Bebeğimin Kafasında Su Toplanması Artık Yok Çok Şükür Sf:8

Başlatan nghy, 23 Ağustos , 2011, 18:03:52

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Canım hidro sefali denilen rahatsızlık olabilir bebeğinde, benim ilk bebeğimde spina bifida vardı oda omurgada açıklık olduğu için beyinciğinde su toplamasına neden olmuştu ve hamileliğim 22 haftalık sonlandırıldı. İnş. senin bebeğin sağlıkla sana tutunur annesi dualarım sizinle  :amin: :amin:

nghy

Alıntı yapılan: seda87 - 25 Ağustos , 2011, 16:47:48
allah acil şifalar versin inş canm okuduğumdan beri aklımdasın sana dua ediyorum inş atlatırslınız bu durumu

Allah razı olsun canım. inşallah atlatırız. Rabbim yavrularımızı bize sağlıkla sıhhatle bağışlasın inşallah  :amin:
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

nghy

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 25 Ağustos , 2011, 17:16:13
Alıntı yapılan: nghy - 25 Ağustos , 2011, 15:28:52
Alıntı yapılan: DoctorGunel - 25 Ağustos , 2011, 14:58:14
oncelile salam canim, ben bebek doctoruyum, bebeyin insallah saglikla dogulur, canim bebeyinin kafasina su toplanmissa mutlaka tedavi gerekiyor, korkutmak istemem seni ama tedavi olmayincada bazen hidrosefaliya ile bebek dogulur, benim ablamda da boyle olmusdu, ben bunu duydugumda  onu hemen doctora goturdum, kisa bir tedaviyle gecdi, cok sukur bebek saglikla dogdu, bence tedavi gerekir...ALLAh yardimcin olsun canim...

Allah razı olsun canım. zaten kesin bi sonuç çıktıktan sonra doktorların söylediği şekilde inşallah hareket edeceğim. inşallah sağlıklı olur yavrularımız
haftalarla bekleme, bekledikce su artiyor...insallah artmamisdir...

inşallah artmamıştır ama doktor kesin sonuç için bayramdan sonrayı verdi. 3 doktora göründüm hepsi de bayramdan sonra gelişime göre bakacağız dedi. yani şuanda takip altındayım. sağol uyardığın için.

nghy

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 25 Ağustos , 2011, 17:55:20
Canım hidro sefali denilen rahatsızlık olabilir bebeğinde, benim ilk bebeğimde spina bifida vardı oda omurgada açıklık olduğu için beyinciğinde su toplamasına neden olmuştu ve hamileliğim 22 haftalık sonlandırıldı. İnş. senin bebeğin sağlıkla sana tutunur annesi dualarım sizinle  :amin: :amin:

Allah razı olsun canım. inşallah yavrum tutunur banada annesini böyle yalnız bırakmaz :(

--elif--

ALLAH yardımcın olsun şu mübarek günlerde tüm sıkıntılarından kurtarsın seni  :amin:
evlat başka oluyor doğmasa bile tarif edilemez bi sevgiyle seviyor,bağlanıyor insan  :love9:
RABBİM bize acılarını göstermesin  :amin:  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: --€lif-- - 25 Ağustos , 2011, 21:01:53
ALLAH yardımcın olsun şu mübarek günlerde tüm sıkıntılarından kurtarsın seni  :amin:
evlat başka oluyor doğmasa bile tarif edilemez bi sevgiyle seviyor,bağlanıyor insan  :love9:
RABBİM bize acılarını göstermesin  :amin:  :amin:

Allah razı olsun. amin canım amin Rabbim bize acılarını göstermesin.  :amin:

KONYALI

cnm allah acil şifalar versin...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsın ınsallah..

nghy

Alıntı yapılan: KONYALI - 25 Ağustos , 2011, 21:25:24
cnm allah acil şifalar versin...allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsın ınsallah..

Allah razı olsun canım. İnşallah Rabbim yavrularımızı sağlıkla kucağımıza almaya nasip eder..  :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok geçmiş olsun canım inşallah sağlıklıca doğar meleğin allahım korusun  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

SeliN59

canım geçmiş olsun inşallah doktorun dediği doğru değildir ben 2. düşüğümde hastanede yatarken bi abla vardı o anlatmıştı onada hamileyken bebiğinin kafası su topluyo almamız lazım demişler kadın kabul etmemiş aldırmamış bebeğini şimdi 2,5 yaşında sapasağlam kızım var demişti bazen doktorlar yanlış görüyolar inşallah rabbim bebeğini sana bağışlar

nghy

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 25 Ağustos , 2011, 22:20:42
çok geçmiş olsun canım inşallah sağlıklıca doğar meleğin allahım korusun  :amin:

Allah razı olsun canım. meleklerimiz Rabbimize emanet. Rabbim onları korusun  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: kumsal59 - 25 Ağustos , 2011, 22:25:16
canım geçmiş olsun inşallah doktorun dediği doğru değildir ben 2. düşüğümde hastanede yatarken bi abla vardı o anlatmıştı onada hamileyken bebiğinin kafası su topluyo almamız lazım demişler kadın kabul etmemiş aldırmamış bebeğini şimdi 2,5 yaşında sapasağlam kızım var demişti bazen doktorlar yanlış görüyolar inşallah rabbim bebeğini sana bağışlar

inşallah canım. Allah razı olsun böyle olayları duyunca yüreğime biraz su serpiliyor. biraz da olsa rahatlıyorum. inşallah doktorlar yanılıyordur.  :amin:  :amin:

nghy

dün doktora gittim doktor yine takibe alıcaz dedi :( devam ediyormuş kuzumun rahatsızlığı :( doktor sınırdasın dedi eğer devam ederse aldırmanı öneriyoruz dedi yıkıldım :( bebeğim 5 aylık olmuş kıpır kıpır benım yavrum ben nasıl kıyarım ona :( kızlar çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacım var nolurr dua edin bana nolur :(

banu_fth

Alıntı yapılan: nghy - 07 Eylül , 2011, 19:10:40
dün doktora gittim doktor yine takibe alıcaz dedi :( devam ediyormuş kuzumun rahatsızlığı :( doktor sınırdasın dedi eğer devam ederse aldırmanı öneriyoruz dedi yıkıldım :( bebeğim 5 aylık olmuş kıpır kıpır benım yavrum ben nasıl kıyarım ona :( kızlar çok kötüyüm dualarınıza ihtiyacım var nolurr dua edin bana nolur :(

tatlım benim .. çok zor biliyor ve anlıyorum seni .. Allahtan gelene boynumuz kıldan ince .. aldırmak filan ..
tabiki sizin ailece kararınız olabilir ama sakın bence yapma ..
o kadar yanlış teşhisler koyuyorlar ki .. böyle anneleri üzüyorlar stres yapıyorlar ve çocuğa geçiyor .. şimdi nası geçirceksin kalmış 4 ayın .. hep bunu düşünceksin .. yazılı kağıt verdimi sana .. çocuğun sapasağlam doğarsa ki öyle olucak inanıyorum buna.. Allahım koruycak onu .. manevi tazminat davası aç bence ..
langur lungur konuşuyorlar .. senin ne durumda olduğun hamileliğinin bundansorası kimin umrunda  :violent1:
arkadaşıma da down sendromu var dediler .. ama maşşallah sapasağlam oğluşu var ..

çok biliolar yani dr lar düşün ben bunları duya duya 1,5 ay oldu nerdeyse daha gitmedim dr a ..
ben kendimi iyi hissediyorum ve bebeğim kıpır kıpır .. beslenmeme dikkat ediyorum ..
kötü hissetsem yada bi tepki verse vücuudum giderim tabi kontrole .. ama şükür bişeyim yok .. biraz daha zaman geçsin diorum öyle gidiyorum .. en son 5 ağustosta gitmiştim düşün .. o da dopler testi yaptırmaya gittim .. dr uma görünmedim .. şeker yüklemsi sonucu verdim .. 23 temmuz gibi dr kontrolüne gitmiştik ..

yani canım benim .. moralini bozma .. başka bir dr  a da git . böyle dediler .. sizde mi aynı şeyi görüyorsunuz de ..  belki o başka bişe onu öle sanıolar .. Allah büyük .. dualarım seninle olucak .. sağsağlim alırsın inşallah meleğini kucağına canım  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

nghy

Alıntı yapılan: eylül_üm - 07 Eylül , 2011, 19:19:14
Alıntı yapılan: nghy - 07 Eylül , 2011, 19:10:40

tatlım benim .. çok zor biliyor ve anlıyorum seni .. Allahtan gelene boynumuz kıldan ince .. aldırmak filan ..
tabiki sizin ailece kararınız olabilir ama sakın bence yapma ..
o kadar yanlış teşhisler koyuyorlar ki .. böyle anneleri üzüyorlar stres yapıyorlar ve çocuğa geçiyor .. şimdi nası geçirceksin kalmış 4 ayın .. hep bunu düşünceksin .. yazılı kağıt verdimi sana .. çocuğun sapasağlam doğarsa ki öyle olucak inanıyorum buna.. Allahım koruycak onu .. manevi tazminat davası aç bence ..
langur lungur konuşuyorlar .. senin ne durumda olduğun hamileliğinin bundansorası kimin umrunda  :violent1:
arkadaşıma da down sendromu var dediler .. ama maşşallah sapasağlam oğluşu var ..

çok biliolar yani dr lar düşün ben bunları duya duya 1,5 ay oldu nerdeyse daha gitmedim dr a ..
ben kendimi iyi hissediyorum ve bebeğim kıpır kıpır .. beslenmeme dikkat ediyorum ..
kötü hissetsem yada bi tepki verse vücuudum giderim tabi kontrole .. ama şükür bişeyim yok .. biraz daha zaman geçsin diorum öyle gidiyorum .. en son 5 ağustosta gitmiştim düşün .. o da dopler testi yaptırmaya gittim .. dr uma görünmedim .. şeker yüklemsi sonucu verdim .. 23 temmuz gibi dr kontrolüne gitmiştik ..

yani canım benim .. moralini bozma .. başka bir dr  a da git . böyle dediler .. sizde mi aynı şeyi görüyorsunuz de ..  belki o başka bişe onu öle sanıolar .. Allah büyük .. dualarım seninle olucak .. sağsağlim alırsın inşallah meleğini kucağına canım  :amin: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

Allah razı olsun canım. gidicem başka doktora gitmez miyim. 3lü testimi yaptırdım sonucunu çarşamba alacağım. o zaman sonuçla beraber başka doktora görüneceğim. gerçekten moralimi alt üst ettiler ya :( Rabbim büyük herşeye gücü yeter. inşallah benım yavrumunda varsa rahatszlığı şifasını yine Rabbim verecek. ama duaya ihtiyacım var şuan ve güçlü durmaya :( bana cinsiyetini bile söylemedi neden söylemiyosun dedim bu ultrasondan görünmüyor dedi saçmalıyor işte :( ben anladım ama yarın bigün aldırmalısınız dediğinde yavrumun cinsiyetını de öğrenip ona iyice bağlanmayayım diye dedi :( of Allahım sen büyüksün nolur yardım et  :amin: