masadamı yemek yiyiorsunuz yer sofrasında mı?

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:17:25

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: nagihannn - 24 Ağustos , 2011, 08:42:46
evlendim masada yemege basladım eşim öyle alışık ama yer sofrasını özlüyorummm  :-\ sanki karnım doymuyo masa da hep oyle geliyo rahat oturamıyorum bide bagdas kurup yerde yemek daha güzel

aynen canım ya,evlenene kadar yerde yedim valla,çok da severim. ama eşim yerde yiyince midesine oturuyomuş,o nedenle artık masada yiyoruz...

doğangüneş

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

<<AyBüKe>>

<<<betty>>>

yer sofrasında yemeği çok özlüyorumm bende evlenene kadar genelde yerde yerdik, evlendikten sonra mutfakta masada yemeğe başladık ama alışkanlık var tabi sandalye de bile bağdaş kuruyorum  :laughing7: hiçbirşey yapamazsan bir bacağımı popomun altına alıyorum öyle oturuyorumm  :laughing7: :k06:

AyNi

eşimle yediğimiz zaman masada, yanlız olduğumda genelde yer sofrasında  :k06: :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 24 Ağustos , 2011, 01:34:09
her ikisinide tercih ediyoruz.genelde kışın yer sofrasında, yazın mutfakta masada  ;D
bizde

elif35

duruma göre değişiyor hemen yiyeceksek mutfakta masada,eşim keyif yapmak isterse salonda yer sofrasında,ben soba yaktığım için kışın muhakkak yer sofrasında

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: elif35 - 24 Ağustos , 2011, 18:06:46
duruma göre değişiyor hemen yiyeceksek mutfakta masada,eşim keyif yapmak isterse salonda yer sofrasında,ben soba yaktığım için kışın muhakkak yer sofrasında
aynen  :icon_thumright:

βαlκιz

masada yerdik hep ama son zamanlarda yerde yiyoruz daha rahat oluyor çocuklarda seviyor
:D
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

MASADA YIYORUZ HELE KARNIMDAN DOLAYI OTURAMIYORUM YERE  :k06: AMA YER SOFRASINI ÇOK SEVERIM KALABALIK OLACAK NE GUZEL OLUR YEMEK YEMEK  :hungry:

Shadowqueen

xxcansuxx

2sinde de eşim tv izleyeceğinde yer sofrasında acelemiz var hemen yeyip çıkacaksak falanda mutfakta masada...

hüzünden_gelme

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

biz yoksuluz  :ehi: :ehi:

hep yerde yiyoruz
zaten mutfak minicik yiycek yer yok
ama mutfağım büykkende eşimle yerde yemeği tercih ederdik  :icon_thumright: :icon_thumright:
çoook rahat valla  :hello2:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9: