Kaynanamı Annem kadar seviyorum diyenler....

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:15:56

« önceki - sonraki »

nazo-58

Annem kadar olamaz ama seviyorum kaynanamı..çok sessiz sakin..agzında dili yok sanki..benide cok seviyor..MAŞALLAH  :nazar: deyem nolur nolmaz :laughing7: inş hep böyle devam eder... :amin: Kaynanasıyla anlaşamayanlara RABBİM yardım etsin,sabır versin inş.. :amin:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

benimde kayinvalidem iyi ki var ve onu cok seviyorum hem insanligi icin hemde esimi dunyaya getirdigi icin...kayinvalidem ve kayinpederim ikisininde basinin taciyim ve ikiside benim basimin tacidir...  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

12 Eylül , 2011, 22:57:02 #47 Son düzenlenme: 12 Eylül , 2011, 23:27:40 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
 :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: selcancım

Demet_dk

Nezo

Kimse Bu Dünyada annemin Saç Teli Kadar Olamaz Benim İçin Annem Başka Kaynanam Başka Ne Kadar İyi Olursa Olsun Kendi Kötün Elin İyisinden İyidir. Kmseyi Annem Kadar Sevemem.  ::)

GÜL GÜZELİ

annem her zaman özeldir benim için..Ama kayınvaldemi çoooooooookkkk seviyorum.Tek kelimeyle mükemmel bi insandır.Bazen ben gelinime onun kadar anlayışlı davranabilr miyim diye soruyorum.Bi dediğimi iki etmez çünkü sağolsun.Zaten bizi görenler anne-kız sanıyo öyle samimi bi ilişkimiz var.Düşünün sevdiğim şeyler yapıp eve kadar gönderir kayınbabamla  :muzz: :hello2: :hieyt:

simurg01985

Anneyle kıyaslanmaz bile...Ama seviyorum kayınvalidemi iyi bir kadın 1,5 yıllık evliyim hiçbir sorun olmadı aramızda ALLAH bozmasın :amin: :nazar:İlişkilerde iyi anlaşmak karşılıklı büyük büyüklüğünü bilecek küçükte küçüklüğünü ..Asla hiçbir konuda yüz göz olmam,sonuçta sevdiğimi, hayat arkadaşımı o doğurmuş sevmem için bu bile yeterli:)
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

duygucuk

ANNEM KADAR HİÇ KİMSEYİ SEVEMEM VE YERİNE KOYAMAM... EŞİMİN AİLESİNDEN KİM OLURSA OLSUN SEVMESEMDE SAYGI DUYARIM... AMA BEN GENEDE SEVİYORUM ONLARI...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

d3m37

iyi kadındır allah için kıyafetler alır ne olsa yollar yıyecek falan elini hiç çekmez kızımdan benden eşimden severim ama damarıma basmazsa bana dokunmayan yılan bın yaşasın   .....  :hıhı: :hıhı: :hıhı:

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

♣ ђคtเςє ♣

27 Mart , 2013, 14:38:24 #54 Son düzenlenme: 27 Mart , 2013, 14:58:49 ♣ ђคtเςє ♣
la manyak mısınız kv sevilir mi hemde anne kadr  :-ooo  :ehi:  :ehi:

Sır_Çiçegi

ben ikisinide sewmiom nolcak  :ehi:

saygım wardır sade  :suclu:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

huzur

bende severim ama annem kadar olamaz.
benim kv hiçbişey almaz. milletinki ne güzel kıyafetler falan alırmış.
bende bekliyorum o yüzden mutsuz oluyorum.
o bana almaz bende ona almam.
ama annem şimdiden çocuğuma neler aldı neler....
işmdi gelde ikisini bir tut...

nononononoonono

Balböceği

Kızlar Emine hanma söylemek bu bölümde gizli olsa olmaz mı ?

almila__

sadece eşimin annesi olduğu için saygım var bişiler yatıysam da bu zamana kadar saygıdan yaptım ama ben onlardan bişi göremedm Allah bilsin  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
ana gibi yar olmaz bağdat gibi diyar olmaz :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
anneyle ne kadar kavga da etsen kızsan da anlaşmazlık da olsa bı derdın oldugunda san ilk koşan annen oluyo