcak bebegıne daha sonra stokla  ;)

o canbebenın özellikle badem özlu sanırım iğrenç ötesi kızımda pişik yapmıyor ama kokusu iğrenç  :igrenc:

pampersi tek geçerim   ;)

miray

popişten popişe değişiyor demekki benim kızımda canbebe den başkası pişik yapıyor  ???
hep canbebe alıyorum   ::)

Lă_Tăhzen!

gecen bana gelen bi arkadasım cocugunun poposunu gul suyuyla temızlıyodu dedı tavsıye ederım pişiği önluyor
bulabılırsem burda bende alıcam  sizlerde deneyebılırsınız  ::)

izemsevi

gülsuyunu bana dr gözleri için söyledi kızımın tek gözünde çapaklanma varda gülsuyuyla sil dedi ama ben cesaret edemedim ılık pamuklu suyla siliyorum gözlerini