Bebeğimin Kafasında Su Toplanması Artık Yok Çok Şükür Sf:8

Başlatan nghy, 23 Ağustos , 2011, 18:03:52

« önceki - sonraki »

nghy

ben geldim kızlar biraz kendime geldim. 3lü testimin sonucunu aldım çook şükür temiz çıktı. doktor kafasındaki suyla 3lü testin bir bağlantısı yok dedi ama en azından başka rahatsızlığı yok yavrumun. doktor bebeğimin kafasına baktı dedi ki ne büyüme var ne küçülme. kötü bir haber değil en azından büyümesi yok küçülmese bile.. fakülte hastanesine sevk etti ayrıntılı bakılcak yavruma.. ondan sonra konuşuruz dedi ama benim içim biraz daha rahat.. dualarını eksik etmeyin arkadaşlar.. hepinizden Allah razı olsun..
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

ponçik

canım benim  :love9: yüreğinize su serpilmiştir , inşallah yapılacak diğer kontrollerde de güzel haberlerle gelirsin  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: g10ca - 13 Eylül , 2011, 17:08:06
canım benim  :love9: yüreğinize su serpilmiştir , inşallah yapılacak diğer kontrollerde de güzel haberlerle gelirsin  :amin:

serpilmez mi ya ne zamandır kendimi bu kadar iyi hissetmemiştim. dualarınız için Rabbim sizlerden razı olsun.. inşallah daha güzel haberler getireceğim  :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: nghy - 13 Eylül , 2011, 16:57:34
ben geldim kızlar biraz kendime geldim. 3lü testimin sonucunu aldım çook şükür temiz çıktı. doktor kafasındaki suyla 3lü testin bir bağlantısı yok dedi ama en azından başka rahatsızlığı yok yavrumun. doktor bebeğimin kafasına baktı dedi ki ne büyüme var ne küçülme. kötü bir haber değil en azından büyümesi yok küçülmese bile.. fakülte hastanesine sevk etti ayrıntılı bakılcak yavruma.. ondan sonra konuşuruz dedi ama benim içim biraz daha rahat.. dualarını eksik etmeyin arkadaşlar.. hepinizden Allah razı olsun..

AY CANIM HADİ GÖZÜNÜZ AYDIN. :hello2: İNŞALLAH DAHADA GÜZEL HABERLERİNİ ALIRSIN  :amin:
BUDA BİR GELİŞME  :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

aydinays

Canım arkadaşım rabbim herşeyin en iyisini bilen. Kafasındaki su nerde birikiyor, büyümemesi iyi tabiki, inşallah canım ayrıntılı tetkikle herşey netlik kazanacak. Allahım herşeyin hayırlısını versin canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

nghy

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 13 Eylül , 2011, 17:42:56

AY CANIM HADİ GÖZÜNÜZ AYDIN. :hello2: İNŞALLAH DAHADA GÜZEL HABERLERİNİ ALIRSIN  :amin:
BUDA BİR GELİŞME  :icon_thumright:

Allah razı olsun canım.. inşallah güzel haberler vermeyi umuyorum bende. Rabbim kimseyi evlat acısıyla sınamasın inşallah

toprakk

canım inan bana bişey çıkmayacak allhın izniyle
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

KONYALI

cnm allahın ıznıyle hıcbısı cıkmaz bebegınde merak etme..benım bebegımdede böbrek buyumesı vardı,22 haftalıkken cıkmıstı...doktorlar dogumdan sonra amelıyat olması gerekebılır falan dedıler,ama cok sukur gectı..suanda böbreklerı gayet normal..dogumdan sonra kontrole bıle gerek kalmadı anlıcan...senınkıde böle olur ınsallah...

nghy

Alıntı yapılan: toprakk - 13 Eylül , 2011, 18:00:25
canım inan bana bişey çıkmayacak allhın izniyle

inşallah canım inşallah Allah razı olsun.. dualarını yine eksik etme teyzesi.. 

nghy

Alıntı yapılan: KONYALI - 13 Eylül , 2011, 18:03:34
cnm allahın ıznıyle hıcbısı cıkmaz bebegınde merak etme..benım bebegımdede böbrek buyumesı vardı,22 haftalıkken cıkmıstı...doktorlar dogumdan sonra amelıyat olması gerekebılır falan dedıler,ama cok sukur gectı..suanda böbreklerı gayet normal..dogumdan sonra kontrole bıle gerek kalmadı anlıcan...senınkıde böle olur ınsallah...

inşallah canım ya Rabbim büyük inşallah benim yavrumda iyi olur.. Rabbim yavrularımızı sağlıkla sıhhatle kucağımıza almak nasip etsin inşallah   :amin:

suzannn

İNŞALLAH YAVRUNDA HİÇBİR SORUN OLMAYACAK İNŞALLAH

nghy

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 13 Eylül , 2011, 19:01:18
İNŞALLAH YAVRUNDA HİÇBİR SORUN OLMAYACAK İNŞALLAH

inşallah Rabbim çok büyük inşallah yavrum sağ salim doğacak..  :amin:

nghy

kızlar ben bekleyemedim başka bir doktora daha gittim. bir arkadaş tavsiye etti.. onunda çocuklarına bir sürü şey demişler bu doktora gitmişler bu doktor güzel şeyler söylemiş ve bebekleri şuanda sağlıklı.. bugün gittiğim doktora başımdan geçen herşeyi anlattım test snuçlarımı gösterdim. sonra ultrasonda kendi de baktı bebeeğimin kafasına dediki abartılacak bişey yok. bebeğin sınırı geçmemiş eğer sınırı geçerse takibe alınır dedi.. şuanda herşey normal bebek büyüdükçe kafasıda normalleşir dedi ben sevindim ama bir yandanda şaşırdım. çünkü ondan önce 4 farklı doktora gittim 4 de olumsuz konuşurken şimdi bu doktor herşeyin normal olduğunu telaş yapmaya gerek olmadığını söyledi :) ama kafam iyice karıştı kim doğruyu söylüyor yada ben kime inanmak istiyosam ona mı inanayım :(

KONYALI

cnm sen kaç haftalık hamılesın? bebegın kafa cevresının bellı bır buyuklugu vardır zaten ona gore bakıyorlardır..bırde bılmıyorum gene ama benımde profesör doktordu böbrekte problem oldugunu söleyenki gerçektende buyuktu kızımın böbregı ama cenabı allah ıste,nasıl olduysa düzeldı kızımın böbrekleri...senınkıde öle bişi olucak bak gorursun..yorma kafanı fazla,hamıleliğinin tadını çıkart bence...

aydinays

Alıntı yapılan: nghy - 16 Eylül , 2011, 20:17:01
kızlar ben bekleyemedim başka bir doktora daha gittim. bir arkadaş tavsiye etti.. onunda çocuklarına bir sürü şey demişler bu doktora gitmişler bu doktor güzel şeyler söylemiş ve bebekleri şuanda sağlıklı.. bugün gittiğim doktora başımdan geçen herşeyi anlattım test snuçlarımı gösterdim. sonra ultrasonda kendi de baktı bebeeğimin kafasına dediki abartılacak bişey yok. bebeğin sınırı geçmemiş eğer sınırı geçerse takibe alınır dedi.. şuanda herşey normal bebek büyüdükçe kafasıda normalleşir dedi ben sevindim ama bir yandanda şaşırdım. çünkü ondan önce 4 farklı doktora gittim 4 de olumsuz konuşurken şimdi bu doktor herşeyin normal olduğunu telaş yapmaya gerek olmadığını söyledi :) ama kafam iyice karıştı kim doğruyu söylüyor yada ben kime inanmak istiyosam ona mı inanayım :(

Bak canım benim bugün benim ben doktora gittim. İlk başladığım doktorum vardı devlet hastanesinde ona tekrar gittim. Daha önce devlet hastanesi beğenmiyorum bebeğimi bana göstermiyorlar diye bu kadınada gidiyordum ama öyle çok sallamıyordum. Bugün bu doktoruma gittim. Bütün sonuçlarımı gösterdim. Ve kadının çok hastası var. Doktor sağolsun bütün raporlarıma baktı. Ve dedi ki bana bu normalin biraz üzerinde. Böyle bir yapı var mı yokmu demek için bile erken dedi. sadece takip edilecek bu yapı büyürse sorun olabilir dedi. Canım bebeğin beyni gittikçe şekilleniyor. Zamanla gelişimini sürdürecek. Beyin hemen oluşumunu tamamlamıyor. Şimdi hücreleri şekillenmeye başladı. Sen bu doktoruna inan. Ama yinede istersen bir doktora daha görün için rahat etsin. Rabbim yar ve yardımcın olacak. Herşeyin en iyisini bilen odur canım benim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.