Bebeğimin Kafasında Su Toplanması Artık Yok Çok Şükür Sf:8

Başlatan nghy, 23 Ağustos , 2011, 18:03:52

« önceki - sonraki »

nesssli

Alıntı yapılan: nghy - 23 Eylül , 2011, 14:33:55
arkadaşlar size güzel haberlerim var bugün ayrıntılı ultrasona giirdim doktor kafasında hiç bir şeyinin olmadığını söyledi :) herşey normal dedi neyse sonuçları alıp ilk teşhisimi koyan doktorun yanına gittim doktor kendi de bakmak istedi tekrardan baktı işte. çok şaşırdı ve dediki herşey yoluna girmiş çok mu dua ettin dedi :) Rabbime şükürler olsun ki yavrum iyi şu anda :) Rabbim işte çok büyük O  istediği zaman olmayacak bişey yok çook şükür.. dualarınız için çok çok teşekkür ederim Rabbim yavrularımızı korusun inşallah çok mutluyum arkadaşlar çok sağolun yanımda olduğunuz için. inşallah böyle devam eder yavrumun durumu..  :amin:  :amin:
Ben sana demediiiiim miii :D çok sevindimm arkadaşım :)

cano_m

:nazar: gerçekten çok sevindim. rabbim duaları asla geri çevirmez şükürler olsun ki seninde yavrun iyileşti  :nazar: allah kucaklarımıza aldığımız günleride göstersin hayırlısıyla inşallahhh  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 23 Eylül , 2011, 15:45:09
ÇOK ŞÜKÜR CANIM ALLAH BİDAHA BÖYLE ACILAR VERMESİN SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM

Amin canım Allah razı olsun
Rabbim yavrularımız sana emanet. Ne olur onları koru!

nghy

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 23 Eylül , 2011, 17:18:12
arkadaşlar size güzel haberlerim var bugün ayrıntılı ultrasona giirdim doktor kafasında hiç bir şeyinin olmadığını söyledi :) herşey normal dedi neyse sonuçları alıp ilk teşhisimi koyan doktorun yanına gittim doktor kendi de bakmak istedi tekrardan baktı işte. çok şaşırdı ve dediki herşey yoluna girmiş çok mu dua ettin dedi :) Rabbime şükürler olsun ki yavrum iyi şu anda :) Rabbim işte çok büyük O  istediği zaman olmayacak bişey yok çook şükür.. dualarınız için çok çok teşekkür ederim Rabbim yavrularımızı korusun inşallah çok mutluyum arkadaşlar çok sağolun yanımda olduğunuz için. inşallah böyle devam eder yavrumun durumu..  :amin:  :amin:

CANIM ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM :hello2: :hello2:
ÇOK ŞÜKÜR MİNİK KUZUN GAYET SAĞLIKLIYMIŞ  :nazar: :nazar: :nazar:
İNŞALLAH BÖYLE MUTLU HABERLER VEREREK BİZLERİDE MUTLU EDERSİN  :opucuk:
RABBİM SAĞ SELAMET KUCAĞINA ALMANI NASİP ETSİN  :amin: :amin:

Allah razı olsun canım Rabbim çok büyük işte çok şükür Allahıma.. inşallah hep güzel haberler vericem  :amin:

nghy

Alıntı yapılan: nesssli - 23 Eylül , 2011, 17:31:39
Ben sana demediiiiim miii :D çok sevindimm arkadaşım :)

Allah razı olsun canım benım :) demiştin evet çok şükür ki öyle oldu :)

nghy

Alıntı yapılan: cano_m - 23 Eylül , 2011, 17:40:49
:nazar: gerçekten çok sevindim. rabbim duaları asla geri çevirmez şükürler olsun ki seninde yavrun iyileşti  :nazar: allah kucaklarımıza aldığımız günleride göstersin hayırlısıyla inşallahhh  :amin:

Allah razı olsun canım. inşallah sağ salim kucaklarımıza alırız kuzularımızı  :amin:

gökkusağı

cnm baştan beri takip ediorum bebeğinin durumunu çook sevindim inan allahım kimseyi sınamasın evlat korkusuyla.darısı benim başıma inş.umarım benim bebeğimde sağlıklıdır sağ salim doğar bu sıkıntılı günleri atlatırım artık  :crybaby2: banada dua et cnm allaha emanet olun sende bebeğinde  :opucuk:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

nghy

Alıntı yapılan: kadriyee - 23 Eylül , 2011, 19:28:34
cnm baştan beri takip ediorum bebeğinin durumunu çook sevindim inan allahım kimseyi sınamasın evlat korkusuyla.darısı benim başıma inş.umarım benim bebeğimde sağlıklıdır sağ salim doğar bu sıkıntılı günleri atlatırım artık  :crybaby2: banada dua et cnm allaha emanet olun sende bebeğinde  :opucuk:

dualarım seninle canım. Rabbim yardımcın olsun Allaha güven O na sığın inşallah yavrun sağlıkla doğacak kucağına alacaksın yine buradan güzel haberlerimizi paylaşacağız inşallah.. duaalrım seninle Rabbim yardımcın olsun  :amin:

___kıymık___

kötü günler geride kaldı.. iyi günler önümüzde...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

gözünaydın canım masallahh ALLAH BİDAHA ACI ŞEYLER YASATMASIN  :amin: :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

toprakk

canım arkadasım kusura bakma dün pcyi açamadım daha doğrusu eşim ewde oldumu acamıyorum ama haberine okadar sewindimki msj ı okuduğumda kalk atışlarıma hakim olamadım rabbime çok sükür dualarını geri çevirmedikızınla bir ömür boyu mutluluklar kızınla bu son sıkıntın olsun insallah bir daha dert keder görmessiniz :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

gökkusağı

Alıntı yapılan: nghy - 23 Eylül , 2011, 19:40:09

dualarım seninle canım. Rabbim yardımcın olsun Allaha güven O na sığın inşallah yavrun sağlıkla doğacak kucağına alacaksın yine buradan güzel haberlerimizi paylaşacağız inşallah.. duaalrım seninle Rabbim yardımcın olsun  :amin:

saol cnm allah razı olsun  :opucuk: :opucuk:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

toprakk

Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Eylül , 2011, 12:06:23

kadriyecim senn bebeğinin nesi var? nghy nn bebeğinin sorunundanmı yoksa baska birseymi?
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

gökkusağı

Alıntı yapılan: toprakk - 24 Eylül , 2011, 12:11:53
Alıntı yapılan: kadriyee - 24 Eylül , 2011, 12:06:23

kadriyecim senn bebeğinin nesi var? nghy nn bebeğinin sorunundanmı yoksa baska birseymi?

cnm benim kanımda toksoplazma çıktı yani şu kedi köpekten bulaşan hastalık.eğer bebeğime bulaşırsa gebeliği sonlandırabiliriz dedi dr.kontrollerim devam edio daha sonuç belli deil  :sad1:
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
Sabret.! ♥

Lă_Tăhzen!

Şuan tuylerım dıken dıken cokk sevındımm canım  yaa hep takıp edıyodummm
herseyın yolunda olmasına cok sevındım rabbımın hıkmetı buyuklugu yuceliği elhamdullılahhh   :amin: