Kaynanamı Annem kadar seviyorum diyenler....

Başlatan Balböceği, 24 Ağustos , 2011, 01:15:56

« önceki - sonraki »

Balböceği

Hadi bakalimm  :k06: :k06: :k06:

bu kaynanalar hep kotu olacak degilya, iyileride vardir  :)

ツgöçmen_54 ツ

bazen gerçekten seviyorum ama bazende gıcık oluyorum.ne kadar içten davranmaya çalışsamda olmuyor.içimde hep bi soğukluk var  :(  ANNE kelimesi ağzımdan çıkarken mutasyona uğruyor.şuana kadarda bir kötülüğünü görmedim  ::)

kelebegimm

annemin yaninda halt etmis o... ben hic sanmiyorum kaynanasini annesi gibi seven birini sevilir ama ANNE gibide sevilmes yaa

]

Lă_Tăhzen!

VARSA BÖYYLE BIR GELIN ALNINDAN ÖPERIM

COK ZOR KAYANANA DA BIR ANNE AMA HERKESIN ANNESI KENDINE VE GUZEL  ÖZEL

İÇİMDE GRAM SEVGI YOK DEGILSE ANNEM KADAR SEVVECEM

kelebegimm

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Ağustos , 2011, 01:37:31
VARSA BÖYYLE BIR GELIN ALNINDAN ÖPERIM

COK ZOR KAYANANA DA BIR ANNE AMA HERKESIN ANNESI KENDINE VE GUZEL  ÖZEL

İÇİMDE GRAM SEVGI YOK DEGILSE ANNEM KADAR SEVVECEM
yaniii :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

]

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ne severim ne sevmem  :ehi: :ehi: :ehi:
annem gibi olamaz cunku o birgun kizim demedi hep el kizi dedi herzaman yuzume ahhh bir kizim olaydi vs vs diye cumlelerine basladi  :-\ o beni kizi gorseydi belki ama yokkkkkkkkkkk anne gibi kimse olamaz  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

doğangüneş

NAHHHH SEVİYORUM ANNEM KADAR KURBAN OLSUN ANNEME  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

edos ne kadar sacma bir soru buuuuu  :ehi:
9 ay karninda tasiyanla baska bir kadin ayni olabilir mi? olamazzzzz  :k06:

ne kadar kizim gibi desede bazi kaynanalar aslinda kizlari icin en iyisini isterken el kizi icin zirnik laik gormuyorlar  :ehi: o da onlarin kotulugu olsun diyelim. ama kararliyim ben super bir kaynana olacam  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

yasmin24

benim annemin tırnağı bile olamaz  bırak annem kadar sevmeyi günahım kadar bile sevmiyorum  :violent1: :violent1:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Tabiki annelerin yerini kimse tutamaz ama ben kaynanami cook seviyorum  :love9: iyi birisi cok saf elinde ne var ne yok yedirmeden rahat etmez.taraf tutmaz ne istesem yapar sadece hamileyim diye deil herzaman yapar.karsiliginda bi tek gÜler yÜz ve bizim mutlu olmamizi ister.Allah ondan razi olsun  :amin:
Ben yÜzÜnede derim eger kötÜ biri olsaydin bile kocami dogurdun icin seni genede severdim  :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: doğangüneş - 24 Ağustos , 2011, 02:33:58
NAHHHH SEVİYORUM ANNEM KADAR KURBAN OLSUN ANNEME  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

annemin kimse tırnağı olamaz,mukayese bile yapamam yani  :laughing7:

ayysnn

ii bi kadındır kayınvalidem severimde kendisini ama annem gibi değil

ยรlคภ๓คz göภlüm

kayınvalidem çok iyi, kibar, seviyeli, düşünceli bir kadındır.  Aynı binada oturduğumuz halde hiç çat kapı gelmez, bu zamana kadar çok iyiliğini ve yardımını gördüm, olaylarda benim tarafımı tutar,oğluma çok iyi bakıyor, bir şey istiyorsam onu eşime mutlaka aldırır ya da kendi alır, yüüzm asık olsa eşime ne yaptın diye kızar, beni çok sever, sürekli bize dua eder ama anne kelimesi ağzımdan samimi şekilde çıkmıyor.. Ne olursa olsun annemin yerini tutamaz

AyNi

bende seviyorum kaynanamı, onunda beni kızı gibi sevdiğini biliyorum.. sağolsun çok düşüncelidir, sevecendir, tatlıdillidir.. 2 ay yanımda kaldı, bir dediğimi iki etmedi, gitmelerini hiç istemedim... annem yok ama çok şükür kaynana yönünden şanslıyım..

yasmin24

valla kayın validesi ii olanlara imreniyorum yaaa   ne mutlu size