ARKADASLARR bir dilegim var 4444 salavati tefriciye icin yardim edermisinz bana

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 24 Ağustos , 2011, 15:47:20

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

05 Eylül , 2011, 22:04:12 #18 Son düzenlenme: 05 Eylül , 2011, 22:13:21 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
25 tane okudum  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

destina06

doruk38

@@@gözde@@@

kıslar ya çok morelim bozuldu :sad1: ben salatı tefriciye başlamıştım hani dijital tesbihler var ya onla sayıyodum 200 tanesini evde okuyup kağıda yazmıştım ama tesbihdeki 1600 kusurdaydı demin hem herşeyi rafa yerleştirip hep okurken bide baktım tesbihe sıfırlanmış :crybaby2: ben napcam şimdiye tam sayısınıda bilmiyorum sıfırdan başlamam mı lazım bu konuda bilginiz varmı cidden morelim çok bozuldu :sad1:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 24 Kasım , 2011, 10:40:47
kıslar ya çok morelim bozuldu :sad1: ben salatı tefriciye başlamıştım hani dijital tesbihler var ya onla sayıyodum 200 tanesini evde okuyup kağıda yazmıştım ama tesbihdeki 1600 kusurdaydı demin hem herşeyi rafa yerleştirip hep okurken bide baktım tesbihe sıfırlanmış :crybaby2: ben napcam şimdiye tam sayısınıda bilmiyorum sıfırdan başlamam mı lazım bu konuda bilginiz varmı cidden morelim çok bozuldu :sad1:
[/quote

canım ben bu konuyu bir dinciye sordurdum rakamlara takılı kalmayın ödev gibi düşünüp sayıyı tamamlamya çalışmayın gönülden okuyun demişti. içinin rahat olmasını isitiyorsan 1600 den devam et. ben her gün sayısız okuyorum. aklıma geldikçe okuyorum. inşallah kabul olur  :opucuk:

@@@gözde@@@

sağol zehracım ya valla içim rahatladı hemen internete girip araştırdım bulamamıştım sonra size sormak aklıma geldi Allah razı olsun cümlemizinkini rabbim kabul etsin inşAllah :amin: :amin: :opucuk:

doruk38

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 24 Kasım , 2011, 11:04:05
sağol zehracım ya valla içim rahatladı hemen internete girip araştırdım bulamamıştım sonra size sormak aklıma geldi Allah razı olsun cümlemizinkini rabbim kabul etsin inşAllah :amin: :amin: :opucuk:

:amin: :amin: :amin:    :opucuk: