27 Nisan , 2024, 12:24:49

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Nicki Seçiyoruzz [Oylama]

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Ağustos , 2011, 22:31:57

« önceki - sonraki »

En Güzel Nicki Seçiyoruzz [Oylama]

1. Nar Çiçeği❀ܓ
2 (4.8%)
2.  laracroftt
0 (0%)
3. Lă_Tăhzen!
10 (23.8%)
4. இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
9 (21.4%)
5.  ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑
7 (16.7%)
6. ßăʟßöƈεğἶ
3 (7.1%)
7.  °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°
2 (4.8%)
8. *•.¸♥gonca♥¸.•*
1 (2.4%)
9. eylül_üm
4 (9.5%)
10. --€lif--
1 (2.4%)
11. doğangüneş
2 (4.8%)
12. ♥♥ lavii ♥♥
0 (0%)
13. ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
1 (2.4%)

Toplam Oy Verenler: 42

laracroftt

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Ağustos , 2011, 20:57:07
Alıntı yapılan: laracroftt - 21 Ağustos , 2011, 20:17:50
yahu ınsan sevabına bı oy vereydı yaa 0' ım rezıl oldum yaa   :ehi:  :ehi:  :ehi:
sen kime verdin
keşke kendine verseydin :ehi:

Hehehe ya kendıne vermek yasakmıs bende ıstanbula verdım ::)  helalı hos olsun gercı ama acıkta kaldık yaw    :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Ağustos , 2011, 16:36:03
şimdi bişee dicem benm kendime  vermem yasak ya ama ben genede o yasağı çiğneyip kendime versem özge anlarmı yani anlamazsa kendime verecem sorumda rezil olmayım demii  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

canımmm.. ben sana verdim oyumu valla.... kendimi deşifre ediyorum  :opucuk: en sevdiğim varlık,ikinci annem halamın ismi elif  :love9:

--elif--

oyyyy teşekkür ederim cnm benimmm ellerin dert görmesin rezil olmaktan kurtuldum en azından  :ehi:
teşekkür ettimm  :opucuk:  :flowers:

--elif--

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 22 Ağustos , 2011, 02:21:31
Alıntı yapılan: --€lif-- - 20 Ağustos , 2011, 16:36:03
şimdi bişee dicem benm kendime  vermem yasak ya ama ben genede o yasağı çiğneyip kendime versem özge anlarmı yani anlamazsa kendime verecem sorumda rezil olmayım demii  :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

canımmm.. ben sana verdim oyumu valla.... kendimi deşifre ediyorum  :opucuk: en sevdiğim varlık,ikinci annem halamın ismi elif  :love9:
kızım insann gizliden msj atar bende sana verirdim oldumu şimdik  :ehi:  :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

yahu ınsan sevabına bı oy vereydı yaa 0' ım rezıl oldum yaa   :ehi:  :ehi:  :ehi:

he yaaaaauuuvvv ben de açıkta kaldım,sevabına yok mu oy vercek olan  :ehi: :ehi: :ehi: rezili rüsva oldum bebeğimonline alemine  :laughing7:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: --€lif-- - 22 Ağustos , 2011, 02:23:22
oyyyy teşekkür ederim cnm benimmm ellerin dert görmesin rezil olmaktan kurtuldum en azından  :ehi:
teşekkür ettimm  :opucuk:  :flowers:

ne demek canımm.. lafı mı olur :love7: helal olsun  :k06: içimiz dışımız bir yaaaa... hiç sorun diil  :opucuk:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: laracroftt - 21 Ağustos , 2011, 22:35:58
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Ağustos , 2011, 20:57:07
sen kime verdin
keşke kendine verseydin :ehi:

Hehehe ya kendıne vermek yasakmıs bende ıstanbula verdım ::)  helalı hos olsun gercı ama acıkta kaldık yaw    :ehi:
canım benım çok tesekkur ederım  :opucuk: :flowers:

asya81

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 20 Ağustos , 2011, 18:37:34
:BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Ayy inanmıyorum ya asya senıde mı yazmadımm :BangHead: :BangHead:

3 KİŞİ OLDU YAZMADIGIM NERDE BENIM AKLIMMMM :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead: :BangHead:

ÇOK ÇOK ÖZÜR DİLERIM KIZLARR GERÇEKTEN UNUTTUM  :opucuk: BÖLE ÇOK KATILIMCI OLUNCA AFALLADIM BIRAZ  :k06:

önemli değil canım :opucuk: :opucuk:

doğangüneş

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 21 Ağustos , 2011, 17:30:31
nezaman bıtıyor yarısmaaa özgee  :laughing7:  valla ben bukadar rağbet görecegıme ınanmıyordum   bencede oy veren o eller dogan gunes aysenın tabrıyle euro ve dolar tutsun ınsallah   :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ilk oyunuda ben verdim ne bereketli elim varmış maşallah.. :toothy10: :toothy10:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kimse bana o bir oyu veren alnini pcye yaklastirsin opecem  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

doğangüneş

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Lă_Tăhzen!

derbeder

benim begendigim bi kac tane var, nolcek simdi  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

doğangüneş