Bebeğimin Kafasında Su Toplanması Artık Yok Çok Şükür Sf:8

Başlatan nghy, 23 Ağustos , 2011, 18:03:52

« önceki - sonraki »

nghy

Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

nghy

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Eylül , 2011, 09:30:41
gözünaydın canım masallahh ALLAH BİDAHA ACI ŞEYLER YASATMASIN  :amin: :nazar: :hello2:

amin canım amin Rabbim çok büyük ona sığınıyorum.. hiç birimize acı şeyler yaşatmasın Allah ım  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: toprakk - 24 Eylül , 2011, 11:47:48
canım arkadasım kusura bakma dün pcyi açamadım daha doğrusu eşim ewde oldumu acamıyorum ama haberine okadar sewindimki msj ı okuduğumda kalk atışlarıma hakim olamadım rabbime çok sükür dualarını geri çevirmedikızınla bir ömür boyu mutluluklar kızınla bu son sıkıntın olsun insallah bir daha dert keder görmessiniz :opucuk: :opucuk: :opucuk:

çok sağol canım hep yanımda olduğun dualarını esirgemediğin için. Rabbime şükürler olsun. inşallah sende hasretle beklediğin yavruna kavuşursun bir an önce..  :amin:  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Eylül , 2011, 12:15:21
Alıntı yapılan: toprakk - 24 Eylül , 2011, 12:11:53
Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Eylül , 2011, 12:06:23
Alıntı yapılan: nghy - 23 Eylül , 2011, 19:40:09
Alıntı yapılan: kadriyee - 23 Eylül , 2011, 19:28:34
cnm baştan beri takip ediorum bebeğinin durumunu çook sevindim inan allahım kimseyi sınamasın evlat korkusuyla.darısı benim başıma inş.umarım benim bebeğimde sağlıklıdır sağ salim doğar bu sıkıntılı günleri atlatırım artık  :crybaby2: banada dua et cnm allaha emanet olun sende bebeğinde  :opucuk:

dualarım seninle canım. Rabbim yardımcın olsun Allaha güven O na sığın inşallah yavrun sağlıkla doğacak kucağına alacaksın yine buradan güzel haberlerimizi paylaşacağız inşallah.. duaalrım seninle Rabbim yardımcın olsun  :amin:

saol cnm allah razı olsun  :opucuk: :opucuk:
kadriyecim senn bebeğinin nesi var? nghy nn bebeğinin sorunundanmı yoksa baska birseymi?

cnm benim kanımda toksoplazma çıktı yani şu kedi köpekten bulaşan hastalık.eğer bebeğime bulaşırsa gebeliği sonlandırabiliriz dedi dr.kontrollerim devam edio daha sonuç belli deil  :sad1:

nghy

cnm baştan beri takip ediorum bebeğinin durumunu çook sevindim inan allahım kimseyi sınamasın evlat korkusuyla.darısı benim başıma inş.umarım benim bebeğimde sağlıklıdır sağ salim doğar bu sıkıntılı günleri atlatırım artık  :crybaby2: banada dua et cnm allaha emanet olun sende bebeğinde  :opucuk:

dualarım seninle canım. Rabbim yardımcın olsun Allaha güven O na sığın inşallah yavrun sağlıkla doğacak kucağına alacaksın yine buradan güzel haberlerimizi paylaşacağız inşallah.. duaalrım seninle Rabbim yardımcın olsun  :amin:

kadriyecim senn bebeğinin nesi var? nghy nn bebeğinin sorunundanmı yoksa baska birseymi?

cnm benim kanımda toksoplazma çıktı yani şu kedi köpekten bulaşan hastalık.eğer bebeğime bulaşırsa gebeliği sonlandırabiliriz dedi dr.kontrollerim devam edio daha sonuç belli deil  :sad1:

canım Allah büyük sıkma canını. Doktorlar çok konuşuyorlar Rabbim ol dedikten sonra olmayacak bişey yok. dualarımız yavrunla beraber inşallah Rabbim şifasını verir.. ve sizi birbirnizden ayırmaz  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Eylül , 2011, 12:26:47
Şuan tuylerım dıken dıken cokk sevındımm canım  yaa hep takıp edıyodummm
herseyın yolunda olmasına cok sevındım rabbımın hıkmetı buyuklugu yuceliği elhamdullılahhh   :amin:

evet çok şükür Rabbim dualarımızı geri çevirmedi. sevincimi ve üzüntümü paylaştığınız için aynı zamanda da dualarınızı eksik etmediğiniz için Rabbim sizlerden razı olsun  :amin:

toprakk

ayy canım yaa tüm kalbinle inan bebeğine hiç birsey olmayacak allahıın izniyle sadece ufak bir sınavdayız ve isyan etmezsek rbbim karsılıksız bırakmayacak sabrınızı  :amin:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

gökkusağı

Alıntı yapılan: toprakk - 24 Eylül , 2011, 18:29:57

ayy canım yaa tüm kalbinle inan bebeğine hiç birsey olmayacak allahıın izniyle sadece ufak bir sınavdayız ve isyan etmezsek rbbim karsılıksız bırakmayacak sabrınızı  :amin:

saol  cnm dualarınızı eksik etmeyin isyan etmek ne demek duadan başka bişey gelmiyo dilime allahım herşeyin hayırlısını verir inş hepimize  :amin: :amin: :amin:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

burcum

Alıntı yapılan: nghy - 23 Eylül , 2011, 14:33:55
arkadaşlar size güzel haberlerim var bugün ayrıntılı ultrasona giirdim doktor kafasında hiç bir şeyinin olmadığını söyledi :) herşey normal dedi neyse sonuçları alıp ilk teşhisimi koyan doktorun yanına gittim doktor kendi de bakmak istedi tekrardan baktı işte. çok şaşırdı ve dediki herşey yoluna girmiş çok mu dua ettin dedi :) Rabbime şükürler olsun ki yavrum iyi şu anda :) Rabbim işte çok büyük O  istediği zaman olmayacak bişey yok çook şükür.. dualarınız için çok çok teşekkür ederim Rabbim yavrularımızı korusun inşallah çok mutluyum arkadaşlar çok sağolun yanımda olduğunuz için. inşallah böyle devam eder yavrumun durumu..  :amin:  :amin:

canım çok sevindim ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DoctorGunel

canim hep aklimda vardin, bu haberine cok sevindim, insallah sag salim kucagina al yavrunu..bende yarin doctora gidiyorum, yumurtlama takibine basliycam, insallah bebegim gelir, dua et bizlerede canim, hamislerin duasu kabul olurmus...
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

nghy

Alıntı yapılan: DoctorGunel - 29 Eylül , 2011, 13:53:17
canim hep aklimda vardin, bu haberine cok sevindim, insallah sag salim kucagina al yavrunu..bende yarin doctora gidiyorum, yumurtlama takibine basliycam, insallah bebegim gelir, dua et bizlerede canim, hamislerin duasu kabul olurmus...

inşallah canım dualarımda olacaksınız.. Rabbim yardımcınız olsun emekleriniz boşa çıkmayacak inşallah Rabbim büyük..  :amin: inşallah en yakın zamanda hamile olduğunu paylaşırsın bizlerle  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: burcum - 26 Eylül , 2011, 00:34:09
Alıntı yapılan: nghy - 23 Eylül , 2011, 14:33:55
arkadaşlar size güzel haberlerim var bugün ayrıntılı ultrasona giirdim doktor kafasında hiç bir şeyinin olmadığını söyledi :) herşey normal dedi neyse sonuçları alıp ilk teşhisimi koyan doktorun yanına gittim doktor kendi de bakmak istedi tekrardan baktı işte. çok şaşırdı ve dediki herşey yoluna girmiş çok mu dua ettin dedi :) Rabbime şükürler olsun ki yavrum iyi şu anda :) Rabbim işte çok büyük O  istediği zaman olmayacak bişey yok çook şükür.. dualarınız için çok çok teşekkür ederim Rabbim yavrularımızı korusun inşallah çok mutluyum arkadaşlar çok sağolun yanımda olduğunuz için. inşallah böyle devam eder yavrumun durumu..  :amin:  :amin:

canım çok sevindim ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

amin canım Allah razı olsun

ponçik

Allah dua edenlerin dularını geri çevirmiyor , bu sitede çok fazla hamile arkadaşımız var , en başta onların dualarıyla herşey yoluna giriyor
yavrusunu sağlıkla kucagına almayı dileyen tüm hamişlere Alalh kolaylıklar versin , dualarımız sizinle  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: g10ca - 29 Eylül , 2011, 17:53:06
Allah dua edenlerin dularını geri çevirmiyor , bu sitede çok fazla hamile arkadaşımız var , en başta onların dualarıyla herşey yoluna giriyor
yavrusunu sağlıkla kucagına almayı dileyen tüm hamişlere Alalh kolaylıklar versin , dualarımız sizinle  :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

gökkusağı

aminnnnn  :amin: :amin: :amin: :amin: darısı benle bebeğime inşşş  :amin: :amin: :amin: :amin: rabbim bizi de geri çevirmesin  :y25:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥