Kaynanamı Annem kadar seviyorum diyenler....

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:15:56

« önceki - sonraki »

βαlκιz

ya seviyorum gerçekten ama anlaşamıyorum benii deli ediyor
iyi geçinseek anlaşabilseeek gerçekten seviyorumm
ama bazeeen öldürmek istiyorum  :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 24 Ağustos , 2011, 11:33:57
BİRDE BENİM KAYINVALİDEM ÖZ TEYZEM  :violent1: :violent1:ACABA TEYZEM OLMASAYMIŞ DAHA NELER YAPARMIŞ..RABBİME HAVALE EDİYORUM..
benim teyzemde teyzesi kaynanasi ayni senin gibi.gerci eskisine göre sÜkÜr iyiler.
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

gecenin_rengi

kısmen severim, ama kendi annemin sağından geçemez, soldan yol verirse belkimmmm  :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 25 Ağustos , 2011, 02:32:03
Alıntı yapılan: derbeder - 24 Ağustos , 2011, 10:08:21
edos ne kadar sacma bir soru buuuuu  :ehi:
9 ay karninda tasiyanla baska bir kadin ayni olabilir mi? olamazzzzz  :k06:

ne kadar kizim gibi desede bazi kaynanalar aslinda kizlari icin en iyisini isterken el kizi icin zirnik laik gormuyorlar  :ehi: o da onlarin kotulugu olsun diyelim. ama kararliyim ben super bir kaynana olacam  :ehi:
:icon_thumright:
:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

KONYALI

benim kocamı o dogurmus olamaz...o kadar farklılarki....kaynanam ve gorumcelerım kocamın tam tersi...bu dunyaya bır kere daha
gelsem gene kocamla evlenmek kadar cok isterim onu o kadar cok seviyorum...
ama kaynanamı sevmedım aslada sevmıcem..helekı en son yaptıgından sonra yüzüne bile baktıgıma şükretsin...
kocam olmasa suratına tükürürdüm...sinir hastası dedi bana :violent1: :violent1: :violent1:
hemde kendı manyak kızını aklamak için...ayyyyyyyyyyy kaynanamı :igrenc: :igrenc: :igrenc:

krizantem84

Shadowqueen

Kayınvalidem iyidir gerçekten kızı olmadığı için kızı yerine koyduğunu söylüyor, cana yakın davranıyor ve hiç bir şeyi mi eksik etmiyor buna rağmen kesinlikle annemin yerini tutamaz. Annemle tartıştığımızda oturur konuşuruz ve sorunu hallederiz ama maalesef kayınvalidem ile öyle olmuyor oda sorun yaratıyor.

Annem bitanedir kimseyi onun kadar sevemem  :love9:

Balböceği

Annemle validem arasindaaa uzun yollar daglar, pinarlar var  :-\

ikiside ayri bi karakterrr ama kesinlikle annem gibi olamaz..  :amin:

Kurban oluyum ona, Allah onu bambaska yaratmis  :love9:

elif35

hiç kimse kimseyi kendi annesini sevdiği kadar sevemez ama annemi sevdiğim kadar severim saygı gösteririm  :flowers:

Mine'l Aşk

Annemin yerine kimseyi koyamam onun kadar kimseyi sevemem...Kayınvaldemi de severim ama onun sevgisi farklı annemin sevgisi farklıdır...

Kayınvaldem de beni ne kadar severse sevsin annemin beni sevdiği gibi sevemez...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

serife26

ben de sevmiyordum fazla fakat kanserden vefat etti geçenlerde ve ben inanın keşke daha iyi davransaydım diye vicdan azabı çekiyorum bazen kine kavgam odu kendisiyle ne münakaşam.kimse tamamen haklı değil,kimse tamamen sevgi dolu ve iyi olamaz,o açıdan sevmeye çalışmak,saygı duymak en güzeli...

nisan rüzgar

çok ta istesen içten sevilmiyo..illa biyerlerden patlak veriyo :k06: :k06: :k06:hiç sanmıyorum kimsenin kayınvalidesini annesi kadar seviceniii..ama saygıım sonsuzdr..oda bana sayglı sevgli bi şekilde davrandıktan sonra :k06:

~AnneCiik~

dört atanin hakki birdir.. hic bir zaman saygisizlik yapmamisimdir, halende yapmam, evladi gibi sever, ama adi konmus bikere kaynana, ister istemez anlasamadigimiz noktalar var, ama onun evinde onn istedigi gibi benim evimde benim istedigim gibi, ben kucuklugume birakip susarim, ki zaten kendisi køtu davranmiyo, kadinin hakkini kessinikle ødiyemem bunu biliyorum.. ama ANNE  baska.. anne sevgisi bambaska..

gidom81

Alıntı yapılan: doğangüneş - 24 Ağustos , 2011, 11:33:57
BİRDE BENİM KAYINVALİDEM ÖZ TEYZEM  :violent1: :violent1:ACABA TEYZEM OLMASAYMIŞ DAHA NELER YAPARMIŞ..RABBİME HAVALE EDİYORUM..

bide teyze anne yarisi derler senin sansina guzelim, allah sana sabir versin

duygu.029

kaynanm çok iidir ama hiç bir zaman anne kadar sevilmez bu bir gerçektir hatta asıl gerçek budur .... :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: