23 Nisan , 2024, 14:44:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Shadowqueen(GİZEM) nice senelere

Başlatan Lă_Tăhzen!, 21 Ağustos , 2011, 00:11:24

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Gizem'cim canım arkadasım dogum gunun kutlu olsun bu yıl senın için ayrı bi anlamı var dogum gununun hayatına katılan kucuk melekle nice uzun ömurler dilerim  hayatından guzellikler yüzünden gülücükler eksik olmasın canımmm nice güzel yıllara....

:flowers: :love9: :flowers:

Balböceği

Gizem'cim Mutlu Yillar Canimmm  :love9: :love9: :love9:

Prencesinle, esinle nice hayirli uzunnnn senelere  :love7:

hüzünden_gelme

Canım nice güzel senelere iyiki doğmuşsun doğum günün kutlu olsun
Rabbim sağlıklı sıhatli daha nice huzurlu güzel günler nasip etsin inşallah sanada bebişinle ve eşinle birlikte nice güzel senelere canım :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

susanna

canım arkadaşım nice mutlu huzurlu sağlıklı seneler senin olsun eşin ve prensesinle birlikte her yılınız bir öncekini kıskandıracak kadar güzel olsun iyiki doğdun
:opucuk:

Shadowqueen

Canlarım bu sayfayı ve yazılanları görünce inanın çok duygulandım, içten temennilerinize çok ama çok teşekkür ederim. Hep birlikte evlatlarımız ve sevdiklerimizle nice sağlıklı mutlu yıllar geçirelim. Sizi çok seviyorum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

kelebegimm

Dogum gunun kutlu olsun canim nice senelere esin ve prensesinlee

]

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

NİCE SENELERE GIZEMCIM :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

GUZEL KIZINLA VE AILENLE BERABER HEP MUTLU VE DE SAGLIKLI KALIN INSALLAH  :amin: :amin: :amin:

DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:   :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

ツgöçmen_54 ツ

doğum günün kutlu olsun canım nice senelere :flowers: :flowers:

Shadowqueen

Teşekkür ederim kızlar, iyi ki varsınız ve iyi ki sizleri tanımışım. Hep birlikte güzel günlere inş. hepinizi öpüyorum  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Ağustos , 2011, 02:32:38
Teşekkür ederim kızlar, iyi ki varsınız ve iyi ki sizleri tanımışım. Hep birlikte güzel günlere inş. hepinizi öpüyorum  :opucuk:
BENDE SENI VE GUZEL PRENSESIMI OPUYORUM  :opucuk:

Aytii

canııım doğum günün kutlu olsun  :flowers: ailenle nice sağlıklı huzurlu yıllara  :love9: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

doğum gunun kutlu olsun daha nice yaslara  :hieyt: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Ezocan84

Gizemcigim dogum günün kutlu olsun, nice mutlu huzurlu güzel senelere, ailenle birlikte  :flowers:

elif35

gizemcim doğum günün kutlu olsun tatlım kızınla ve eşine bir ömür mutluluklar diliyorum  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm dogum günün kutlu olsun ailenlen nice mutlu yillara insallah  :opucuk: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: