29 Mart , 2024, 00:05:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yumurtalama Döneminden Sonra Ağrı ve Halsizlik

Başlatan SRPL, 23 Ağustos , 2011, 15:08:51

« önceki - sonraki »

SRPL

23 Ağustos , 2011, 15:08:51 Son düzenlenme: 03 Eylül , 2011, 13:01:18 g10ca
slm arkadaşlar nasılsınız benim yumurtlama donemimden sonra sol tarafımda acıma oldu yürüken otururken her hareketimde cok acı hissettim 3gün sürdü halsizlik uyku hali oldu karnım çok şişti hassaslaştı acaba neden olabilir bana yardım edebilirmisinizbugün adetimin 25. günü?

toprakk

canım hemen teshis koyma psikolojik balkımdanda olabilir adetin birdaha ne zamana
Make a pregnancy ticker

SENİNLE VAR OLDUM ,SENİNLE VARIM SIKI TUTUN ANNENE

elif-elifff

yumurtalar çatlarken o şekilde agrılar yapabiliyo ama sen yumurtlama döneminden sorna diyosun psikolojikde olabilir ayrıca kistte olabilir ki inş. degildir  ama şişkinlik için bişey diyemiycem adetini bekle bence...

dilara ışık

Alıntı yapılan: SRPL - 23 Ağustos , 2011, 15:08:51
slm arkadaşlar nasılsınız benim yumurtlama donemimden sonra sol tarafımda acıma oldu yürüken otururken her hareketimde cok acı hissettim 3gün sürdü halsizlik uyku hali oldu karnım çok şişti hassaslaştı acaba neden olabilir bana yardım edebilirmisinizbugün adetimin 25. günü?

canım bu saydıkların benim her yumurta çatlama döneminde oluyor... ve adet olmadan 1 gün önce... inşallah sende daha iyi bir belirti olur.. ama bunun mormal olduğunu sölemişti benim doktorum... sen bence adetini bekle.. hayırlısı inşallah..

SRPL

Alıntı yapılan: toprakk - 23 Ağustos , 2011, 16:15:19
canım hemen teshis koyma psikolojik balkımdanda olabilir adetin birdaha ne zamana
27-28agustost adet günlerim canım cok acı ve halsizlik uyku hali oldu ondan merak ettim canım teşekkürler

SRPL

Alıntı yapılan: elif-elifff - 23 Ağustos , 2011, 17:00:17
yumurtalar çatlarken o şekilde agrılar yapabiliyo ama sen yumurtlama döneminden sorna diyosun psikolojikde olabilir ayrıca kistte olabilir ki inş. degildir  ama şişkinlik için bişey diyemiycem adetini bekle bence...
yumurtalar catlarkende oldu sonrada oldu canım doktora gitmiştim kist yok  dedi adetimi beklemekten başka secenegim kalmadı ilgin için teşekkürler canm

SRPL

Alıntı yapılan: dilara ışık - 23 Ağustos , 2011, 17:05:40
Alıntı yapılan: SRPL - 23 Ağustos , 2011, 15:08:51

canım bu saydıkların benim her yumurta çatlama döneminde oluyor... ve adet olmadan 1 gün önce... inşallah sende daha iyi bir belirti olur.. ama bunun mormal olduğunu sölemişti benim doktorum... sen bence adetini bekle.. hayırlısı inşallah..
evet canım o zamanları oluyor hayırlısı inşallah canım allah gönlümüze göre verir ilgin için teşkkürler