Bebeğimin Kafasında Su Toplanması Artık Yok Çok Şükür Sf:8

Başlatan nghy, 23 Ağustos , 2011, 18:03:52

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: kadriyee - 29 Eylül , 2011, 22:05:19
aminnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: darısı benle bebeğime inşşş  :amin: :amin: :amin: :amin: rabbim bizi de geri çevirmesin  :y25:
amin canım, allah bebek isteyenlere hayırlı hamilelik haberleri yaşatsın, bebeklerini bekleyenlere hayırlı salih sağlıklı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin, rabbim hamileleride bir avazda kurtarsın inşallah :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

gökkusağı

Alıntı yapılan: aydinays - 29 Eylül , 2011, 22:45:57
aminnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: darısı benle bebeğime inşşş  :amin: :amin: :amin: :amin: rabbim bizi de geri çevirmesin  :y25:
amin canım, allah bebek isteyenlere hayırlı hamilelik haberleri yaşatsın, bebeklerini bekleyenlere hayırlı salih sağlıklı eli ayağı düzgün evlatlar nasip etsin, rabbim hamileleride bir avazda kurtarsın inşallah :amin: :amin: :amin:

amin cnm rabbim çok büyük ona güvenip sığınmaktan başka bişey gelmio elimizden  :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm  :muzz: :muzz: :muzz:  :opucuk: Rabbim tüm hamileleri ve bebisleri korusun  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

nghy

Alıntı yapılan: g10ca - 29 Eylül , 2011, 17:53:06
Allah dua edenlerin dularını geri çevirmiyor , bu sitede çok fazla hamile arkadaşımız var , en başta onların dualarıyla herşey yoluna giriyor
yavrusunu sağlıkla kucagına almayı dileyen tüm hamişlere Alalh kolaylıklar versin , dualarımız sizinle  :amin:

amin canım.. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah..  :amin:
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

nghy

inşallah canım inşallah.. Rabbim yavrunu korusun inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: gulum22 - 29 Eylül , 2011, 22:52:07
gözünaydin cnm  :muzz: :muzz: :muzz:  :opucuk: Rabbim tüm hamileleri ve bebisleri korusun  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

Allah razı olsun canım :) Rabbim kuzularımızı korusun inşallah :amin:

gökkusağı

Alıntı yapılan: nghy - 29 Eylül , 2011, 23:17:06

inşallah canım inşallah.. Rabbim yavrunu korusun inşallah sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın  :amin:

amin cnm hepimiz inşşşş  :amin: :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: nghy - 13 Eylül , 2011, 16:57:34
ben geldim kızlar biraz kendime geldim. 3lü testimin sonucunu aldım çook şükür temiz çıktı. doktor kafasındaki suyla 3lü testin bir bağlantısı yok dedi ama en azından başka rahatsızlığı yok yavrumun. doktor bebeğimin kafasına baktı dedi ki ne büyüme var ne küçülme. kötü bir haber değil en azından büyümesi yok küçülmese bile.. fakülte hastanesine sevk etti ayrıntılı bakılcak yavruma.. ondan sonra konuşuruz dedi ama benim içim biraz daha rahat.. dualarını eksik etmeyin arkadaşlar.. hepinizden Allah razı olsun..
MERHABA CANIM GEÇMİŞ OLSUN ALLAHIM SAĞLIKLA SIHHATLE ALMAYI NASİP ETSİN BEBİŞİNİ KUCAĞINA SEN RABBİME SIĞIN DUALARINI HİÇ EKSİK ETME.....KORKMA İNŞALLAH ÖNEMLİ DEĞİLDİR BENİM DE OĞLUMUN DOĞDUKTAN SONRA ANLAŞILDI BAŞININ SAĞ TARAFINDA SU TOPLANMASI VARDI BÖYLE BASTINMI HAFİF SANKİ SU BALONU GİBİYDİ BAYA BAYA BİR BAŞININ ÜST TARAFININ 3TE BİRİ ÖYLEYDİ BİR KAÇ DOKTORA GİTTİK ÖNEMLİ DEĞİL ZAMANLA SERTLEŞİR GEÇER DEDİLER....DOKTORLARA GÜVENDİK VE SABIRLA BEKLEDİK GERÇEKTEN BİR AYA KADAR SERTLEŞTİ ORASI VE ÇOK ŞÜKÜR ÖYLELİKLE ATLATMIŞTIK....DOKTORLAR BAZI BEBKLERDE OLABİLDİĞİNİ AMA ÖNEMLİ OLMADIĞINI SÖYLEMİŞLERDİ BİZE.....İNŞALLAH SENİN BEBİŞİNİNKİDE ÖYLE ÖNEMSİZ BİRŞEYDİR VE İYİLEŞİR KAYBOLUR İNŞALLAH.....

TRhan

Merhaba, Uzun süre geçmiş, ancak doktor önerebilir misiniz?